Skocz do zawartości
aruom

Jaki uchwyt samochodowy polecacie?

Rekomendowane odpowiedzi

aruom

Witam.

Zamierzam kupić dobry uchwyt samochodowy do mojego nowego E8.

Do tej pory miałem badziewne uchwyty które odpadały od szyby lub szybko się psuły.

Zależy mi aby uchwyt miał jak najkrótszy pałąk, żeby się nie telepał podczas jazdy i żeby go skutecznie przymocować.

Co byście polecili?

Ja znalazłem coś takiego Uchwyt iOttie Easy Flex 3 HTC One M7 M8 E8 mini (5002913117) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. .

Czy będzie dobry, może go ktoś ma?

Dzięki za opinie.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Cripex

Zakupiłem coś takiego ale pomimo zapewnień, że pasuje do ONE E8 w uchwycie nie da się ładować telefonu. Stopka zasłania port USB. Dodatkowo nie polecam sklepu ROSTA_GSM na allegro - zwykłe chamy.

Pozdrawiam ;-)

pol_pl_Uchwyt-Samochodowy-uniwersalny-do

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy ktoś może polecić jakiś uchwyt do deski rozdzielczej? Uchwyt na szybę nie wchodzi w grę, bo jest za daleko a nawiewy są okrągłe, więc do nawiewu też nic nie wejdzie... 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lu-kar

Witam, jutro jade po HTC One E8, również rozglądam sie za uchwytem samochodowym. Moja sytłacja jest taka ze posiadam ramie Herbert Richter do którego dokupowywałem jedynie głowice :) jest to mój juz 5 HTC ale niestety nie mogę znaleźć głowicy dedykowanej pod HTC One E8.

Może ktos widział takie głowice ? a jak nie to może ktos poleci uchwyt który jest w miare ok, a można go podczepic pod ramie Herbert Richter.

Uzywam tego od ponad 5 lat i nigdy mnie nie zawiodł dlatego wole poszukac pasującej głowicy niz szukanie całego uchwytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi