Skocz do zawartości
Kanoer

Telefon do 1000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Kanoer

Witam, jestem posiadaczem 2 modeli telefonów Samsung- Note 3 oraz Galaxy S 5. Ponadto mam tez tablet Galaxy Tab S. Jestem ogólnie bardzo zadowolony z tych telefonów, jednak Note 3 okazuje się trochę zbyt duży jak na moje potrzeby(służy mi głównie jako nawigacja, a s5 sprawdza się w tym zakresie bardzo podobnie), funkcja rysika wg mnie przereklamowana. Problem pojawił się głównie przez wielkość Note 3 - mimo że mam 195cm wzrostu, a przez to kieszenie moich spodni są raczej duże, to notorycznie mi z nich wypadał i ostatnio stłukł się wyświetlacz. Z telefonu mogę korzystać, no ale wypadałoby kupić nowego smartphone'a. I tutaj mam dylemat: orientuję się jako-tako w rynku smartphone'ów, dlatego wiem, że nigdy nie kupie Xperii oraz Iphone'a(proszę mnie tutaj nie przekonywać do tych telefonów, w moim przypadku szklane urządzenia są po prostu do kitu). Mam wrażenie, że mimo iż jestem zadowolony z urządzeń Samsunga mógłbym kupić smartphone'a/tablet innej firmy, który zachowując jakość wykonania(wg mnie całkiem dobra, wcześniej miałem Note 2, który niestety nie przeżył upadku z 4 piętra), jakość sprzętową oraz długość działania baterii w zdecydowanie niższej cenie. Niby można wziąć telefon na raty, ale jak doświadczenie mnie nauczyło, mimo kupna różnych etui itp telefony są po prostu mało trwałe, przy sposobie w jaki je użytkuje, a nie mam niestety pieniędzy, żeby co roku wymieniać telefon. Może trochę zagmatwałem ten temat, ale już przechodzę do sedna - czy jest jakiś smartphone, który byłby podobny w wykonaniu/sprzętowo/itp do Samsunga Note 3(albo wyższe modele s5/Note4), podobny rozmiarami do s5, za który nie musiałbym wydawać horrendalnych sum pieniędzy? Tak do 1500 zł

Pozdrawiam

EDIT: do 1000zł, przepraszam za pomyłkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oczywiście że jest.. lg g2 oraz xperia z ale xperii nie chcesz.. reszta telefonów nie może się równać do g2 w przedziale 1000zł a sam g2 to jest tak dobry sprzęt że możesz jedynie odczuć lekką różnicę w stosunku do note 3 lecz nie posiada tak dużego ekranu.. dalej nie rozumiem po co szukasz sprzętu mając s5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi