Skocz do zawartości
dudus2054

Nagrzewa się i szybko rozładowuje

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż od paru dni mój LG L9 P760 po 3 godzinach pisania smsów rozładowuje się kompletnie a w stanie spoczynku po 8-9 godzinach. Wcześniej bateria trzymała normalnie 1-3 dni w zależności od używania telefonu oraz nagrzewa się obok aparatu. Myślałem, że to wina baterii, ale wymieniłem nową i nadal to samo, więc pomyślałem o zresetowaniu ustawień fabrycznych lecz to też nie pomogło, na końcu wgrałem nowego roma, ale też nie pomógł, Wiecie może jak mi pomóc ? Z góry dziękuję.

Edytowane przez dudus2054
    Dodatkowa awaria

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    deco164

Może coś Ci się zrobiło z układem zasilania. Mocno sie nagrzewa telefon przy uzytkowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przy dłuższym użytkowaniu robi się ciepły, coś może być z telefonem i droga by była naprawa tego ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Ja oraz moja znajoma mieliśmy podobnie. Wszystko ładnie pięknie, a tu nagle baterię zaczyna pożerać 3 razy szybciej (tel też był gorący). Były to losowe przypadki, tzn. jeden dzień zżerało, jeden było dobrze lub 1 dzień zżerało a 3 było ok. Teraz już u nas nie występuje ten problem. Sprawdzałem stany procesora oraz wakelocki i nic mi nie wykryło. Stwierdzam, że u ciebie może być ten sam przypadek, jednak rozwiązania nie znam. Wydaje mi się, że w serwisie nic nie poradzą, aczkolwiek można spróbować. Wezmą kilka dyszek za diagnozę i wtedy zadecydujesz. Problem raczej nie jest softwareowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem już co robić, Pomóżcie :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lysolus

Byłeś w serwisie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie to samo :(

bateria zchodzi 3 razy szybciej a telefon nagrzewa sie tak ze po 10 minutach gry i włączonego wifi dosłownie parzy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie mam pomysłu co zrobić, gwarancja się skończyła, a w komisie nie mogli znaleźć przyczyny usterki :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie sytuacje zdarzają się u mnie, odkąd korzystam z micro sim włożonego w oprawkę od standardowego sima. Kiedy miałem jednolity sim, nic takiego się nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Takie sytuacje zdarzają się u mnie, odkąd korzystam z micro sim włożonego w oprawkę od standardowego sima. Kiedy miałem jednolity sim, nic takiego się nie działo.

Akurat mam jednolitą kartę sim, więc to chyba nie jest przyczyną w moim przypadku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi