Skocz do zawartości
Krejzol7

Słuchawki dokanalowe

Rekomendowane odpowiedzi

Ja uzywam słuchawek A-Jays i jestem z nich bardzo zadowolony mają swietny desine i z piankami comly T200 grają rewelacyjnie kazdy rodzaj muzyki. w zestawie w zaleznoci od modelu (one, two, three) dostajesz rózne akcesoria i wszystko jest ładnie zapakowane w eleganckie pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy dzięki tym "piankom" słuchawki lepiej trzymają się, czy nie wypadają w trakcie np jazdy na rowerze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja głównie słucham podczas jazdy na rowerze i słuchawki cały czas są na miejscu( nawet przy szybkiej jeździe)j. Te pianki dopasowuja sie do kształtu ucha i polepszają basy. ale nie wiem czy do kazdych słuchawek paują...

Zrobiłem literówke powinno byc Comply T200:) a nie Comly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czy dzięki tym "piankom" słuchawki lepiej trzymają się, czy nie wypadają w trakcie np jazdy na rowerze?

Pianki puchną Ci w uchu. Przed włożeniem je lekko ściskasz i trzymasz w uchu aż napęcznieją z powrotem - więc trzymają się bardzo dobrze.

Do tego doskonale wytłumiają dźwięk z otoczenia, więc każde słuchawki grają lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakol

to co polecacie sennki cx 300 czy a-jays ? jesli a-jays to ktore?

zalezy mi na dobrym bass'ie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam a-jays one i one kosztują ok 80 zł i grają naprawde super(sam jestem wielbicielem basów:D ) z nimi dostajesz 5 par gumek(róznej wielkosci) a z A-jays two dostajesz jeszcze 2 przejsciówki i one kosztuja ok 105 zł. Ja bym brał A-jays(two) sa naprawde dobre, ładnie wyglądają(ten nietypowy kabelek uniemozliwia plątanie sie), dostajesz sporo dodatkowych zeczy zapakowanych w eleganckie pudełko....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tobik

czy ktorys rodzaj tych "pianek" pasuje na sluchawki z sestawu od sgs?? jak wyglada kwestia rozmiaru, bo nie wiem jaki ewentualnie zamowic. dla porownania dodam, ze te od sgs wydaja sie dobre ale slabo sie trzymaja jak jestem w ruchu, dlatego chce "pianki".

Edytowane przez tobik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te pisanki nie beda pasowały, poniewaz maja za małe otworki zeby je wsadzic...

Czekaj, czekaj.... pokreciłem delikatnie i weszły jednak.... mozesz sobie zamówic te które pasują do A-Jays, tylko musisz troche wcisnąć (delikatnie) :)

Edytowane przez chosti14

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zakol
    Tydzień temu też stałem przed dylematem i kupiłem a-JAYS Three za 155zł

Grają bardzo ładnie z SGS i voodoo. Jednak trochę źle zrobiłem że nie wziąłem wersji Two z większym basem. Three grają bardzo dobrze średnie i wysokie tony. Żeby wymusić upragniony bass trzeba użyć Equalizera w PowerAmpie. W tedy jest idealnie :)

Pianki Comply wymagane

naprawde wersja two ma lepszy bass? czy roznia sie tylko akcesoriami?

pianki comply ktorą wersja pasuje do nich ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zobacz na stronie producenta, masz tam wszystko wypisane ( Jays - a-JAYS Two)

Jeśli chodzi o pianki to pasują Comply T200. Na allegro w tej chwili nie ma ale powinny sie pojawic....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi