Skocz do zawartości
empy

Jak włączyć video rozmowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno bedzie video w kolejnym upgrade.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

rozumiem ze skoro tak piszesz masz jakies wiarygodne info ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobę jaka mi odpisuje na zapytania w delikatny sposób potraktowałem jak niekompetentnego dekla i trochę wjechałem na ambicje to zobaczymy co odpowie.

Panie i Panowie już wszystko, a właściwie jak zwykle nic, wiadomo. Oto korespondencja z HTC

HTC

Odpowiedz pozostaje dokładnie taka sama jak w poprzednim mailu. Czy telefony o których Pan mowi posiadaja taka sama wersje oprogramowania android/oficjalne romy i korzystaja z aplikacji systemowych?? chyba nie. Systemowo opcja rozmowy wideo wspierana jest przez androida od wersji 2.3.4

JA

Witam Specjalnie dla Pana postarałem się, by osobiście sprawdzić video rozmowy na innych słuchawkach. Na SGS na androidzie 2.2 video połączenia w GSM są. Na SGS2 na androidzie 2.3 też są. Wszystkie wymienione słuchawki pracują na stockowych ROMach, nie rootowanych systemach i bez wgranych jakichkolwiek modów. Zatem nie jest problemem android sam w sobie. Polecam sprawdzenie osobiście informacji jakie przekazuję, być może wtedy zmieni Pan podejście do podniesionej sprawy wideo połączeń w GSM. Być może wtedy również pozyska Pan w końcu odpowiedź z centrali i odpowie na moje zapytanie w bardziej kompetentny sposób. Pozdrawiam

HTC

Odpowiedz jest jak najbardziej kompetentna. Urzadzenie konkurencji nie do konca mnie interesuja i nie sa tematem naszej rozmowy. Tak jak wspominałem obecnie na telefonach HTC nie ma mozliwości wykonywania rozmów video poprzez GSM, kiedy bedzie taka mozliwośc niestety nie posiadamy szczegółowtch informacji.

Najpierw się powołuje na inne marki i że to wina androida, a później jak widać killuje sprawę, że inne marki to nie temat do rozmowy. Podobnie jak to, że wspomina o wersji 2.3.4 jako wprowadzenie wideo rozmów, a potem twierdzą, że nie wiedzą w ogóle kiedy. Jednym słowem Ż E N U A.... a sprawa nadaje się do opisania na necie moim zdaniem.

EDIT

Ponieważ chłopaczek z polskiego callcenter raz mówi tak a potem zmienia zdanie, napisałem do Taiwanu i oto odpowiedź, która tylko pogarsza moją opinię i wprowadza jeszcze więcej niepewności, ale mówi wprot, że HTC nie planuje wideo rozmów w GSM.

Thank you for contacting HTC Corporation.

With regards to your enquiry, If will be in the future to offer to use videocalls in GSM , we will confirm in our HTC office website . Thank you so much for your suggestions and we will forward your comments on to the appropriate group for review andconsideration.

We are sorry for any inconvenience to you.

Thank you for your continuous support of our products and services.

Should you require further assistance, please do not hesitate to contact us again.

We look forward to be of service to you again.

HTC

Hotline: +886287615959

Service Hours: 8 am - 8 pm, Monday - Friday;

: 9 am - 6 pm, Saturday - Sunday (Except Public Holidays)

Edytowane przez markos777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzwonili do mnie z HTC (o dziwo ktoś jednak się tym zainteresował)

Zasugerowano mi, że jeśli będą wpływały maile informujące o chęci korzystania z połączeń wideo w GSM, to na pewno w końcu coś z tym zrobią. Przecież możliwości techniczne są tylko softu brak - podobnie do OTG.

Jeśli komuś nie leży, że brak wideo rozmów w GSM, niech naskrobie maila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dzwonili do mnie z HTC (o dziwo ktoś jednak się tym zainteresował)

Zasugerowano mi, że jeśli będą wpływały maile informujące o chęci korzystania z połączeń wideo w GSM, to na pewno w końcu coś z tym zrobią. Przecież możliwości techniczne są tylko softu brak - podobnie do OTG.

Jeśli komuś nie leży, że brak wideo rozmów w GSM, niech naskrobie maila.

W 300%-tach popieram. Na takim wypasionym sprzęcie jakim jest niewątpliwie HTC Seansation Videorozmowy po sieci GSM powinny działać. Niby są dostępne po przez Skype'a czy google talka ale to nie to samo co po przez sieć GSM. Z tego powodu gdyż do połączeń video jest wykożystywany upload. A w naszym pięknym kraju ten nieszczęsny upload w przeważającej częsci kraju za wysoki nie jest.. Sięga tych 512 Kb/s lub czasem w innych regionach jest jescze nawet niższy.

powszechnym na dzień dzisiejszy standardem GSM na przeważającym obszarze naszego Kraju jest HSPA+ 21Mb/s. A od nie dawna w przypadku sieci T-mobile czy Orange wdrażany jest najnoszy standard HSPA DC(Dual Carier) działający narazie na 30%-tach powierzchni naszego Kraju. Pozwala on na uzyskanie downlinku na poziomie 42 Mb/s i uplinku 5.76 Mb/s. Połączenia video czy to po przez skype'a czy po przez sieć GSM są realizowane w oparciu o ten drógi parametr.

Co za tym idzie w przypadku tak niskiego uploadu te marne 512 Kb/s jaki jest osiągany w przestarzałej anologowej sieci naszego narodowego operatora połączenia video prowadzone po przez tak popularny w naszym kraju program są marnej jakości. Obraz jest nie żadko po przecinany makroblokami nie ostry.

Proponuje wysłac maila do panów z HTC i przedstawić na podstawie parametruw działania technologii ADSL w naszym Kraju nasze sposrzeżenia dlaczego połaczenia Video w smartfonach ze stajni HTC powinny być dostępne w oparciu o sieć GSM.

Pozdrawiam

Edytowane przez szmaciaczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

szmaciaczek, pięknie się odniosłeś do problemu. Maila już napisałeś?? Na forum marudzić można do bólu, ale ważne żeby działać ;)

Panie/Panowie ślijcie maile, bombardujmy HTC, to może w końcu zauważą takie faux pas po swojej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szmaciaczek, pięknie się odniosłeś do problemu. Maila już napisałeś?? Na forum marudzić można do bólu, ale ważne żeby działać ;)

Panie/Panowie ślijcie maile, bombardujmy HTC, to może w końcu zauważą takie faux pas po swojej stronie.

@marios777 to nie jest małe faux pas jak piszesz tylko poważny błąd firmy HTC. Świadczący o małej wiedzy tajwańczykuw na temat działania sieci internet w Polsce. A raczej anologowej technologii ADSL w naszym dziwnym kraju.Przez Skype'a niby można prowadzić video rozmowy wykorzystując sieć 3g ale trzeba wykópić dość duży pakiet danych aby ustrzec się przed bólem tgłowy po ujżeniu swojej faktury na końcu miesiąca za abonwment:D:D. No i podobno nie za bardzo to dobrze działa na HTC Sensation.

Nie wiem jak jest w Twojej sieci z płatnościami za minutę połączenia video. Ale po tym jak powstał T-mobile za minutę połączenia video płaci się 0.30 groszy. I co najważniejsze nie trzeba się przejmować tym że Cię rozłączy bo akurat wyczerpie Ci się wykópiona paczka danych.. W takim SGS2 połączenia video po przez sieć GSM są dostępne. To nie rozumiem dlaczego nie mogły być dostępne w HTC Sensation. Który podobno jest konkurentem Samsunga.

Edytowane przez szmaciaczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Play video-rozmowa kosztuje tyle co zwykła rozmowa z tego co pamiętam. Co z tego jak Sensation tego nie obsługuje.

@szmaciaczek ja rozumiem Cie, że masz problemy z pisaniem, ale jest coś jak słownik i podkreślanie błędów w Firefoxie. Twoim obowiązkiem jest używanie tego w twojej sytuacji. Jeśli nie masz FF to inne przeglądarki też takie pluginy mają. Jeśli nie to masz dobry powód na przesiadkę z X na FF. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W Play video-rozmowa kosztuje tyle co zwykła rozmowa z tego co pamiętam. Co z tego jak Sensation tego nie obsługuje.

@szmaciaczek ja rozumiem Cie, że masz problemy z pisaniem, ale jest coś jak słownik i podkreślanie błędów w Firefoxie. Twoim obowiązkiem jest używanie tego w twojej sytuacji. Jeśli nie masz FF to inne przeglądarki też takie pluginy mają. Jeśli nie to masz dobry powód na przesiadkę z X na FF. :)

madtrexx używam przeglądarki na ogół opery bo się jakoś do niej przyzwyczaiłem W operze masz możliwość w odróżnieniu od firefoxa powiększania czcionki na forum. A czcionka na ff jest dość drobna..

Z przeglądarki Microsyfu nie kożystam.

Nom Ale to nie jest forum poświęcone ortografii więc dajmy sobie spokój. A ja się prze stawię na tego ff i wszyscy b ędą zadowoleni łącznie z adminem:p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaspamuje. W Firefoxie nie musisz zoomować czcionki. Tam możesz nawet całą stronę wyzumować jak tylko chcesz. Nawet na jedną litere na ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x