Skocz do zawartości
Krejzol7

Słuchawki dokanalowe

Rekomendowane odpowiedzi

mrw91

Czy ktoś z was testował słuchawki CREATIVE model EP-830 z SGS?

Jestem zdecydowany na ich zakup, ale chciałem wcześniej zapytać czy ktoś z was miał z nimi styczność.

proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem Ep-830 Creative przez 2 lata (padły tuż po upływie gwarancji). Dostałem je na 18stke za prawie 200zł (początki tego modelu). Jeśli chodzi o jakość muzyki to dorównuje sennheiser CX300 aczkolwiek dla audiofila sennheiser będzie lepszy. Ep830 mają bardzo przyjemny bass i ogółem dobre brzmienie, jeśli masz możliwość kupić oryginalny produkt tanio to polecam ! Ładnie gra z SGS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja używam Sony MDR-EX85LP i z voodoo sound miód w uszach haha ;) szeroka scena, dobry bas i wysokie tony. Dwu-drożne i nie zatykające uszu (jak np. ep-630) iemy.. lepsze, niż moje poprzednie - zen aurvana!

Edytowane przez michasu2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    petu

A ja polecę MeeM9 - bas nisko schodzi i da się go kontrolować , średnie nie za dużo natomiast wysokie - w tej cenie super.

Są to słuchawki jasne z konkretnym basem oczywiście w połączeniu z sgs-em.

Ale całkowitą radość dają douszne SRS-300 od Vedii - jest SUPER !!!

EP-630 i dużo dokanałowych od Philipsa - nie dawały rady.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jour23

Ja z kolei polecam Klipsh imagine s2 dostępne na stronie mp3store, kupiłem je niedawno i jestem bardzo zadowolony. Cena mieści się w granicach przyzwoitości a stosunek jakość/cena jest znakomity. Dużo basu, ale nie dudnią, schodzą nisko, reszta pasma czysta i szczegółowa. Polecam do nich pianki comply slim-dla moich uszu większa wygoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    icey

Witam szukam nowych słuchawek do SGS-a wcześniej miałem Audeo 121, świetny model ale gryzł się z telefonem i potrzebował przejściówki aby działać normalnie. Sprzedałem je i potrzebuję czegoś nowego. Słucham głownie hiphop/rock oczekuję głębokiego basu jak i wyrazistego wokalu(lubie szanty oraz starsze piosenki głownie polskie) a przy tym "power-u" od rock-owych piosenek. zastanawiałem się nad:

Fisher Audio Eterna

Brainwavz R1

Brainwavz M4

Sony MH1C jednak to jest model z pilotem i obawiam się ponownego problemu ...

co możecie polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czaper

Za 60-70 można kupić dobre słuchawki mee m2, mam je od ponad roku i z czystym sumieniem mogę je polecić, jeszcze do tego poweramp i... cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ari93

mialem mee m2, one sa za 50zl o ile pamietam ;p i fakt, w tej cenie miazdza cala reszte ale icey celuje w inna polke cenowa i jakosciowa... ;p m2 (z tego powodu kupilem nowe sluchawki) maja tez strasznie sztywny kabel... idzie zima a na mrozie ten kabel to wrecz byl twardy ;p

a wymienilem na brainwavz ale M2 za 200zl, graja nieporownywalnie czysciej i po prostu lepiej od mee ale tez chlodniej... bass jest i w sumie tyle ;p na mee byl mocniejszy.

nie wiem jak sie maja brainy m2 do m4 o ktorych pisalem ale mysle ze zdecydowanie lepiej ;p

najlepiej jak bys sie po sklepach przeszedl i przesluchal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    icey

R1 jest wyposażony przez dwa przetworniki więc powinien też nieźle dawać radę. Najlepiej było by przesłuchać osobiście ale nie zawsze można wszystkie wybrane modele sprawdzić w 1 miejscu aby poczuć dobrze różnice. Napisałem tutaj bo może ktoś miał kontakt z jakimś modelem i mógłby podzielić się opinią ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi