Skocz do zawartości
olipaw12

Heroes of Might & Magic III: HD Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

6p426u.jpg

Heroes of Might & Magic III: HD Edition to odświeżone wydanie jednej z najsłynniejszych strategii turowych w realiach fantasy w dziejach elektronicznej rozrywki, stworzonej przez New World Computing w 1999 roku. Za reedycję odpowiada francuskie studio DotEmu, które otrzymało zlecenie na jej realizację od firmy Ubisoft, chcącej uczcić w ten sposób 20-lecie istnienia serii Heroes of Might & Magic i 15-lecie istnienia trzeciej odsłony tegoż cyklu.

W ogólnych założeniach HD Edition jest identyczne ze swoim pierwowzorem. Nadal eksplorujemy magiczne krainy, kierując bohaterami prowadzącymi do boju armie złożone z różnorodnych mitologicznych stworzeń. Gromadzimy zasoby, zbieramy artefakty, uczymy się zaklęć, rozwijamy umiejętności i – nade wszystko – zdobywamy oraz rozbudowujemy miasta, by ostatecznie odnieść zbrojne zwycięstwo nad rywalami lub zrealizować inne cele. Zawartość odświeżonej wersji pokrywa się z podstawowym wydaniem Heroes of Might & Magic III, czyli The Restoration of Erathia (nie zawiera dodatków Armageddon’s Blade i The Shadow of Death). Mamy tu więc 7 kampanii fabularnych, tryb potyczek i edytor map. Nie brakuje też zabawy wieloosobowej, na jednym komputerze (hotseat) lub obsługiwanej sieciowo przez platformę Steam.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.mightandmagic.heroesiii

Edytowane przez Szymon035
    Usunięcie linku do warezu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na moim LG G3 dziala prze pieknie :). narazie udalo mi sie znalesc 2 bugi (niestety pierwsza versia pewnie beda aktualizacje). przeszedlem juz 2 kampanie i w ciagu nich wlasnie znalazlem 2 bugi ktore shars♥♥♥a gre na szczescie nie przeszkadzaja one w rozgrywce wustarczy ich unikac

-namiot mozna zaatakowac tylko z dystansu badz czarem, gdy sie go probuje zaatakowac z bliska gra sie wylacza

-czas wskrzeszenie cras♥♥♥e gre gdy uzywamy go na jednostke ktora nie wymaga wskrzeszenia(nie umarl nikt) i tez sie gra wylacza. gram od 5 dni i udalo mi sie zaaobserowac tylko te 2 crashe ktore mozna lekko omijac i nie przeszkadzaja w grze. piszcie jak was sie uda cos znalezc i jak sie podoba gra bo wymiata !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

O dziwo działa tez na samsungu s3 nie rozumiem czego nie ma wersji na komórki skoro działa. Wprawdzie wgralem by sprawdzić bo na moim starym tablecie gtp 7500 dziala tez świetnie oczywiście wersja w pełni legalna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na zenfone 5 działa rewelacyjnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w grze jest nawet BARDZO PRZDATNY samouczek"jak przesuwam mape nie uzywajac minimapy(bo w portach to jest strasznie glupie a tutaj wystarczy kliknac 2 palcami na ekran i przesuwasz zsobie w dowolnym kierunku :))""jak sterowac podczas walki" po ogladnieciu tego samouczka gra sie na prawde szybko i przyjemnie moglbym rzec jak na PC :)tylko ze PC nie wezmiesz do kieszeni :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mankamentem jest, że przy większej liczbie jednostek na polu bitwy gra momentami klatkuje i np. nie można wykonać ataku z dystansu bo podwójne tapnięcie jest za późno rozpoznawane. Inne porty jak Exagear i VCMI chodziły bardzo płynnie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

@up

nie do konca sie zgodze. fakt sa takie spowolnienia, ale tylko gdy atakujemy zamek podczas normalnych walk niczego takiego nie odczulem. niemniej jednak opisze swoje spostrzezenia plusy i miusy portow. a testowalem wszsytkie

VCMI (2011)

plusy-gra sie uruchomila

minusy-cala reszta niegrywalne

Exagear

plusy-gra chodzila przyzwoicie, komputer wydaje sie myslec.

minusy- trzeba bylo wykupic platne sterowanie ktore i tak pozostawialo wiele do zyczenia, liczne bugi i crashe.

VCMI for android

plusy-bardzo dobrze dopracowanie sterowania(tauchpad mode), ktore spisywalo sie cudnie.

minusy-tury przeciwnika trwaly oooooo wiele za dlugo, liczne bugi i crashe.

Homm3 Runner(malo osob o tym porcie slyszalo, bo szybko zostal usuniety ze sklepu play)

plusy-ciezko powiedziec wydawalo sie kopia vcmi for android

minusy-jak wyzej

Heroes of Might & Magic III: HD Edition

plusy-komputer z ktorym mozna powalczyc, szybkie tury przeciwnika(mapa XL na poziomie trudnosci bardzo trudna w koncu czuc ze walczysz z kims kto nie tylko biega po mapie), sterowanie przyzwoite(grajac rysikiem genialne)

minusy- na chwile obecna brak dodatkow, delikatne spowolnienia gdy atakuje sie zamek z duza ilosci jednostek,

jestem zagorzalym fanem homm3 dlatego dla mnie podstawowe czynniki ktore gra musi spelniac zeby byla grywlalna to

1 sterowanie ktore nie meczy(VCMI for android, HD EDITION)

2 IQ komputera ktory ma walczyc a nie stac i nic nie robic i tu niestety tylko(HD EDITION)

3 szybkie tury przeciwnika(EXAGEAR,HD EDITION)

Edytowane przez camdell
    usunięto wpis prowadzący do warezu , cytat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyntek

Okej dzięki za ocene. mimo odstraszającej ceny i tego ze nie mogę uruchomić Exa na tablecie chyba będę musiał się skusić na H3HD. ale słyszałem, że nie można wgrywać map i że nie ma generatora losowych mapek. Czy to prawda? bo niestety ilość map w H3 bez Sod i AB jest trochę mała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze że na forum jest dużo przydatnych poradników ale tego jeszcze nie widziałem ;p wiec u mnie herosy Hd nie działają poprawnie a mianowicie tekstury są pomieszane , obraz nie jest czytelny telefon jaki ma to ZTE v987 ROm bruno mod v3.0

Dodam e sprawdzianem grę na tablecie Presitgio to działa w 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety gra jest przeznaczona na tablety, na moim G3 ucina tylko napisy po wygranej, gdy podniose item itp. Podejrzewam że chodzi o rozdzielczość ekranu, na brata na staruszku Galaxy s3 wszystko chodzi pęknie i wszystko widać. Co prawda uciete napisy w ogóle mi nie przeszkadzaja.

Zyntek polecam oglądać filmik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi