Skocz do zawartości
borkisquad

Powiększone / Zewnętrzne Baterie do Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

daszek

He, he, info ze strony ANDIDA

Firma ANDIDA istnieje na rynku od wielu lat, przez ten czas stała się jednym z wiodących producentów baterii do telefonów komórkowych. Cechują się one wysoką pojemnością oraz bardzo dobrą jakością wykonania.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii, udało się zwiększyć pojemność baterii, bez zmiany jej wymiarów, dzięki czemu ich użytkowanie nie wymaga żadnej ingerencji w obudowę lub klapkę telefonu.

Gdzie krs, regon, siedziba? Wiele lat istnieje, ale chyba w Chinach. Bo w PL jakoś bez echa. Udało im się zwiększyć pojemność baterii. No cóż, niektórym udało się zwiększyć pojemność (liczoną w ilości pasażerów) fiata 126p, ale niekoniecznie z dobrym skutkiem.

A może jednak ktoś zaryzykował, kupił i wypróbował?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jest, istnieje w Chinach od wielu lat oraz eksportuje swoje baterie do krajów Europy zachodniej, również od wielu lat. W Polsce była obecna,ale importowana nie bezpośrednio od producenta lecz przez mniejszych pośredników, obecnie importerem i wyłącznym dystrybutorem na Polskę jest firma SATLAND z Krakowa, na jej stronie znajdziesz i NIP i nr wpisu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    coolos

Co do andidy przeprowadziłem niedawno mini test w Htc Desire Z z którego wynika że bateria trzyma krócej od oryginalnej mimo deklarowanej pojemności 1750mHa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    apatch

A czy ktoś z was testował baterie Anker 1900mAh ? LINK wiem że wyglądają bliźniaczo podobnie do Andidy ale użytkownicy XDA bardzo pozytywnie się o nich wypowiadają (ostatnie posty wątku), jedyny reportowany problem to nie działający flash aparatu. Szybko się ładuje więc w sumie możliwe że i szybciej te baterie staną się bezużyteczne, ale jak na razie trzymają dłużej od oryginalnych.

Sam tymczasowo korzystam z takiej zewnętrznej baterii LINK , tyle że nie doładuje ona więcej niż 30% mojego HTC.

Edytowane przez apatch

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam chinskie bateryjki od pol roku w touch pro 2 , w hd2 i teraz zona ma w mytouch 3g slide.

Nigdy nie mialem problemow ,jedynie trzymaja okolo 10-15% slabiej,ale kosztuja nie 30$ tylko 7$.

Ktos tu bardzo uprzedzony do chinczykow chyba jest .

Pamietajmy ze bez nich sprzet elektroniczny bylby 2-3 razy drozszy.

Co do bateryjek w sensation to sa one wymienne z htc evo 3d ,a te sa pojemniejsze.

http://www.meritline.com/momax-li-ion-battery-for-htc-sensation-4g-evo-3d---p-69961.aspx?source=fghdac

Edytowane przez kozlowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asag

Myślicie że te baterie z nowego Sensation (info na stronie głównej) o dużo większej pojemności będą pasowały do starszej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    JaW

Nie wiem czy baterie z Evo pasują do Sensation, ale mam nadzieję ze spasują te od właśnie zapowiedzianego Sensation XE - 1720 mAh to byłoby coś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na allegro zaobserwowałem kilka aukcji, na których bateria niby Evo wygląda jak ta z Sensation. Przy czym na jednej aukcji przy domniemanej baterii Evo która wyglada jaka ta z Sensation jest podpis: zdjęcie poglądowe. Czyli możliwe, że chcą naciągnąć klienta Sensation by kupił tą z Evo - że niby pasuje a sie okaże, że nie pasuje... ktoś z Evo mógłby tu fotke wkleić..

A tu akucje 2 przykładowe, gdzie jest ta sama fotka a telefony inne:

Oryginalna Nowa Bateria do HTC Z710E Sensation (1775830728) - Aukcje internetowe Allegro

[email protected] ORYGINALNA BATERIA HTC EVO 3D 1730mAh NOWA (1784285948) - Aukcje internetowe Allegro

---------- Post dołączono o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

A tu jest jakaś co ponoć pasuje tu i tu, tylko że mała. Jeśli taka pasuje tu i tu to ta z Evo musi pasować oryginalna do Sensation co nie? Napięcie chyba takie samo 3.8V.

NOWA BATERIA DO HTC EVO 3D SENSATION 4G PG86100 (1819508909) - Aukcje internetowe Allegro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi