Skocz do zawartości
Gość xxyz

Wgrywanie custom romów do SGS II za pomocą CWM(Clockworkmod recovery)

Rekomendowane odpowiedzi

duchu

Jakims skryptem uwalilem telefon, chcialem wrzucic przez CWM na telefon MIUI zeby zainstalowac bez tracenia danych, ale nie widzi mi komputer pamieci telefonu dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    danch

A co jak mam juz roota (zerglings ) i chce sam CWM, aby zrobic backup telefonu ? Tez musze wgrywac CF-Root czy mozan jakos sam CWM. Jesli mozna sam CWM a takie paczki pod sgs2 znalazlem w sieci (np. GT-I9100_ClockworkMod-Recovery_4.0.1.5.tar) to czy wazne jest jaki mam teraz firmware ? BO w opisie takiej paczki nie ma nic i nie wiem czy np. na KH1 moge to wgrac odinem czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sorry Koluniu GASPAR, ale chyba Ci się coś troszkę w tej z bólem pozyskanej rutynie pomieszało...!? Skoro niedawno miałeś te same odczucia co my laicy, to tym bardziej niepisał byś takich śmieci... :( bo w/g tego co napisałeś nie bardzo wiem czemu miałoby służyć to forum...!? A chyba napeweno nie temu, żeby banda napuszonych bufonów udowadniała nowym użytkownikom jak niewiele mają na ten temat pojęcia...!?

I tytaj wypadało by przypomnieć co niektórym po co powstały takie fora... Mają pomagać ich uczestnikom wspólnie rozwiązywać problemy i umożliwiać wymianę doświadczeń w konkretnych tematach... - Dlatego skoro inny użytkownik (i tutaj nie sposób nie zgodzić się z kolegą DOLO) wskazuje konkretny problem, to byłoby miło żeby ktoś kto ma o tym większe pojęcie, zamiast drwić - wyszedł temu zapytaniu na przeciw...!?

Tutaj "ukłon" w stronę kolegi GASPARA, który jak ma udzielać takich porad... -skoro nie ma nic do powiedzenia niech lepiej wyłączy kompa. Bo takie wypowiedzi zaśmiecają tylko to forum nie wnosząc do niego nic prócz niesmaku...!!!

Od dłuższego czasu śledzę to forum i nie sposób niezgodzić się z moimi przedmówcami... :( jest tutaj cała masa "spamu"-jak powyższy, który powoduje kompletny chaos w którym ciężko odnaleźć odrobinę ładu... BRAKUJE JEDNEGO PROFESJONALNEGO POSTU "KROK PO KROKU" I SKĄD POBRAĆ -WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU...!? - NAPISANEGO POD KĄTEM LUDZI KTÓRZY NIE POTRAFIĄ SOBIE JESZCZE POZWOLIĆ NA SKRÓTY MYŚLOWE...

Ja pomimo iż jestem od dawna posiadaczem nie zrootowanego SGS II wielokrotnie czytałem to forum z nadzieją że znajdę post, który przeprowadzi mnie przez Rootowanie dosłownie "krok po kroku'. Jednak do chwili obecnej nie udało mi się czegoś tak konkretnego znaleźć, bo zawsze od czytania całej masy "śmieci" kończyło się mętlikiem... Dlatego nie chcąc uwalić phona w końcu odpuściłem temat.

I tutaj skolei ukłon do Administratorów, bo to od Was zależy kształt i porządek tego fora. Proszę zwrócić uwagę, że być może niektórzy normalni (pracujący) ludzie oprócz telefonu w życiu mają jeszcze jakieś ważniejsze cele niż siedzenie dniami i nocami na forach... :( - znajdując na każdym kroku zamiast krótkiej profesjonalnej odpowiedzi na swoje pytania - lakoniczne uwagi typu "źle szukałeś -poszukaj tam czy tam -jak poszukasz to znajdziesz -musisz uważnie poczytać... itp odnośniki od odnosnika..."

SORRY ALE NA MÓJ GUST TO RACZEJ FORUM GIMNAZJALNE -JAKAŚ DRWINA I DZIECINADA KOMPLETNIE POZBAWIONA PROFESJONALIZMU...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

janiar1 w temacie od Ramelova masz podany najprostszy sposob na zrootowanie SGSa2 jaki tylko moze byc:-)

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego janiar1 dziękujemy za uwagi i troskę o forum. Natomiast jedyną odpowiedzią jak przychodzi mi do głowy czytając twojego posta jest - Jeżeli dla normalnych (pracujących) ludzi nie jest celem siedzenie dniami i nocami na forum to nie siedzą i nie kombinują tylko używają telefon. Polecam poczytać http://forum.android.com.pl/f26/forum-milutkie-czy-forum-ua-yteczne-by-a-ya-o-siae-a-atwiej-56675/#post505528 szczególnie punkt 4. Jakoś sporo osób daje sobie radę a i nikt nie zabrania pytać (oczywiście w przyjętych ogólnie granicach)

Edytowane przez Sekator

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Dzięki Sekator, wyjąłeś mi to z ust :)

Koluniu @janiar1, cieszę się, że masz roota...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bresio

Witam

Dziś trochę chciałem sobie zrobić tutaj co mówicie, a więc mam roota, wersje 2.3.4, no i chciałem sobie wgrać jakiegoś nowego softa wybrałem Cyanogen mod postąpiłem zgodnie z instrukcją, żadnego wipe nie robiłem, i po wgraniu softu i po uruchomieniu ponownie telefon sie na ekranie powitalnym samsung galaxy s2 gt I9100 z wykrzyknikiem i tak przez jakies 10 min to trwało a więc go zresetowałem i nzowu odpaliłem znowu 10 min i to samo, wyjmowałem baterie nawet ale też nic to nie dało i teraz już od 30 min sobie tak wisi w ekranie powitalnym i teraz nie wiem co zrobić moglibyście mnie nakierować co narpiew powinienem zrobic ?

pozdrawiam

Daniel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bresio

Dzieki

zrobiłem tak jak mówiłeś znaczy nie wiedziałem jak wejśc przy wyłączonym telefonie w recovery, ale poradziłem sobie i już za drugim razem soft wgrywał sie z minute a przy reboot stał tam z 30 sek, soft bardzo fajny polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi