Skocz do zawartości
technics

Aktualizacja RUU Europe 1.35.401.1

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut oka tak, ale jak mam widget kontakty to na nowo pytał o domyślną akcję po wybraniu zdjęcia.

I skórkę ustawił na standardową z zielonym kolorem wyboru zamiast niebieskiego jaki miałem wcześniej...

Ot drobiazgi...

Tak przy okazji gadając na chacie z osobą z HTC dowidziałem się że mając konto na htcsense.com to wysyłane są na serwer ustawienia telefonu, razem z SMS'ami... ciekawe

---------- Post dołączono o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Znalazłem info o funkcjach jakie będą dostępne niedługo w witrynie htcsense.com

https://www.htcsense.com/pl/#legal/tac

Ostatni punkt - 25.

Nie jestem pewien czy link zadziała, jak nie to trzeba się zalogować i na dole wybrać "Warunki i postanowienia"

To moze dlatego u mnie sie nic nie zmienilo. Mam konto na htcsense.com wiec to moze dlatego!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

U mnie też wszystko zostało. A konto na sense mam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauwzylem ze telefon po aktualizacji ma problemy lekkie z synchronizacja. Pojawia sie ikona synchronizacji, natomiast nic nie synchronizuje. Musze wejsc w ustawienia, anulowac synchronizacje i jeszcze raz ja uruchomic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xarin

Może aktualizuje właśnie z htcsense.com?

Podczas aktualizacji wejdź w ustawienia synchronizacji i kont, wybierz htcsense i zobacz czy tam się nie "kręcą" ikonki ;-)

Na "zewnątrz" - na samej liscie rzeczy do synchronizacji się nie obracają a wewnątrz/niżej tak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może aktualizuje właśnie z htcsense.com?

Podczas aktualizacji wejdź w ustawienia synchronizacji i kont, wybierz htcsense i zobacz czy tam się nie "kręcą" ikonki ;-)

Na "zewnątrz" - na samej liscie rzeczy do synchronizacji się nie obracają a wewnątrz/niżej tak...

Ogolnie w zadnej nie kreca sie ikonki :-) Ani w News, ani Poczta, ani Sense... wiec tu jest pytanie. Moze mial chwilowa i jednorazowa "Zawieche" ;) hehe Ogolnie dziala dobrze. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mswilk

Mam brandowany z Vodafone i bez problemu zassał aktualizację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

U mnie tak samo - ROM Vodafone włąsnie się aktualizuje do 1.35 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazi

Też zauważyłem, że po aktualizacji ikonka synchronizacji zagościła na długo na ekranie... Wydawało mi się, że może aktualizuje się htcsense, ale po anulowaniu synchronizacji i uruchomieniu jej ponownie, ikonka pojawiła się tylko na chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie takich problemow nie bylo, zadnego klopoty z synchro czy cos takiego, mam konto na htc sense. telefon niebrandowany z T.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę o informację jak się ma sprawa z Sens UI. Chodzi mi głównie o płynność przewijania pulpitów itp. bo z tym było najwięcej problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x