Skocz do zawartości
empy

Jak włączyć video rozmowy?

Rekomendowane odpowiedzi

daszek
    zatem HTC wypuszczając model z przednią kamerą na rynek powinien od Googla zażądać softu obsługującego w pełni to urządzenie. Dlatego moim zdaniem pretensje do HTC są zasadne.

Słuszne rozumowanie, jednak można by dywagować dlaczego htc nie umieścił takiego softu. Mnie nasuwa się wniosek, że rychła aktualizacja oprogramowania naprawi ten niedostatek.

A jak nie naprawi to htc jest doopa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2.3.4 bedzie na nwoym Vigorze - i wszystko jasne. Sensation otrzyma 2.3.4 możliwie, krótko przed premierą Vigoru... co to oznacza? Nie wiem. Nie wiem jak długo będzie trzeba na to czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego daszek, jak rychła aktualizacja może naprawić ten problem - jak piszesz, skoro odpowiedź HTC jednoznacznie wskazuje, że nie mają bladego pojęcia kiedy będą wideo w GSM, ale na pewno nie z wersją 2.3.4 (ta tylko jak pisałem wprowadza video dla Gtalk - ponoć). Brak wideo w GSM to wg mnie bug i to olbrzymi jak na te marki.

Ja, choć pewnie nie osamotniony, chcę konkretnej odpowiedzi i nigdzie jej nie uzyskuję.

Na forum androida nikt nie wie, producent telefonu nie wie, w sieci są różne opinie i serwisy powołując się na info od Googla podają sprzeczne informacje. Jeśli nikt nie umie ogarnąć prostej sprawy jaką są wideo rozmowy i kiedy będą to jak można ufać takim producentom?? Dymają nas bez mydła i jeszcze nie udzielają stosownych informacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Markos777: odpowiedź jest tylko jedna: nikt nie wie ;) pozostaje czekać

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek
    kolego daszek, jak rychła aktualizacja może naprawić ten problem - jak piszesz, skoro odpowiedź HTC jednoznacznie wskazuje, że nie mają bladego pojęcia kiedy będą wideo w GSM, ale na pewno nie z wersją 2.3.4 [...]

Jak przypuszczam tak piszę, co nie znaczy, że tak będzie.

Ale masz rację, to jest niedopatrzenie że strony htc. Dla mnie video-rozmów mogłoby nie być, ponieważ nie korzystam z tej funkcji. Wystarczy jak będzie można pogadać na Talku.

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witaj

Dziekuje za zapytanie odnośnie video rozmów.

Działanie przedniej kamery jest oczywiście ograniczone do funkcjonalności oprogramowania.

Jak wiadomo system android jest stosunkowo nowy i nie ma go co porównywać do symbiana czy innych systemów które pare lat temu wykorzystywały taka technologie.

Google pracuje nad funkcjonalnościa systemu android i jesteśmy zależni od ich aktualizacji systemowych.

Kiedy bedzie dostepna mozliwośc wykonywania połączeń video gsm przez telefon nie jestem w stanie powiedzieć.

Obecnie możliwe jest wykonywanie tego typu polaczeń via wi-fi.

Oczywiście może Pan przeslac nasze rozmowe na wybrane forum.

HTC wydając urzadzenia z przednia kamera wyszla na przeciw użytkownikom by w przysłości mogli korzystac z takiej funkcjonalności.

Z poważaniem,

Piotr

HTC

No błagam... To ma być oficjalne stanowisko HTC?? Albo gość mnie zlekceważył, albo jakaś sprzątaczka pd nieobecność pracownika odpisuje na maile.

A na marginesie krew mnie zalewa, i też bym nie korzystał z tego i się tak nie irytował, gdyby w moim życiu nie pojawił się mały człowiek, którego ze względu na pracę rzadko widzę.

Edytowane przez markos777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5urt

Dziwne że to ma być android. Testowałem tą funkcjonalność na Samsungu (SGS i SGS2) i tam video rozmowy poprzez GSM działają. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję w menu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No błagam... To ma być oficjalne stanowisko HTC?? Albo gość mnie zlekceważył, albo jakaś sprzątaczka pd nieobecność pracownika odpisuje na maile.

A na marginesie krew mnie zalewa, i też bym nie korzystał z tego i się tak nie irytował, gdyby w moim życiu nie pojawił się mały człowiek, którego ze względu na pracę rzadko widzę.

No z tą sprzątaczką może być ciut prawdy, niestety HTC oddało infolinie zewnętrznej firmie i niestety ale stwierdzam to z całą pewnościa pracją tam osoby mocno niedouczone psując wizerunek marki, więc nie przejmuj się, chłopak nie wiedział o czym piszesz i przerzucił kwietie do google :) Wideorozmowy są w Andku 2.2! Sam używam na stockowym romie w LG Optimus 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, kupiłem dziś Sensation. Mam nadzieje, że już pracują nad video 3G. 1000-post btw w dziale Sensation :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napewno bedzie video w kolejnym upgrade.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x