Skocz do zawartości
Krejzol7

Słuchawki dokanalowe

Rekomendowane odpowiedzi

Czaper

Do 100zł polecam Mee M9, słuchawki rozwalają system :) Mega bassy, wysokie tony też niczego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nestle

A ja polecam soundmagic pl11 bardzo dobre sluchawki w niskiej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja polecam Aerial7 Bullet Shade. Genialny dźwięk, bass przeszywa całą głowę.

Dostępne na ojajego.pl gdzie znajdziecie słuchawki firm nastawionych ja jakość! Ja wybrałem Aerial7 i nie żałuję. Sprawdźcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś szuka czegoś taniego z mocnym basem i czystym wokalem to tylko SM ES10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dudo66

Ja używam Beats Audio Tour (douszne) i jest megaaa ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    icey

Do 100zł większość będzie miała podobną charakterystykę, z swojej strony miałem Audeo 121 i obecnie Westone 1 pod sgs-a. Audeo gra pięknie, ale nie nisko, duża scena i detale. Weston gra podobnie ale ma lepsze zejście, jednak na wokalach ustępuję dla PFE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja proponuję pójść do jakiegoś sklepu ze słuchawkami z telefonem i posłuchać, które ci bardziej przypasują...

wszystko zależy jaką charakterystykę dźwięku preferujesz, nawet użyte różne 'ear pad-y' zmieniają lekko dźwięk słuchawek. Inaczej zagrają z gumkami zwykłymi, inaczej z dualami a inaczej z piankami

Ja używałem przez jakiś czas Brainwavz Alpha i grały przyzwoicie, teraz używam Fisher Silver Bullet V2 i grają o niebo lepiej (dla mnie) ale muszę je napędzać przez Fiio E06 bo inaczej grają cicho i są bardzo wycofane.... przez wzmak grają tak miodnie, że jak przychodzę do pracy to wyciągając je z uszu płaczę z żalu ;)

zauważyłem również różnicę w brzmieniu pomiędzy gumkami a piankami comply

wniosek:

dobrych słuchawek w tych granicach cenowych jest multum (poszukaj też na forum.mp3.com w giełdzie) ale prawdziwie zadowolony będziesz, dopiero jak sam pójdziesz posłuchać i je dobierzesz do własnych preferencji

w Wa-wie np. polecam Audiomagic na Siennej ... multum słuchawek (do posłuchania już wygrzanych) i miła obsługa

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używałem soundmagiców pl11, bardzo dobra jakość dźwięku. A wcześniej używałem logitech ultimate ear 100 i też było ok. Bas był spokojniejszy niż na pl 11:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marput

ja polecam panasonic hje 120/125 brzydkie i może trochę tandetne ale grają fajnie teraz używam brainwavz delta są metalowe i mają grubszy kabel również je polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi