Skocz do zawartości
hiroaq

Aktualizacje - zmiany, opinie G3s

Rekomendowane odpowiedzi

andx

Czy testował Ktoś wer. 20b, i 20d? jest jakaś różnica?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bezprym

Obecnie siedzę na v20b i jest ok wróciłem do niej po v20d. Z początku chodził ok ale po tym zaczął mi się wieszać system musiałem wyciągać baterię nie wiem czy wina softu czy kernela bo miałem zainstalowanego custom kernela v15.

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raynus

Ponawiam pytanie. Czy można bezpiecznie zainstalować oficjalną aktualizację do v20d,gdy mam custom kernel i root? Czy można spodziewać się zmian w działaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku miałem v20a , v20d telefon zaliczł zwiechy. Wgrałem v10h i po 2 dniach testów jest dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    andx

Powróciłem do KK i jeśli nie będzie Lolek poprawiony pod G3s, to nie mam zamiaru do niego wracać. Polecam cofnąć się do KK!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

informuje ( o ile w dobrym, temacie i dziale) że w końcu pojawiła się polska wersja z możliwością polskiej rejestracji w LG Smart World tylko niestety mają skopane tłumaczenie,zamiast poslikch znaków są "?" ale testowałem i działa, a brak polskich znaków dostrzegłem tylko w rejestracji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak podsumowując dyskusję. Watro na LG G3s instalować lollipop'a? Więcej się zyska czy straci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto, ale tylko pod warunkiem ze go zrootujesz i ustawisz odpowiednio kernel. 
    Co do LG smart world to mam z nim problem na kk a nigdy wczesniej nie bylo problemow, mianowicie gdy włączam apke to piszą mi ze jest nowa aktualizacja, a jak chce zaktualizowac to usluga niedostepna, tak juz kilka dni, probowalem sciagac, reinstalowac itd. jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

....witam otrzymałem dziś informację o aktualizacji cóż to za aktualizacja ??

mam stockowego LP  5.0.2 i aż strach aktualizować żeby jeszcze  gorze nie było /kwestia zamulania/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi