Skocz do zawartości
adrianwst

Moto 360 - paski skórzane

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, dziś status mojego zamówienia ze Steel Connect zmienił się z processing na shipped czyli coś się ruszyło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zygiboos

No z zamówieniami z zagranicy to często są jaja z czasem wysyłek, ale paradoksalnie wszystkie z ebaya zawsze mi dochodziły :) - trzeba być dobrej myśli. Ja też niedługo kupuję odpowiednik metalowej bransolety za 9$ - trzymajcie kciuki :)

Edytowane przez zygiboos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Panowie pytanko. Czy pasek kupiony u zegarmistrza będzie pasował? Rozumiem trzeba wyciąć taki mały kwadracik wcpasku na środku? Nie będzie problemu z pekajacym deklem? Zegarek mam zapięty na 6 dziurce od konca czyli dosyć szeroko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djlsd

Każdy pasek skórzany (jak i bransolete) o rozmiarze 22mm założysz bez problemu. Żeby dekiel nie pękał, trzeba kupić adaptery SteelConnect, chyba że masz moto360 v2 to adapterów nie potrzebujesz ;)

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Jakbym miał v2 to pisalbym w dziale v2 :). Zegarka nie dociagam na siłę na ręce jest lekko luźny. No to w weekend trzeba odwiedzić jakiegoś zegarmistrza po pasek bo ten standardowy wygląda strasznie słabo. Tak jakby popekal na bokach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    djlsd

No fakt, mój błąd ;) ja kupiłem bransolete jak miałem v1 i elegancko się nosiło, bo też ten oryginalny pasek zrobił się brzydki.

Wysłano z Sony Xperia Z3 przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@valkyx daj znać jak poszła wymiana paska u zegarmistrza i jak to wygląda kwotowo ??? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Koniec końców się nie wybrałem. W swissie za pasek skórzany chcą 160 zł trochę są dużo i Pani powiedziała że tak ciasno jest ten pasek ze ona mi tego starego nie zdejmie więc dalej sobie spokój. Wrócę z wakacji to się przejdę jeszcze gdzieś indziej może tam będzie coś ciekawego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    m4ckr0

Trochę temat odkopię. Czy da się gdzieś kupić taniej takie coś jak te steel connectory ? Muszę zmienić pasek bo strasznie wygląda, a mimo że noszę lekko na ręku zegarek to i tak mi zaczął dekielek pękać i martwię się, że jak pasek będzie ciągnął to w końcu pęknie ten dekielek do końca? Można w razie czego taki dekielek gdzieś ogarnąć?

Czy ktoś z Was używał 360tki z paskiem gumowym lub parcianym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    valkyx

Odebrałem zegarek po 2 miesiącach w serwisie gwarancyjnym. Kupiłem nowy skórzany pasek. Pan mi go dociął tak żeby pasował tzn takie trzeba nacięcia zrobić na środku jak w standardowym pasku. Zegarek wytrzymał pół dnia i padł. Zaczął się robić gorący i oddałem spowrotem do serwisu... Także mozna każdy pasek założyć 22 mm. Jakby ktoś był zainteresowany brązowym skórzanym paskiem w Warszawie pasującym do Moto to zapraszam na PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi