Skocz do zawartości
empy

Jak włączyć video rozmowy?

Rekomendowane odpowiedzi

Najsmieszniejsze jest to, ze w EVO 3D jwst juz 2.3.4 od kilku miesiecy i video tez nie ma. Szkoda :(

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, dołączę sie do psioczenia na HTC jako, że dość często korzystam z video rozmów. Wymysliłem sobie droga zabawke na Mikołaja-sensation, bo jak czytałem przeróżne dane techniczne i testy to wszedzie "obsługa video rozmów" jak byk napisana, pytam sie gdzie???? Na skype, to moze w ogóle bede z netbookiem zasuwał i hot spotów szukał? Boże taki telefon, bezpośredni rywal SGS2 i K U P A. Żenada brak mi słów, pozostaje jak koledzy wczesniej pisali bombardować centrale HTC mailami, może coś z tym zrobia, bo chyba nie jest to jakoś specjalnie trudne?

dzisiejsza korespondencja z HTC chat:

Wioleta: Witam

Klient: Witam?

Wioleta: W czym mogé pomoc?

Klient: czy dotarło do państwa moje zapytanie dotyczace video rozmów?

Wioleta: nie

Klient: jestem od dzisiaj szczęśliwym posiadaczem Sensation i jakąż odkryłem sensację, gdy po kilku minutach uzytkowania, okazało sie że ten "prawie" wspaniały telefon nie obsługuje video rozmów w standardzie gsm

Wioleta: nalezy czekac

Klient: na co?

Wioleta: na aktualizacje badz wyszukac apliakcji na stronie android market

Klient: nie nie, nie interesuja mnie aplikacje które umozliwiaja rozmowy poprzez internet, od tego mam laptopa

Klient: po co kamera do video romów, jak nie można z niej skorzystać

Klient: czy ktoś może mnie zapewnić, że pojawi sie taka mozliwośc w niedługim czasie zanim pozbedę sie tago smartfona?

Wioleta: sprawdzam specifkacje chwileczke

Wioleta: wg specyfikacje w panskim modelu mozna nagrywac rozmowy

Klient: a o co ja pytałem?

Klient: "telefon nie obsługuje video rozmów w standardzie gsm"

Wioleta: tak

Wioleta: nie obsluguje

Wioleta: przepraszamy za niedogodnosci

Wioleta: byc moze taka funkcja pojawi sie w przyszlosci

Klient: pani niech nie przeprasza, tylko mi napisze, czy w przyszłości HTC przewiduje uzupełnienie w aktualizacji softu tej funkcji, czy mam zmienic telefon na inna marke z androidem, który obsługuje ta funkcje, a kamere ma nie od parady??

Wioleta: niestety nie mamy jeszcze oficjalnych informacji na ten temat

Klient: a kiedy pytac?

Wioleta: prosze regularnie sprawdzac nasza strone

Wioleta: marka bardzo szybka sie rozwija

Klient: brzmi zachecajaco :(

Klient: no nic dziekuje

Input Area

Edytowane przez bosniak_sg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wideorozmowy możesz prowadzić przez gtalk'a, zaiste nie wiem dlaczego wyżywasz się na Pani z chata HTC, tak jakby miała ona jakikolwiek wpływ na politykę HTC. Poczekaj na update do ICS i jeśli dalej nie będzie możliwości prowadzenie videorozmów przez gsm to sprzedaj sensation i kup sgs2. Ja przed zakupem sensation przeczytałem o nim chyba prawie wszystko, więc wiedziałem na co się piszę. Tobie polecam zrobić następnym razem to samo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mogę rozmawiacprzez gTalk po GSM? Hmm to wiele wyjaśnia.

<kHoTeCek> proponuję ograniczyć się do konkretów

Edytowane przez WithoutName

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Nie ma? Nie ma.

Trzeba czekać? Poczekaj lub zmień telefon.

O braku rozmów wideo wiadomo nie od dzisiaj i nie jest ani nigdy nie była to wiedza tajemna, dostępna tylko dla wybranych o.O

Być może taka możliwość pojawi się przy następnej aktualizacji. Jeśli taka funkcjonalność telefonu jest i była dla Ciebie taka ważna już przed zakupem, to naprawdę nie jest to wina HTC że wybrałeś ich telefon, który na tę chwilę tego nie ma.

<kHoTeCek> sugeruję ograniczyć się do konkretów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Słowo komentarza ode mnie: patrząc na ostatnie zachowania użytkowników w tym dziale przychodzi mi na myśl Marcin Daniec z wierszykiem "Ugryzła mnie osa w tyłek". Panowie - chcecie prowadzić dyskusje? Zachowujcie się jak dorośli i dyskutujcie na merytorycznym poziomie. Widzicie trolla? Raportujcie i nie dokarmiajcie.

Jeśli kultura rozmów nie ulegnie poprawie - tych turkusowych ramek pojawi się więcej. A i nagrody w postaci czerwonych karteczek w większej obfitości wystąpią...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem dodać do tego tematu, że HTC nie przewiduje nawet w

aktualizacji do ICS po nowym roku uruchomienia video rozmów po sieci GSM.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem BOK. Pani pieknie po konsultacji z przełożonymi powiedziała, że HTC nie przewiduje uruchomienia przy aktualizacji do ICS, nie wierzysz sam zapytaj. Na drugi dzień sprzedałem telefon :( dołozyłem stowke i kupiłem lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg
    kupiłem lepszy

Raczej wolałbym widzieć tutaj stosowanie określeń typu: "bardziej odpowiadający moim potrzebom".

Kolejny zalążek wielkiej wojny nad "lepszością" jednego telefonu nad drugim jest nam zupełnie niepotrzebny. A to, czy HTC umieści możliwość rozmów wideo w finalnej wersji romu dopiero przed nami - polski oddział HTC nie jest tutaj decyzyjny, a zamiast tego, niestety, bardzo często jest niestety niedoinformowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x