Skocz do zawartości
mr.mario

[Firmware] B370 4.4.2 EMUI 3.0 Huawei Final G6-L11/G535/P7 mini

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie sprawdzałem czy działa bo tel w drodze :)

B370.zip

Wie Huawei heute auf ihren Social Media Seiten verkündet, ist nun das Update für das G6, hier bei uns als P7mini bekannt, in der O(ver) T(he) A(ir) Verteilung.

Falls das Update nicht automatisch auf Eurem P7mini angezeigt wird, könnt Ihr in den Einstellungen prüfen, ob das Update für Euer Gerät schon zur Verfügung steht.

Wenn Ihr nicht auf das OTA Update warten wollt, dann habe ich auch diesmal wieder die Vollversion der Firmware B370 für West Europa (!) für Euch zum Download!

In der heruntergeladenen B370.zip Datei, die Ihr entpacken müsst, befindet sich eine Update Anleitung (Original von Huawei) und der dload Ordner mit der Update Datei.

Wie den meisten von Euch bekannt sein dürfte, braucht Ihr nur den dload Ordner direkt auf die SD Karte Eures P7mini kopieren und das Update über die interne Update Funktion „Lokales Update“ anstoßen.

Mangels P7mini Testgerät konnten wir nicht testen, ob die Daten Eures P7mini bei dem Update erhalten bleiben (dies ist ja beim lokalen Update i.d.R. der Fall) – also bitte ein BackUp nicht vergessen!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem na G6-L11, na roomach: B118, B127 = nie działa

Tutaj macie wersje B350 (również EMUI 3.0, 4.4 KK), która działa jako aktualizacja na B118.

https://onedrive.live.com/?cid=16db30c254147bc4&id=16DB30C254147BC4%21109&ithint=file,zip&authkey=!AL8hxCb8uyhImCM

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    na G6-L11, na roomach: B118, B127 = nie działa

Rozumiem, że masz na myśli aktualizację z poziomu telefonu poprzez WiFi.

Jeśli tak to na B350 również nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam instalując to

Sprawdzałem na G6-L11, na roomach: B118, B127 = nie działa

Tutaj macie wersje B350 (również EMUI 3.0, 4.4 KK), która działa jako aktualizacja na B118.

https://onedrive.live.com/?cid=16db30c254147bc4&id=16DB30C254147BC4%21109&ithint=file,zip&authkey=!AL8hxCb8uyhImCM

Czy telefon bedzie działał bez problemów, może cos nie bedzie działać, mam soft ...118 i root po instalacji strace roota???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrob roota Root Geniusem (King Root jako premission manager) i zrob update. Root zostanie wszystko w pelni sprawne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam wrzuciłem do folderu dload plik update.zip (na karte sd) ten z linku wer350 i przy aktualizacji lokalnej wyskakuje mi "changed to dload mode error. meby there is no update.app, pleas check your software wersjon" a obecna wersja to g6-l11v100R001c432b118

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

update.zip musisz zainstalować przez recovery z tego co pamiętam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wczoraj zrobiłem rom B370 wszystko działa poza WiFi jeśli ktos chętny do przetestowania i chce tez udzielić się w rozwiązaniu problemu :) pisać ja ma G535-l11 który nie mam NFC !!! może jeszcze dziś udostępnie rom B127 z G6 jak znajde czas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z poziomu recovery tez nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ludziska, trzeba najpierw rozpakować zipa i wyjąć z niego update.app i dopiero jego wsadzić w folder dload...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi