Skocz do zawartości
borkisquad

Powiększone / Zewnętrzne Baterie do Sensation

Rekomendowane odpowiedzi

yusuf1

Kupując nic sie nie ryzykuje. Pomimo tego, że sprzedający zaznaczył w aukcji, że zwrotów nie przyjmuje nie zwalnia go z odpowiedzialności. Kupując przez internet mamy do tego prawo. A wpis na aukcji wcale nie zwalnia sprzedawcy z odpowiedzialności za towar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osoba prywatna nie musi przyjąć zwrotu. Również w przypadku gdy kupujemy przedmiot w licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Faktycznie, to osoba prywatna. Jeśli jednak bateria będzie miała inna pojemność niż deklarowana w umowie i sprzedawca nie przyjmie zwrotu wtedy w sądzie bez problemu pieniądze odzyskasz... Dodatkowo, możesz założyć sprawę karną za oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gudio

Kupiłem sobie 2x Anker 1900mAh + ładowarka.

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B005DY4MAW

Oczekuję na przesyłkę. Według nich ma dotrzeć jutro, bo jedzie DHL-em. Jak już przebadam te baterie, dam znać w tym temacie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Daj szybko znać kolego jak to z nimi sprawa wygląda. Też mnie korci... Ale jak już zamowiles to poczekam na recenzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jak tam ta bateryjka (anker)? Faktycznie dostałeś 2 sztuki i ładowarkę?

A może posiada któryś z forumowiczów tego Mugena 1950. Podobno jest jeszcze wydajniejszy, ale cena trochę odstrasza. Szczerze mówiąc wolałbym jedną silniejszą baterię od 2 ciut gorszych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie kupujcie jakiś bubli! bo potem wam telefon padnie :P (nie mówie o moogenie, który ponoć jest dobry)

kupiłem ponad tydzien temu sobie baterię htc od evo 3d. wkładamy ją odwrotnie (napisami do przodu) ale poza tym nie ma żadnych problemów.

Po zresetowaniu statystyk baterii z poziomu recovery telefon trzyma mi około 1.5-2 dni co jest dla mnie idealnym rozwiązaniem.

Na tej, którą odstałem z telefonem trzymał 1-1.5 max.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Eee tam scylla69, nie tak radykalnie. Jednak jako, ze masz trochę racji proponuje przed użyciem nowej nieoryginalnej bateryjki wziąć miernik w łapę i sprawdzić czy wszystko gra. Bo nie zdziwiłbym sie gdyby niektóre z nich miały małe przeklamania co sugerowanych na naklejce lub opakowaniu danych. Wątpię by były na tyle różne by zaszkodzić sensationowi ale lepiej dmuchać na zimne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@yusuf1, Przesadziłem może trochę. Masz rację co do testowania.

Jednak wychodzę z założenia, że jak wydałem tyle na słuchawkę to i na baterię mogę dać te 5 dych więcej :)

Mam doświadczenie bardzo negatywne jeśli chodzi o baterie tanie/ no name / sprowadzane za groszę /

na jednym telefonie działała dobrze miesiąc, potem i bateria i telefon zaczęły nawalać

na drugim tak spuchła po czasie, że się klapka wypinała.

Nie wspominając o paru przypadkach jeszcze przed telefonami z Andridem czy Windows Mobile, które miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gudio

Wysłali mi paczkę w poniedziałek. W czwartek ją otrzymałem - wychodzi na to, że w ciągu 4 dni dostarczyli mi ją. Nie jest źle, nieprawdaż? Otrzymanie paczki od Poczty Polskiej trwa czasami dłużej :D

Wracając do tematu w środku były:

• dwie baterie Anker 1900mAh
    • ładowarka Anker Battery Expert
    • "instrukcja obsługi", która tak naprawdę jest opisem tego co kupiłem, a nie jak używa się sprzętu

Po rozpakowaniu wsadziłem jedną, a później drugą baterię do ładowania i wieczorem (dalej mówimy o czwartku) wsadziłem jedną do HTC. Trochę posiedziałem na necie, popisałem na gg i poszedłem spać. Rano praktycznie telefon był ciągle na WiFi z odpalonym gg i aktywnym sprawdzaniem maili, posłuchałem muzyki, a do tego doszło jeszcze serfowanie po internecie i kilka SMSów. Zdziwiłem się, a dlaczego? Dlatego, że teraz spoglądam na swój telefon i myślę sobie... jak ciebie, ♥♥♥♥♥, rozładować? Zostało mi jeszcze 30% :) Myślę, że po zrobieniu wipe battery stats Sensation będzie trzymał jeszcze dłużej. Bateria się nie grzeje.

Ktoś wyżej napisał, że woli jedną, lepszą baterię od dwóch słabszych - jednak według mnie lepiej mieć te dwie, a dlaczego? Już tłumaczę.

Kiedy HTC jest na wyczerpaniu, wyłączasz go, wyjmujesz baterię i wymieniasz na drugą, która jest świeżo naładowana. Ta pierwsza, wyczerpana trafia oczywiście do ładowania. Czynności powtarzamy nieskończenie wiele razy :) Wolę mieć ciągle maleństwo przy sobie niż zostawiać go na 2-3 godziny pod prądem i czekać na moment kiedy będę mógł go odpiąć od gniazdka - nie oszukujmy się, ładowanie trwa trochę długo.

Jutro zamieszczę zdjęcia zawartości przesyłki i opiszę jutrzejsze przeżycie z drugą baterią. Po pierwszym teście nie ma co pisać... Muszę trochę poużywać i porównać do poprzednich stanów, żeby zapewnić, że warto to kupić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi