Skocz do zawartości
mr.mario

[Firmware] B370 4.4.2 EMUI 3.0 Huawei Final G6-L11/G535/P7 mini

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się że B350 to jest wersja beta która zawiera/może zawierać błędy. A dopiero B370 to wersja finalna kitkata. Więc instalacja B350 nie ma większego sensu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

żeby zainstalować B370 G6-L11 najpierw trzeba zainstalować B350...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To sprawdż TEN i daj znać czy działa zebym mógł potwierdzić działanie na G6 , u mnie na G535 wszystko działa !!!

to są te same telefony pod inna nazwa oraz G535 nie ma NFC kiedys robiłem port MIUI z C8813d na Y300/G510, co do B370 nie dział kamera i sypie błąd z pamięcią wew. ale to jest do zrobienie ale nie mam czasu :)

Orange Gova G535 i Ascend G6 nie są tymi samymi telefonami pod inną nazwą mają bardzo podobną specyfikacje choć znajdzie się kilka znaczących różnic, mianowicie:

- procesorem oraz procesorem graficznym w G535 mamy układ Qualcomm Snapdragon 400 z układem graficznym Adreno 305, a w G6 Qualcomm Snapdragon 200 z układem graficznym Adreno 302,

- kolejna także znacząca różnica występuje pomiędzy matrycami aparatów, w G535 posiada frontowy aparat 5Mpx oraz drugi 1 Mpx, a w G6 frontowy 8 Mpx, a drugi 5 Mpx. Ta różnica może tłumaczyć czemu po zmianie firmware na G6 aparat działa prawidłowo a na G535 nie działa w ogóle .

Co do Huawei Orange Gova myśle że jest to brand modelu Huawei EE Kestrel jego wszystkie parametry pokrywają się z tymi z G535, nie odbiegają od siebie także w żaden sposób wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G6 ma Snapdragon 400.

Co do aparatów - chyba jasne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

A to w koncu dziala na orange gova czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Orange Gova czyli G535-L11,
    Wszystko śmiga, oprócz aparatu, oraz oryginalnej przeglądarki która zaczyna pobierać pliki, ale nie kończy po prostu znikają.Po zainstalowaniu Opery będź innych przeglądarek wszystko działa. Dzisiaj musiałem sięgnąć po ten room, gdy po nieudanym nadaniu uprawnień do katalogu system, posypał mi się stockowy rom od Orange, jako że nie było innego, dobrze spakowanego w sieci, to pokusiłem się o ten. Testuję już ponad godzinę, działa płynnie. Wygląd oczywiście jak na Emotion UI 3.0 przystało trochę cukierkowy, ciekawy, daje wrażenie eleganckiego.
    Czyta kartę SD, pamięć wewnętrzną, aplikacje nie wysypują się. Ogólnie bajka :) Trochę szkoda tego aparatu ale da się coś na pewno zrobić.
    Gdybym tylko miał jakieś info jak zainstalować, będź podmienić sterowniki od aparatu (na komputerze 3 wypakowane stockowe romy G535,Gova,G535-B114) więc trochę by można było pokombinować :D
    Telefon zakręca koło około 3 razy na bootlopie, po czym trzeba go wyłączyć, i włączyć w trybie recovery. ten incydent ma miejsce tylk oza pierwszym razem.
    Tutaj kilka screenów :D :

GD50od9.jpg

SoMsDbF.jpg

U9n2Keq.jpg

ffv2cTb.jpg

Edytowane przez Lokowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    brzytew

Wiem że działa bo sam znalazłem czysty rom kitkat pod g6 i wgrałem(znaczy bez smieciowych aplikacji od opartorow) :P :

http://forum.android.com.pl/topic/231158-deodex-huawei-g6-l11-kitkat-rom-v100r001c432b370custc432d005/

Bawilem sie juz z podmiana plikow problem jest w tym, że w stockowym Orange Gova nie ma wcale aplikacji aparat czyli Camera.apk wiec nie da sie skopiowac jej do tego kitkata i podmienic.

Probowałem przenosić pliki ręcznie i jakieś biblioteki z nazwą aparat albo coś podobnego, ale zwykle to nic nie dawało, a po przerzuceniu większej ilości plików telefon już nie uruchamiał się poprawnie tylko wisiał na logo.

Jak masz czas to coś spróbuj pokombinować. Ja jeszcze też będe coś kminić ale to w wakacje.

Ogólnie kitkat jest dużo lepszy od tego 4.3 bo lepsze zarządzanie aplikacjami i baterią

Edytowane przez brzytew

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to mamy ten sam rom :D

To tak. Ja też próbowałem podmieniać ale tak samo jak Ty nie posiadam aplikacji Camera.apk ani nic podobnego więc nie wiadomo pod jaką nazwą sie kryje, ale raczej patrząc na tok myślenia androida to libcamera.so raczej będzie sterownikiem ogólnie od Aparatu.

Także próbowałem przenosić pliki (jeszcze na moim oryginalnym romie po zakupie telefonu) właśnie dlatego posypał mi się stockowy rom (źle nadałem uprawnienia do katalogu system)

Ale nic z tego nie wychodziło. Próbowałem :

Root Explorer, Total Commander , ES File Explorer, Root Explorer (Płatny) File Explorer HD , Astro FIle Manager oraz z poziomu komputera Total Commanderem i przez ADB :D

I jak na razie nie udało mi się nic podmienić. Pliki od Aparatu usuwac mogę ale przenieść już nie za bardzo.

Mi też podoba się KitKat i to zgranie z Emui 3.0.

Mam czas to będe dalej kombinował.

PS. Moim zdanie pliki od kamery to : system/lib libcamera_client.so libcamera_metadata.so libcamera_service.so Oraz system/lib/hw camera.msm8226.so

Aha. Jeszcze fajnie by było gdyby był jakiś sposób na wypakowanie plików IMG tego romu. Wtedy bez problemu można by było kombinować. Mielibyśmy szersze pole manewru :D

Edytowane przez Lokowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiedziałem ze takowy program istnieje :D zaraz będę kobinowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi