Skocz do zawartości
krzysiek

Nowe ceny w roamingu 1 lipiec 2011

Rekomendowane odpowiedzi

1,70 zł z VAT za minutę połączenia wykonanego (moim zdaniem za drogo powinno być max 1,06zł)

0,53 zł za minutę połączenia odebranego (cena jak najbardziej do zaakceptowania moim zdaniem)

0,53 zł z VAT za SMS (za dużo, moim zdaniem powinno być max 40gr)

1,01 zł za 50 kB (za dużo, powinno być tyle za 100KB, albo taniej)

Zestawienie cen i źródło:

###### - 1,01 zł za 50 kB w roamingu Orange

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sinead

Mimo wszystko i tak widać wyraźne zmiany i wydaje mi się, że nie ma co specjalnie narzekać. Stawki zostały obniżone w idealnym momencie- przypuszczam, że w okresie wakacyjnym nie jedna osoby ucieszy się z takiej promocji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Stawki zostały obniżone w idealnym momencie- przypuszczam, że w okresie wakacyjnym nie jedna osoby ucieszy się z takiej promocji

Stawko się zawsze zmieniane 1 lipca, takie wytyczne UE, które właśnie od tej daty wyznacza nowe ceny maksymalne.

Ogólni jest spoko, ważne, że dali naliczanie sekundowe (ograniczone, ale zawsze).

Mogło by być lepiej z wykonywaniem połączeń, ale jak ja byłem niedawno za granicą, to ja do kogoś w Polsce puszczałem sygnał, ten ktoś mi oddzwaniał i mogłem spokojnie rozmawiać tanio :D (osobiście uważam, że jak wykonywanie za granicą jest 2 razy droższe o odbierania to jest to maksymalna rozsądna kwota, ale jak jest 3 razy drożej to jest przesada)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sinead

Przyznam szczerze, ze nie zauważyłem takiej zależności, aby 1 lipca zmieniały się stawki, ale to na pewno cenna uwaga. Pewnie do każdych zmian można się przyczepić, ale wydaje mi się , że mimo wszystko zmiany są na plus. Tym bardziej , że chyba nie tylko chodzi o stawki za połączenia- obniżyli też ceny biznesowych telefonów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kaence

zgodze się z tym ze cena wykonywanach troche jeszcze przyduza, ale mozna miec nadzieje ze mimo wszystko zmierza to w dobrym kierunku dla nas ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi