Skocz do zawartości
wik.m

Nowa oferta Play już wkrótce

Rekomendowane odpowiedzi

wik.m

Dzisiaj bodajże od 11.00 zaczyna się konferencja Play, na której zostanie zaprezentowana nowa oferta prawdopodobnie zarówno dla abonamentu jak i karty czy mixa. Będzie stream z tego. Więcej info na stronie bloga rzecznika Play.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550

No i po konferencji. W dobie ofert no-limit to co zaprezentowali wydaje mi się śmieszne. Chyba że obniżą mi abonament to wtedy nawet ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wik.m

Jeszcze w ciągu dnia mają coś dodać. Ja jeszcze zuwazylem, ze juz pol roku przed nogę przedłużyć umowę, a wczoraj nie mogłem jeszcze, a to mi się podoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ayoth

Nie mają żadnych ciekawych ofert z transmisją danych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550

Dzisiejsza konferencja była skierowana ku ofercie prepaid. Formuła 3w1 ze 100mb dostała 1gb a 4w1 z 1gb dostała 2gb. Nic więcej znaczącego się nie zmieniło pod względem pakietów danych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

Play nie poszalal, myslalem, ze dla abonamentów rowniez bedzie cos nowego.. za to Virgin Mobile zniszczyl wlasnie rynek swoja oferta 29zl/wszystko za free lacznie ze stacjonarnymi i 2GB internetu miesiecznie (lte, a do konca 2015 roku dodatkowo lte za darmo bez limitu - ale tego nie jestem pewien).

Wszak, rozdawanie coraz wiekszych ilosci pakietów danych moim zdaniem prowadzi do zniesienia tych glupich limitow w niedlugim czasie w internetach mobilnych, a i znaczne ich powiekszenie dla pakietow do abonamentow telfonicznych.

Nic, czekam az PLay da cs sensownego dla abonamentowiczów, bo obecnie jestem 20zl miesiecznie w plecy i zwiaznay umowa do konca roku :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Uri0550
    Nic, czekam az PLay da cs sensownego dla abonamentowiczów, bo obecnie jestem 20zl miesiecznie w plecy i zwiaznay umowa do konca roku :/
    No ja na szczęście w połowie marca mogę zdecydować co zrobić :P I jedyne co mówi za pozostanie w play to rodzina i znajomi którzy są w play. I tu by nie chodziło że ja bym miał darmowe tylko oni by nie mieli do mnie. No chyba że coś mylę i Virgin korzysta z Playa to wtedy zmienia postać rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pagolik

@up tak, Virgin dziala niejako w sieci Play, wiec rozmowy z Virgin do Play i na odwrot sa darmowe jezeli posiada sie darmowe minuty do Play.

Virgin korzysta z btsów Play, dodatkowo posiada roaming z T-mobile. Jakis czas temu nie mozna bylo laczyc sie z Plusem, nie wiem jak teraz.

To tak offtopicowo.

Play zawsze mial rewelacyjna oferte, nierzadko najlepsza posrod wszystkich operatorow. Teraz chyba sie wypieli na tych, co maja abonamenty, bo i tak nie uciekna. Reszta trzeba karmic dodatkowymi gb danych, zeby nie odeszli sobie z dnia na dzien, korzystajac z duzo lepszej oferty VM czy RBM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wik.m

Ja mam nadzieję, że jescze w tym miesiącu wprowadzą nową ofertę abonamentu z telefonem. Rok temu bodajże też najpierw była nowa oferta dla prepaidu, więc może teraz też tak zrobią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wik.m
    Napisano (edytowane)

Dal tych, którzy czekają na nową ofertę abonamentową proponuję jednak uzbroić się w cierpliwość. Przy pertraktacjach oferty przedłużeniowej dowiedziałem się, że w tym miesiącu taryfy raczej się nie zmienią.

Edytowane przez wik.m

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi