Skocz do zawartości
filo25

Przycisk zasilania nie działa

Rekomendowane odpowiedzi

filo25

Mój ace zaliczył nurkowanie w jeziorze na głebokość ok. 20cm. Wyłowiłem go błyskawicznie, wyjąłem baterie i odczekałem kilka godzin żeby wysechł. Po włożeniu baterii samoistnie się włączył i ku mojej uciesze wszyściutko włącznie z głośnikiem, aparatem, gps, wifi, rozmowami telefonicznymi, ekranem i przyciskami dotykowymi działa tak jak przed kąpielą. Jedynym mankamentem jest to, że całkowicie przestał działać przycisk zasilania. Myślicie, że jak oddam na gwarancje to mi to zrobią i nie zorientują się, że był zalany? Jeszcze raz podkreślam, że cała reszta działa wyśmienicie. No i parenaście dni temu wgrywałem androida 2.3.4, czy to też miałoby wpływ przy ewentualnym serwisowaniu na gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz juz po gwarancji , czujnik zawilgocenia jest na pewno czerwony , a slady zalania nie trudno wykryc. Kilka godzin to troche malo..

Rom nie ma nic do gwarancji. Ale na gwarancje mozesz oddac i tak nie masz nic do stracenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    filo25

Nie wiedziałem, że istnieje coś takiego jak czujnik zawilgocenia:O co jest najlepsze to przycisk po kilkunastu godzinach powrócił do życia i jak narazie działa dobrze, i oby tak było do końca zywota telefonu. Trzeba przyznać, że całkiem solidny ten telefon, przeżył jak narazie upadek z 1,5m na podłogę i kąpiel w jeziorze, a żadnych uszkodzeń zewnętrznych lub sprzętowych nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oby żadnej korozji elementów elektronicznych nie było. Ogólnie mimo "wytrzymałości" Ace, nie musisz go, aż tak "testować" ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi