Skocz do zawartości
magicznywoj

Tablet z androidem 4.2.2 jelly bean nie chce się uruchomić!!! Help!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Posiadam tablet samsung galaxy tab 3 lite (wifi). Po zrootowaniu tablet mi się uruchomił i wszedłem w opcję Supersu.

No i tam coś pisało "cwm trwm" coś w tym stylu już nie pamiętam i system po prostu już nie chciał się uruchomić.

Podejrzewam, że przez swoją nie uwagę po prostu zainstalowałem sobie CWM recovery :facepalm3:.:facepalm3:

Więc postanowiłem zainstalować system android.( z pomocą internetu)

No i po nie udanej próbie zainstalowania systemu tablet w ogóle się nie chcę uruchomić, ani tryb recovery ani już go system windows go nie wykrywa.

Proszę o pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
deco164

Prawdopodobnie ucegliles swojego tableta. Ale próbuj wgrywać tego softa może jeszcze Ci się uda go uruchomić

Wysłano z Kosmodromu Bajkonur:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to świetnie...>:( a da się go jakoś od "ceglić"!!!

Jeśli tak to pomóżcie!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
deco164

A próbowałeś instalować jeszcze raz softa??

Wysłano z Kosmodromu Bajkonur:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pluck

Wejdź w download mode i postaw mu Nowy system,na przyszłość nie rootuj urządzeń skoro nie jesteś pewien czy wystarczająco się na tym znasz... Musisz też uważać na gwarancję o ile ją posiadasz,najlepiej oddać taba do serwisu i go postawią... O ile nie nabiłeś licznika flashowań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

deco164

Próbowałem wgrać soft, i nic to nie dało!

Pluck

Jak pisałem wcześniej tab nie chce się uruchomić(zero reakcji), więc nie wiem jak mógłbym w ogóle włączyć download mode... :!:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
damn

Przytrzymujesz klawisze "Volume -" + "Home" + "Power" aż się uruchomi. Potem Odinem wgrywasz. Jeśli nie włączy się tryb download mode z klawiszy to wtyczką (można kupić lub zrobić samemu).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi