Skocz do zawartości
fan3k

Intel Android Devices Root / Temp CWM Session

Rekomendowane odpowiedzi

fan3k

Jest to tzw tymczasowy CWM. Po resecie znika. Oficjalny temat na XDA.

Intel Android Devices Root / Temp CWM Sessio… | Android Development and Hacking | XDA Forums

U mnie na intelect 7 3G CWM sie uruchamia(opcja T1) ale nic nie dziala. Wyskakuja bledy jakby nie mogl zamontowac wewnetrznej pamieci.

upewnij się, że masz pobrane i zainstalowanie sterowniki adb / fastboot dla swojego tabletu.

upewnij się, że masz włączone opcje Developer / adb debugowanie w ustawieniach swojego tabletu.

upewnij się, że masz pobraną najnowszą: UPDATE-SuperSU-vX.Xx.zip i umieść go w pamięci tabletu lub karcie SD

1: Pobierz i rozpakuj IntelAndroid-FBRL-01-17-2015.7z do katalogu na komputerze.

2: kliknij dwukrotnie plik launcher.bat, wpisz "ACCEPT " wielkimi literami bez cudzysłowów, aby kontynuować

sprawdź, czy urządzenie jest zgłoszenie się jako:

DEVICE STATUS: ADB-ONLINE

DEVICE STATUS: FASTBOOT-ONLINE

Jeśli "DEVICE STATUS: UNKNOWN" sprawdź połączenie kabla i instalację sterownika w systemie Windows w Menadżer Urządzeń

Jeżeli "DEVICE STATUS: UNAUTHORIZED" należy sprawdzić, czy urządzenia wyświetla monit autoryzacji, należy sprawdzić Zawsze zezwalaj na tym komputerze, a następnie naciśnij przycisk OK

3: wybierz sposób do uruchomienia tymczasowej CWM Recovery Session :

*T1 oem startftm (nieliczne urządzenia obsługują to polecenie, ale jego oryginalne używane tak)

obsługiwane urządzenia: poniżej

*T2 oem Backup_factory (ograniczone ilość urządzeń obsługuje te polecenie)

*T3 oem stop_partitioning (powinien działać na dużej ilości buildów KitKat )

4: po wybraniu sposobu urządzenie powinno ponownie się uruchomić w trybie fastboot i rozpocznie się kopiowanie plików do urządzenia

Uwaga: jeśli urządzenie wisi na ekranie "waiting-for-device" i widzisz droidboot CMD Waiting na urządzeniu należy dokładnie sprawdzić czy sterownik fastboot jest poprawnie zainstalowany.

Uwaga: jeśli widzisz nieznane polecenie oem sposób uruchomienia (T1, T2 lub T3) nie jest obsługiwana przez urządzenie.

5: Sesja odtwarzania CWM Recovery Session należy rozpocząć w tym miejscu zaznaczyć install zip z menu odtwarzania za pomocą vol +/ vol - aż do nawigacji i POWER, aby wybrać

6: wybierz "install zip z sdcard / external_sd" w zależności od tego gdzie umieściłeś plik i wybrać UPDATE-SuperSU-vX.Xx.zip

7: potwierdzenie instalacji

8: po ukończeniu instalacji uruchom ponownie tablet

U mnie wyrzuca miedzy innymi:

e: unknown volume for path[...]

Moze wystarczy tylko gdzies w plikach jakies sciezki pozmieniac? Dzieki temu udalo by sie zgrac oryginalny soft z naszych KIANO a dalej to juz blizej do ugotowania np cyanogenmod'a.

Edytowane przez fan3k

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fan3k

Z tego co wiem w pliku recovery.zip brakuje mi pliku z oryginalnego softu recovery.fstab. Plik udalo mi sie sciagnac z mojego tableta ale nie wiem co dalej z nim poczac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fan3k

Działa!!! Mam kopie systemu zrobiona tym:

http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=3136740&d=1422381377

Opcja T1. Ktos jest w stanie ugotowac CM?

---------- Post dołączono o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

U mnie w backpupie nie ma plikow recovery.img oraz boot.img niech ktos sprawdzi jak u niego jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lehim

Jak możesz to napisz dokładnie jak można zrobić kopie systemu.Mam Kiano Intelect 7-3G

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fan3k

Sciagasz to co w linku wyzej a opis masz w perwszym poscie. Opcja T1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi