Skocz do zawartości
Gość xxyz

Wgrywanie custom romów do SGS II za pomocą CWM(Clockworkmod recovery)

Rekomendowane odpowiedzi

cyber

czy ktos moze mi napisac jak mam sprawdzic jaki mam kernel w telefonie ... wszyscy piszecie jak zrootowac telefon, jak podmienic jadro, ale nie moge sie doczytac, gdzie i jak mam sprawdzic jaki mam aktualnie w telefonie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

"Aplikacje > Ustawienia > O telefonie" i przedostatnia pozycja pokaże jaki masz kernel. Nie mów, że tego wcześniej nie widziałeś... :szok:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyber

[email protected] #2 i to sie ma nijak do tego co napisali o wersji kernela

Oryginalny kernel zgodny z wersją posiadanego oprogramowania Samsunga: XXKE2, XXKE4, XWKE7, XXKF2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

No a Ty masz stockowe jajco na KF3. Rom też masz zapewne KF3. Wpisz kod *#1234# i sprawdź co otrzymasz jako wynik. CF-root dla KH3 jest dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po wgraniu CF-Root 4.1 dla KH3 pojawia mi sie cos takiego podczas wlaczania tel post-70843-14255699193937_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było to już wałkowane setki razy:facepalm1:takie coś pojawia się po wgraniu modyfikowanego softu-pozbędziesz się tego za pomocą wtyczki unbrick lub wgrywając oryginalny kernel.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cyber

po wpisaniu 1234

PDA:I9100BOKF3

PHONE: I9100BOKF1

CSC: I9100TMUKF1

Build Info: Fri Jun 10 10:55:25 KST 2011

czyli mam szukac roota dla KH3 ?? Nieco zielony jestem, bo dopiero zaczynam... wlasciwie to chodzi mi tylko o zdjecie simlocka, ale zeby to robic musze miec odblokowanego roota. Na razie tyle sie dowiedzialem i probuje rozgryc wiecej. A wlasciwie moge wgrac do swego telefonu zupelnie nowego "roma" ? (tak to sie w omnii nazywalo)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

@cyber - skąd masz telefon?... CSC I9100TMUKF1 zdradza, że to UK T-Mobile (TMU) i chyba do tego Android 2.3.3...

Szczerze mówiąc wgrałbym wpierw stockowy-wyciekowy KH3, albo jak wolisz oficjalny na nasz region KG5 i dopiero na to wrzucić roota, czyli cf-root albo dla KF3, albo dla KG5.

Wgrać rom oczywiście możesz, wykonaj operację Odinem. W wątku podklejonym masz tutorial odnośnie tej operacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cyber Twój rom to KF3 i do niego powinieneś użyć CF-Roota...ale jak napisał Gaspar-wrzuć sobie KG5 albo KH3...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi