Skocz do zawartości
hiroaq

Aktualizacje - zmiany, opinie G3s

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mógł Ci sam wrócić brand Orange? :D A tym bardziej nie zmienić się wersja oprogramowania :D Musiałeś po prostu zły plik ściągnąć lub zły wybrać w flash toolu 

post-92477-0-09341100-1444566498_thumb.png

Wer.Francja 20d też występują zwiechy po wyjściu z aplikacji, szkoda zmieniać.

A przywracałeś ustawienia fabryczne? Ja zawsze to robię przed wgraniem softu i po wgraniu (tak dla pewności), inaczej wszystkie dane mi zostają, więc czystego oprogramowania wtedy nie mam. Dopiero co specjalnie sprawdzałem, po aktualizacji apek i wgraniu około 20 ze sklepu dalej mi wszystko chodzi płynnie, klikam byle jakie ikonki, wracam na pulpit i wszystko momentalnie się przełącza, zero spowolnień. Czasem jedynie aplikacja facebooka spowolni, ale jak wiadomo ta apka nigdy nie była dobrze zoptymalizowana, zawsze zjadała pamięć. Dziwne trochę. Roota nie robiłem, ale raczej to by telefonu nie spowalniało. 

Edytowane przez dj_djabol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

@@dj_djabol Oprogramowanie wgrałem przez LG Flash Tool 2014, po wgraniu na brand Play-a który mam, muszę wszystko ustawić od nowa bo telefon startuje z ustawień fabrycznych. Najczęściej zwiechy mam po wyjściu z przeglądarki Opera, Peysbuka nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

Jak mógł Ci sam wrócić brand Orange? :D A tym bardziej nie zmienić się wersja oprogramowania :D Musiałeś po prostu zły plik ściągnąć lub zły wybrać w flash toolu

Wer.Francja 20d też występują zwiechy po wyjściu z aplikacji, szkoda zmieniać.

A przywracałeś ustawienia fabryczne? Ja zawsze to robię przed wgraniem softu i po wgraniu (tak dla pewności), inaczej wszystkie dane mi zostają, więc czystego oprogramowania wtedy nie mam. Dopiero co specjalnie sprawdzałem, po aktualizacji apek i wgraniu około 20 ze sklepu dalej mi wszystko chodzi płynnie, klikam byle jakie ikonki, wracam na pulpit i wszystko momentalnie się przełącza, zero spowolnień. Czasem jedynie aplikacja facebooka spowolni, ale jak wiadomo ta apka nigdy nie była dobrze zoptymalizowana, zawsze zjadała pamięć. Dziwne trochę. Roota nie robiłem, ale raczej to by telefonu nie spowalniało.

Ściągnąłem i wgrywałem dobry z LG Phone Firmware List, fakt nie robiłem wipe przed i wgrywałem za pomocą opcji Normal ale potem robiłem hard reset.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    karoox

u mnie również po wgraniu wersji 20d dla francji w ustawieniach widnieje wersja v20b ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak najbardziej można wgrać nowa wersje oprogramowania oczywiście przed wgraniem trzeba użyć ustawień fabrycznych wreszcie telefon zapier...używam pare dni i nic się nie muli nie ma opuznien przy zamykaniu apek itd...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast robić ustawienia fabryczne równie dobrze można po prostu we Flash toolu użyć CSE Flash.

Wysłane z telefonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raynus

Dziś pojawiła mi się oficjalna aktualizacja do v20d. Ma to ktoś? Będzie chodzić na custom kernelu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamiast robić ustawienia fabryczne równie dobrze można po prostu we Flash toolu użyć CSE Flash.

jak to zrobić  ? Nie chce przywracać ustawień fabrycznych ...............

Edytowane przez impress

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W LG Flash Tool ustawiasz tryb CDMA (zamiast 3GQCT) i pojawia się opcja CSE Flash.

@@impress

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

Efekt jest ten sam, kończy się tym że ustawiasz wszystko od nowa.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi