Skocz do zawartości
empy

Jak włączyć video rozmowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Pytałem o rozmowy 3G ad SGS2 na tym forum. Pytałem, czy normalnie połącze sie z np Nokia jako videorozmowa. Ponoć tak... ile w tym prawdy... zależało by mi na odpowiedzi też czy to prawda czy nie. Bardzo dużo rozmawiam poprzez videorozmowy. Choćby z dziewczyną czy rodzicami - co w telefonie ogarną video ale skype na pc juz nie :)

Po prostu sprawdz ja w LG mam opcje polacz z video a w Sensation nie.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zainstalowałem skype z xda wszystko ładniew pieknie ale przy logowaniu jak wpisuje login i hasło daje ok to pyta mnie czy przeinstalowac

daje anuluj i wywala mnie ze skype i uruchamia go od nowa

co jest nie tak

Odinstaluj najpierw zwykłego skypa a później instaluj tego albo starego zastąp nowym i nic nie anuluj ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Pytałem o rozmowy 3G ad SGS2 na tym forum. Pytałem, czy normalnie połącze sie z np Nokia jako videorozmowa. Ponoć tak... ile w tym prawdy... zależało by mi na odpowiedzi też czy to prawda czy nie. Bardzo dużo rozmawiam poprzez videorozmowy. Choćby z dziewczyną czy rodzicami - co w telefonie ogarną video ale skype na pc juz nie :)

Tak to prawda, SGS2 ma przy każdym kontakcie opcję połączenia wideo. Działa to z pewnością z Nokia E63 i Samsungiem Corby. Sprawdzalem:)

1faf05e2-7a53-3858.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak to prawda, SGS2 ma przy każdym kontakcie opcję połączenia wideo. Działa to z pewnością z Nokia E63 i Samsungiem Corby. Sprawdzalem:)

1faf05e2-7a53-3858.jpg

Super! A raczej nie wiem czy super. Bo skoro Sensation nie obsługuje 3G video to będę musiał wziąć SGS2... eh..

hironim piwo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Super! A raczej nie wiem czy super. Bo skoro Sensation nie obsługuje 3G video to będę musiał wziąć SGS2... eh..

hironim piwo!

Dzięki:) W wątku Desire S wyczytalem że podobno HTC ma dodać do nowych telefonów taką opcję wraz z aktualizacja do 2.3.4:

http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=72571

Może więc Sensation też dostanie wideorozmowy po 3G?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chcąc nabyć ten telefon ze względu na wyższą rozdzielczość ekranu niż w SGS2 i mając na uwadze opis "WIDEO ROZMOWY: TAK" bez zastanowienia wywaliłem kasę na stół.Jak wszyscy jestem nie mile rozczarowany... Czytając Wasze posty zażądałem od HTC konkretnej odpowiedzi.

Cyt.

"Na chwilę obecną jeszcze nie wypuszczono aktualizacji do wersji 2.3.4 - bynajmniej oficjalnie. Wersja 2.3.4 będzie obsługiwać wideo rozmowy np za pomocą GTalk. Połączenia wideo w sieci GSM nie będą możliwe i nie wiemy czy w ogóle taka opcja będzie. Proponujemy skorzystać z dodatkowych aplikacji umożliwiających poprzez WiFi korzystanie z połączeń wideo."

W starych telefonach typu SE K800 lub LG GT505 taka opcja była bez łachy, a tu z fonem za 2kzł i chcącym być najlepszym OS na komórki muszę dodatkowo płacić np. skype'owi za połączenia na inną komórkę. CO ZA BZDURA....

Zanim wy..bie ten telefon za okno może ktoś jednak na odpowiedź szczegółową, czy w GSM połączenia wideo będą realizowane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    Zanim wy..bie ten telefon za okno może ktoś jednak na odpowiedź szczegółową, czy w GSM połączenia wideo będą realizowane?

Bez paniki. wideo-rozmowy na pewno będą dostępne, a to że ich nie ma to nie wina telefonu (bo w końcu kamerkę przednią ma) tylko oprogramowania bo takiej możliwości nie daje. Tak więc nie miotaj się i nie narzekaj na telefon, bo HTC nie wymyśliło androida, tylko Google. Po zastosowaniu przedniej kamery w sensation można wywnioskować, że wideo-rozmowy będą niebawem dostępne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od 2 tygodni uzywam skype wersja 2.0.0.45 zciagniete nie z marketu a znalazlem w google tasama wersja pasuje do galaxy i wszystko chodzi video rozmowy bardzo dobrze chodza tylko nie moge uaktualniac skypa z marketu.przelaczanie kamery tylnej i przedniej tez chodzi sprubujcie pobrac inna wersje naprawde dziala.na kompie mam oovoo i jest o niebo leprzy od skype ale trzeba poczekac jeszcze na sensation troche no i mozna rozmawiac z kilkoma osobami naraz naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ... HTC nie wymyśliło androida, tylko Google.

Wszystko się zgadza i to ogarniam jeszcze ;) lecz tylko to od producenta sprzętu zależy jakie softy zamieści w urządzeniu. To tak jakbyś dostał auto z 15 poduchami i bez sterownika do nich, bo producent nie ma do tego softu i w nieznanym bliżej czasie może będzie aktualizował.

Jak ma to być w wersji androida na procki 4 rdzeniowe to wiadomo, że nie skorzystamy, zatem HTC wypuszczając model z przednią kamerą na rynek powinien od Googla zażądać softu obsługującego w pełni to urządzenie. Dlatego moim zdaniem pretensje do HTC są zasadne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bez paniki. wideo-rozmowy na pewno będą dostępne, a to że ich nie ma to nie wina telefonu (bo w końcu kamerkę przednią ma) tylko oprogramowania bo takiej możliwości nie daje. Tak więc nie miotaj się i nie narzekaj na telefon, bo HTC nie wymyśliło androida, tylko Google. Po zastosowaniu przedniej kamery w sensation można wywnioskować, że wideo-rozmowy będą niebawem dostępne.

Nie bede bronil HTC bo powinni dodac wideo rozmowy bez lachy polityka HTc w tym wypadku jedt dziwna bo ja tez jestem zdziwiony ze nie. Co do Twojej wypowiedzi nie jest to wiba Androda bo wide dziala na stockowym romie 2.2 w LG Swift 3D czyli da sie.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x