Skocz do zawartości
nowakd14

Xperia Z3 problem po próbie aktualizacji software

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dzisiaj rano (po raz pierwszy od kąd mam ten telefon) wyskoczyła mi opcja, że mogę aktualizować software swojego telefonu, w tym celu podłączyłem do komputera i zaczął sobie tam działać z tym programem Sony PC Companion 2.1, już pobrał aktualizację, kazał mi tam potwierdzać, że bateria ma 80% i inne takie rzeczy, po czym program się zawiesił i teraz nie mogę w ogóle włączyć telefonu, kiedy próbuje go włączyć otwiera się startowe okno "SONY XPERIA), a później informacja " The software update failed. Make sure that your phone is connected to the computer and try again." oczywiście telefon jest na kablu podłączonym pod komputer, jak odłączam go od kabla wyskakuje również ta sama informacja. Proszę pomóżcie :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej dać telefon do serwisu. Możesz też próbować ponowić aktualizację :)

Wysłane z mojego GT-I9195

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacji nie da się ponowić, ponieważ telefon jest wyłączony, a co za tym idzie, komputer w ogóle go nie widzi, a z serwisem mam bardzo złe doświadczenia, boję się im go oddać.

---------- Post dołączono o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Już po kłopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@UP jak sobie poradziłeś? Przyda mi się ta informacja bo mam ten sam problem . Tylko, że ja aktualizowałem z poziomu telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

W Sony PCC masz opcję napraw wtedy sam wybierasz telefon, pobiera soft i wgrywasz wg instrukcji jaka się wyświetla

Ale pobierasz Flashtool i wgrywasz soft. Instrukcja na forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

ludzie odpisujecie na post z lutego... błagam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Drizzt

Proponuję spojrzeć na datę postu osoby przede mną na który odpisałem. Znalazł temat do którego pasuje problem jaki posiada. Nie widzę nic w tym złego. Gdyby po prostu padł odpowiedź na pytanie bez odpowiedzi sprzed kilku miesięcy to co innego. Co za różnica czy założy nowy temat czy napiszę w istniejącym zgodnym z jego problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi