Skocz do zawartości
Krejzol7

Słuchawki dokanalowe

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, koledzy :) Od razu mówię, że wiem, iż tematów o słuchawkach jest multum i proszę o nie zamykanie mojego, ponieważ każdy ma inne wymagania. Poza tym nie chciałem komuś zaśmiecać tematu doczepiając się do niego.

Potrzebuję porady co do wyboru słuchawek do SGS, ponieważ te stock'owe są po prostu do kitu :D Nie dość że ten ich plastik jest takiej szajskiej jakości, to jeszcze gumki, w ogóle nie układają się w uchu i ledwo co izolują dźwięki otoczenia... Miałem wcześniej do starego tela (k800i) słuchawki od w300i i tamte są miodzio. Bardzo dobrze tłumią dźwięki otoczenia, i leżą super. Używał bym ich w dalszym ciągu gdyby, nie to że ich kabel bez przejściówki ma długość zaledwie kilku cm... Poza tym mają już swoje lata i nie działają tak jak powinny.

Pytania: :)

1. Proszę podajcie mi modele słuchawek dokanałowych do ceny około 100zł które polecacie.

2. Czy SkullCandy to dobra firma? Zastanawiam się nad nimi ze względu na ich fajny design. Co z jakością dźwięku?

Z góry dzięki za odpowiedzi :) Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam słuchawek SoundMagic PL21, które kosztowały około 80 zł. Bardzo dobrze wyciszają dźwięki z zewnątrz, dobrze leżą w uchu, mają też w zestawie pokrowiec i takie gumki za uszy. Co do słuchawek SK, to ponoć tyko dobrze wyglądają.

Tapnięte Samsungiem Galaxy S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bcb-pl
    Napisano (edytowane)

Witam, w cenie do 100zł skoro podeszły Ci słuchawki od w300 to pomyśl nad jakimiś sennheiserkami. Na ich stronie są wypisane ceny i cała specyfikacja. Ja np używam cx200 i są całkiem niezłe. Ewentualnie Creative EP-630, EP-650 :)

P.S. Skullcandy to nie jest zbyt dobra marka jeśli chodzi o jakość dźwięku. Skullki to drogie słuchawki które oprócz ładnego wyglądu niczym szczególnym się nie wyróżniają

Edytowane przez bcb-pl
    P.S

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za zainteresowanie tematem :)

Po głębokich przemyśleniach stwierdziłem, że jakość dźwięku i wygoda użytkowania jest bardzo ważna i postanowiłem dodać do kwoty jaką mam zamiar wydać jeszcze 50 zł, aby później być zadowolonym na kilka ładnych lat :)

A więc kwota jaką dysponujemy na zakupy to +- 150zł, No chyba że ktoś bardzo bardzo bardzo poleci mi coś z wyższych modeli bazując na swoim doświadczeniu :PP To wtedy pomyślę nad zorganizowaniem większej kwoty o te kilkadziesiąt zł :) Tylko tu nasuwa się pytanie czy SGS będzie w stanie sprostać potencjałowi takich słuchawek?

Co do marek, to po wyczerpujących lekturach, postanowiłem poszukać coś z oferty Sennheiser'a i Creativ'e, ponieważ uważam że to chyba marki z największą renomą.

Czekam na propozycje słuchawek, i sklepów internetowych (pewnych) w których można je nabyć. Rozumiem, że na Alledrogo nawet nie zaglądać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lutek26

Do stockowych słuchawek dokupiłem tylko gumki w odpowiednim rozmiarze . Teraz o wiele lepiej siedzą w uszach .Do tego power amp i voodoo control i naprawdę gra to bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tam się do nich nie mogę w żaden sposób przekonać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam słuchawki philips she9000, cena 80-100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz zauważyłem, że słuchawki stockowe mają 4 członowego minijacka, a np shennheisery 3 członowego. Czy to jest jakaś różnica? Czy muszę szukać takich z 4 członowym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak mają 4 są z mikrofonem :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

W takim razie chyba zdecydowałem się na Shennheisery cx300 II Precision.

Next questions :) :

1. Jak ten tel będzie współgrał z tymi słuchawkami

2. Używał ich ktoś? Może jakaś opinia? Nie mogłem także znaleźć żadnej recenzji lub ich testu. Ma ktoś dostęp do takowego?

3. Gdzie je kupić, aby nie nadziać się na podróbki?

4. Te słuchawki mają 3 pinowy jack. Wsadzając go do 4 pinowego gniazda w SGS będą grały normalnie?

Edytowane przez Krejzol7
    Dodany 4 punkt

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi