Skocz do zawartości
maszek08

[TF101g] Soft z obsługą 3g?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam tablet Asus transformer tf101G i zainstalowałem sobie na nim ostatnio Kitkatassa (czy jakoś tak) w wersji 4.3.1.

Niestety nie posiada on obsługi modemu 3g który jest w ten tablet wbudowany. Zasadniczo o ile istnieje taka możliwość chciałbym pozostać przy tym sofcie (tablet chodzi dużo sprawniej itd) Chyba że istnieje jakaś wersja tego softu, z obsługą 3g (e.w może jakiś program do tego czy coś :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Igorius

Notatka od Moderatora: Igorius
    wykrzyk.png W dziale ROM-y & Modyfikacje nie zakładamy tematów z pytaniami. Przenoszę do pomocy technicznej.

Na forum XDA znajduję sporo romów dla tego urządzenia. Musiałbyś sam to wszystko przejrzeć -
    https://www.google.com/search?q=TF101g+rom+site:forum.xda-developers.com&biw=1344&bih=684&sa=X&ei=3JzPVLHrH4GqUIHjgNgI&ved=0CDoQrQIoBDAB
    Na naszym forum też są romy, przejrzyj dwie strony (tylko tyle ich jest) - nie wiem, który pasuje do Twojego urządzenia, musiałbyś osobiście przeanalizować.

Edytowane przez Igorius
    ramka moderatora

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj

Mam ten sam sprzęcik co Ty i z tego co testowałem to kitkass 4.4.4 działa z naszym modemem 3g, tylko że trzeba zainstalować ppp widget

[ROM][KK 4.4.4] [ KatKiss-KitKat #036 ] [sta… | Asus Eee Pad Transformer TF101 | XDA Forums

Ja obecnie mam Android Revolution HD 3.5, na którym zarówno 3g jak i gps działa bardzo dobrze bez żadnych dodatkowych aplikacji

[ROM] Android Revolution HD 3.6 | High Quali… | Asus Eee Pad Transformer TF101 | XDA Forums

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok sprawdzę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja sprawdzilem i mi wbudowany modem 3g nie dziala na 4.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powiem tak po zainstalowaniu najnowszej wersji katkissa 3g z aplikacją działało (ppp...) natomiast była ona u mnie mało stabilna (wróciłem do starszej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi