Skocz do zawartości
patryk7979

Samoistne wyłączanie i włączanie sie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanko co moze byc przyczyna wylaczania sie samsunga galaxy i wlaczania sie.Robi mi to rzadko ale sadze ze nie powinien tak sie zachowywac moze ktos pomoze i doradzi .pozdro

Edytowane przez patryk7979

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na ogół takie objawy mogą sugerować jakieś błędy w sofcie. Reinstalacja powinna sprawę rozwiązac. Jesli nadal nic nie pomoże - wina może byc w sprzęcie, a wtedy bez serwisu na pewno się nie obejdzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam soft playa i task killer zainstalowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam mam takiepytanko co moze byc przyczyna wylanczania sie samsunga galaxy i wlanczania sie.Robi mi to rzadko ale sadze ze nie powinien tak sie zachowywac moze ktos pomoze i doradzi .pozdro

Dzisiaj miałem pierwsze wyłączenie przy odbieraniu rozmowy. Człowieku naucz się pisać bo twoja ortografia razi w oczy, aż żal patrzeć. Wyłącza a nie wyłancza:mad:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiec jesli czujesz się na siłach - zainstaluj najnowszy soft playa (I7500XXIJ2) lub tlenowy XXIK4 - instrukcje oraz pliki potrzebne do tego znajdziesz na forum.

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=5508

Jeśli nie - zanieś go do serwisu.

XXIJ2? Nie spotkałem :eek:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam jestem tu nowy. Pozwolę sobie odświeżyć temat co by nie śmiecić. Otóż I7500 mam już prawie rok. Początkowo się wyłączał samoistnie, więc oddałem do serwisu, gdzie zmienili soft z poprzedniego(nazwy nie pamiętam), na I7500XXIJ i problem wyłączania faktycznie zniknął. Działo się to jakieś trzy miesiące temu. Ale tak od miesiąca powstał nowy problem. Otóż telefon zamiast wyłączać się, to samoistnie się restartuje. Początkowo, po odebraniu z serwisu, robił to naprawdę rzadko więc jakoś mi to nie przeszkadzało. Ale tak od dwóch tygodni robi to kilka razy dziennie i to zarówno jak korzystam z jakichś aplikacji(gry, odtwarzacz, wifi itp.) jak i wtedy,gdy leży sobie nieużywany. Zatem nie jestem w stanie stwierdzić, czy to konkretnie jakaś aplikacja powoduje ten kłopot. I stąd moje pytanie. W czym tkwi problem i jak go rozwiązać. Z góry dzięki za wszelkie info i możliwą pomoc.

pozdrawiam

edit- posiadany obecnie soft to XXIJ1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    hopbit

Rowniez mam ten problem. Specyfikacja mojego galaxy:

Operator: Play Mobile

Model number: Galaxy

Android version: 1.5

Wersja oprogramowania: I7500XXIJ1

Kernel: 2.6.27 hudson@andy#1

Numer kompilacji: 76XXCSDCBALUM6375

Moje problemy zaczęły się gdzieś pod koniec sierpnia, dotyczyły one wyłączania się telefonu. Grepnąłem się przez forum/internet i stwierdziłem, że oddam telefon do serwisu, gdyż nie zależy mi jakoś specjalnie na roocie. Z braku czasu zrobiłem to dopiero pod koniec września. Telefon odebrałem po jakich 3 tygodniach z informacją, że problem naprawiony. Faktycznie telefon przestał się wyłączać, zamiast tego zaczął się restartować... o_O Jakby nie było, w porównaniu do wcześniejszych całkowitych wyłączeń jest to jakieś usprawnienie ;) Nie mniej jednak dalej nie jest to rozwiązane tak jak należy.

Z tego co czytam forum wydaje mi sie, ze problemu nie maja osoby ktore korzystaja z niestandardowych ROMow, tak jakby problem pojawial sie tylko na oryginalnych ROMach od Samsunga... ?! Moze ktos potwierdzic moja hipoteze?

Zamierzam postawić u siebie nieoficjalny ROM (GAOSP). Jak mi się to już uda, to dam znać czy pomogło czy nie.

Edytowane przez hopbit
    dodałem więcej szczegółów dotyczących 'mojego przypadku'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam podobne objawy, telefon się sam restartuje soft XXII5.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi