Skocz do zawartości
szejk94

Telefon nie czyta okładek singli w albumach

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Otóż tak, to mój pierwszy post to wypadałoby się przywitać :E.

• Mam problem z muzyką w moim Sgs2. W Avili wszystko było cacy a tu nie mogę sb dać z tym rady. Po zgraniu muzyki na telefon, przez kabel, w odtwarzaczu nie widzi okładek singli tzn. widzi tylko to, że cały album ma taką okładkę, a pojedyncze utwory, które otagowałem w programiku Mp3tag są bez swojego osobistego obrazka >:(. Nie to że mi to bardzo przeszkadza, ale nie bardzo lubię jak coś nie działa, bo telefonik niczego sb, ogólnie mi się bardzo podoba (chyba nie dziwne skoro przerzuciłem się z Avili:p).

• Drugi mały problem to to, że czasami do pojedynczych albumów odczytuje przypadkowych wykonawców uczestniczących. Jest np. jakaś tam płyta Sean Paul'a Feat. ktoś tam, a ten ktoś występuje tylko raz na 16 tracku ;/.

Nie są to jakieś super ekstra okropne rzeczy przez które nie mogę korzystać z fona :) ale zastanawia mnie czemu się tak dzieję, ktoś się podejmie tego??

Edytowane przez szejk94

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rexlu

Też to miałem.

Po prostu okładki dobiera po albumie anie odczytuje ich w każdej piosence.

Musisz w każdej piosence dać inna nazwę albumu i pomaga ;). (jeżeli masz różne piosenki i do każdej chcesz inna okładkę).

Troszku schrzanione. Przynajmniej tak było na KE2, nie wiem jak jest na nowszych.

Też miałem z tym kłopot :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aaa kurde szkoda ;/

telefonik ekstra ale to mnie tylko wkurza, bo na Avilce było elegancko z tym ;(

ale dzieki za odpowiedz :D

---------- Post dołączono o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

a wie ktos moze czemu jak wyciagne jakas nutke z albumu np. jak mam album 8 Mile i sa tam w nim jakies mptrojki, a jedna przeniose luzem dopliku w ktorym trzymam wszystkie albumy, to w odtwarzaczu jest ona jako osobna z osobnego albumu ;/

wiem ze to sa takie duperele, ale zastanawia mnie czemu sie tak robi :E

ma ktos tak moze, albo jest mi to ktos w stanie wyjasnic :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

TagRename i wbudowac sobie okladki do plikow ;) otagowac ladnie albumy a bedzie git ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmmm....a jasniej ocb z wbudowaniem sobie okladek do plikow :D

---------- Post dołączono o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

a sprobuje jeszcze przez Kiesa, jak sie nie uda to sie poddaje ;(

---------- Post dołączono o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 17:47 ----------

kurde, program przestal dzialac ;/ chyba dam sb siana z tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gruchi

No to tak:

screen_a6071c684b5300940ce874a28cd5832b.png

1 Zaznaczamy nasze wszystkie kawalki z albumu mp3 czy jaki tam format plikow macie

2 Klikamy w zaznaczonym miejscu jak na obrazku

3 Zaznaczamy Art

4 Wybieramy Add i wskazujemy gdzie jest nasza okladka do albumu

5 Wybieramy Save i wrzucamy pliki na telefon

Ja u siebie zawsze tak robie najlepszy sposob na porzadek w telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mp3tag też ma opcję do wkładania fotki okładki do mp3 . należy tylko podświetlić mp3 i przeciągnąć fotkę okładki do okienka po lewej i zapisać klikając na ikonkę dyskietki . Niestety jeśli masz różne okładki w obrębie jednej płyty to jest wyświetlana 1 okładka do wszystkich plików z tej płyty .

Jeśli chodzi o tych trzecich artystów grających w tych mp3 to aby ich nie było trzeba we wszystkich mp3 wpisać tego samego wykonawcę i album artystę o którego Tobie najbardziej zależy .

Aby nie było mentliku w dyskografiach ja przy nazwie płyty wpisuję rok wydania i dlatego jak klikam na jakiś zespół to pokazują mi się płyty nie według alfabetu tylko według wydania , a napewno to jest lepsze rozwiązanie przy szukaniu płyt do odsłuchu .

I jeszcze waźne aby w pozycji numer dysku nic nie było bo to też może mieszać .

post-71286-14255698718089_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi