Skocz do zawartości
TeriMan

Wymiana na LG G3S? Czy warto?

Rekomendowane odpowiedzi

TeriMan

Jestem w posiadaniu LG G2 mini i okropnie doskwiera mi jakość wyświetlacza (kolory wyprane w porównaniu do innych LG, nawet tych tańszych modeli, czcionka rodem z chińskich podróbek sposób ich wyświetlania na kolorowym tle - wyblakłe mało czytelne np. szary odcień).

Mam teraz do Was pytanie ?

1. Czy wymiana na LG G3S przyniesie dużo lepsze wrażenia "wzrokowe" odbieranych barw na tym ekranie HD, czy może nadal czegoś brakuje i tylko udaje dobry wyświetlacz ?

2. Czcionka na standardowych ustawieniach (średni rozmiar) też taka mała jak w LG G2 mini ?

Głupio mi mówić, ale na LG L Fino dużo lepiej korzysta mi się niż z G2 mini, od barw po wyświetlane czcionki, tylko wygląd fona nie moja bajka.

3. Dioda oczywiście bez problemu powiadamia o każdym mailu itp - bardzo ważna kwestia dla mnie ?

4. Może darować sobie LG G3S i wybrać coś z rodziny Samsungów do 900 zł z Allegro, jeśli tak to który model ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odpuść, nie warty zmian moim zdaniem.

Zeby, nie bylo ze hejtuje, to swietny telefon, jesli masz opcje wziecia na firme za 1zł, jak najbardziej, ale zmian wielkich z g2mini nie odczujesz. Proponowalbym troche doplacic (nawet do uzywanego) i dorwać G3.

Uzywalem sporo czasu jednego i drugiegoi mniejszy brat jest mocno okrojony.

Edytowane przez odidada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Nawet jak sprzedam swojego za 600 zł praktycznie nówka z dodatkami 32GB karta, szkło hartowane na wyświetlaczu + dołożę tylko góra 150 zł na G3S czy wyjdę na tym lepiej czy może umoczę znowu du*** jak z tym LG G2 mini ? Ekran też taki badziewny jak w tym moim ?

EDIT: Jakoś nie mogę przekonać się do 5,50 " sprzętów, bo nawet takiej garderoby nie mam na kawał takiej deski :) kieszenie do kolan potrzebne.

Edytowane przez TeriMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie jeśli 150zł to opłaca się. Jednak musisz liczyć, że i tu dołożysz z 50zł za karte i 50-100 za szkło albo pokrowiec. Nie mogę niestety porównać G2 mini, bo nie mialem go w ręku, jedynie kojarze specyfikacje. W mojej ocenie g3s ma ekran wystarczający, sporo oglądam youtube i nie narzekam. jeśli chodzi o 5,5 calowe ekrany, to lg zrobilo dobrą robote, bo nie ma szerokich ramek itp, więc mi sie oba telefony wygodnie trzyma ( chociaz mam wielka lape ) . Swoją drogą moto g wyszlo nowe, te same bebechy co g3s, czysty android 5 , godne uwagi.

Ostatnia opcja to poczekac, teraz targi CES są, niedlugo powinny wejsc nowe flagowce wszystkich producentów, reszta potanieje, widzialem ASUS mial ciekawe propozycje, podobnie z nowymi LG zresztą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym wymienił raczej na zwykłą g2 :D

Co do wyświetlacza uważam ,że w g3s wyswietla lepiej niz w s4 :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

G2 napewno lepsza ale i drozsza;) swoja g3s mam za 770zl ;)"nowka" a G2 to juz ponad tysiac trzeba dac

---------- Post dołączono o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Ekran moim zdaniem napewno duzo lepszy w g3s niz w g2mini bo i wiekszy i moim zdaniem ostrzesjszy obraz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

Już osobiście mogę potwierdzić, że daleko G2 min do G3S... Ekran bije go o 3 głowy od kolorów, ostrość i samo czcionkę. W ogóle teraz sama obsługa o kolejną głowę lepsza. Warto było wymienić bez dwóch zdań tym bardziej przy tak małej dopłacie (100 zł).

G2 mini dałem 600 zł a za G3S 699 zł (oba bez simlocków i nówki prosto z salonu).

Edytowane przez TeriMan

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    asikpl

Mam obydwa modele G2 mini żony bo nie chciała za dużego wyświetlacza jej wybór,ja wziąłem G3s i nie żałuję. G3s o niebo lepszy pod względem wyświetlacza a reszta to samo:hurra:

Edytowane przez asikpl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I stało się ...

Stałem się kolejnym posiadaczem G3S i jestem trochę pełen obaw -- zamiana nastąpiła z L9(P760) czyli słynna 9-ka pierwszej generacji :)

Proszę o opinię jaką (jeśli w ogóle) odczuję różnicę, czy dobrze zrobiłem zmieniając nieco wysłużony sprzęt i na co zwrócić uwagę przy użytkowaniu tego modelu (co mi się tam przyda jakie są nowinki itp)

Za wszelkie POMOCNE opinie będę wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi