Skocz do zawartości
norbert-lubin

Prośba o toturial jak wgrać Xperia UltraKat v2.0 do neo v

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów koledzy czy mogę prosić o pomoc przy udzieleniu wszelkich toturiali związanych z wgraniem ultra kat v2.0 ??

telefon to sony xperia neo v

model to : mt11i

wersja systemu android 4.0.4

wersja jądra 2.6.32.9-perf

numer kompilacji 4.1.b.0.587

koledzy jak tylko kupiłem ten telefon zmieniłem z orangowego softu na obecny ale jest tak że digitizer działa poprawnie z tym że jak kliknę na kontakt to nie przechodzi do łączenia z kontaktem musze przytrzymać palcem kontakt i czasem pojawia się opcja słuchawki zielonej albo możliwości edycji i dopiero w tej sytuacji mogę dzawonić po za tym znudziło mi się to oprogramowanie i tak udało mi się z tego forum pobrać paczki takie jak :

Xperia UltraKat v2.0 By`Stevan Dj {haida} - jest to spakowane rarem i zawartość w katalogach

Gapps 4XUKR [4.4.2014 ] - Też spakowane rarem po rozpakowaniu katalogi

Kernel 2.0 [haida] .img

Prośba do was o tutka jak to i czym wgrać w taki sposób by nie uwalić na amen telefonu za pomoc ogromne dzięki Ps. Dodam że czytam wszelkie tutki i polowy nie rozumie a dziwię się sobie o już zmieniałem to oprogramowanie w telefonie i wszystko zapomniałem co i jak i czym się robi a jest to jedyny telefon który mi działa . Baaaa ważna rzecz koledzy bardzo mi zależy na zdjęciu simloca też bym prosił o pomoc przy tym . pozdrawiam

Koledzy kolega odblokował mi bootloader i zdją simloca oczywiście momógł mi kolega koperta więc teraz czekam na kolejne instrukcje

Edytowane przez norbert-lubin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Komhir

Nie "spakowane rarem" a zip'em.

Jeśli masz simlocka to masz zablokowany Bootloader i nie wgrasz kernela, który jest potrzebny do wgrania kernela, który to jest potrzebny do wgrania ROMu. To tak w skrócie. Napisz do gościa o nicku koperta.... (nie pamiętam dokładnie) on takimi żeczami się zajmuje jak simlocki i bootloadery

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie prawda na FB i simlock zablokowany musisz odblokować BL testpointem jak się da oczywiście chodzi ,mi o typ zabezpieczenia ale o tym w poradniku. A jak się uda to kernel .img przerabiasz na .ftf i wgrywasz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi