Skocz do zawartości
technics

Aktualizacja RUU Europe 1.35.401.1

Rekomendowane odpowiedzi

JaW
    Proszę o informację jak się ma sprawa z Sens UI. Chodzi mi głównie o płynność przewijania pulpitów itp. bo z tym było najwięcej problemów.

Z Sense jak nie było problemów, tak nie ma i na nowym ROM-ie. Miałem Vodafonowy 1.27 i śmigał płynnie, po zmianie na 1.35 róznicy nie widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak jest wiele opinii gdzie ludzie twierdzą że pulpity nie mają super płynności, którą ma np. SGS II. Rozumiem że WiFi dalej traci zasięg i nie jest to wina software?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

WiFi nadal traci zasięg, podobnie jak i w każdym telefonie po zakryciu dłonią anteny. U mnie nie spada ani jedna kreska, a siła sygnału (wgWiFi Analyzer) wynosi maksymalnie około 40 dBm, po odwróceniu telefonu do poziomu i złapaniu dłońmi zmienia się na 50 - 55 dBm. O ile pamiętam, to na poprzednim sofcie spadek był o około 5-10 dBm większy, więc chyba sygnał został wzmocniony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Xarin

Nie było problemów, tylko wybujałe oczekiwania ;-) (Sense UI)

Działało i działa płynnie, może nawet minimalnie bardziej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tel z tmobile od rana sie mecze nie moge wgrac karton mam rozowy i do tego logo podczas startu i na telefonie

Sent from my Sensation using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam tel z tmobile od rana sie mecze nie moge wgrac karton mam rozowy i do tego logo podczas startu i na telefonie

Sent from my Sensation using Tapatalk

Wychodzi na to że masz sprzęt brandowany i update .401. nie wejdzie, bo jest dla urządzeń niebrandowanych. Musisz czekać na update od T-Mobile. Ja mam wersję z Vodafone UK i dopiero dziś odebrałem update.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja prosil bym tylko zeby nie porownywac nakladki od samsunga i nakladki od htc bo to sa dwie calkiem inne aplikacje. Samsung nawet w polowie nie jest taki zaawansowany jak htc i sense. A co do aktualizacji to telefon wyraznie przyspieszyl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x