Skocz do zawartości
hiroaq

Aktualizacje - zmiany, opinie G3s

Rekomendowane odpowiedzi

raf1943

Play podał że aktualizacja do Lolipop na G3s zostanie udostępniona pod koniec maja. Super.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojo90

tez to wlasnie widzialem dokladnie 29.05 troche czasu biorac pod uwage ze premiera byla 3.11.2014 i od tego czsu wyszly kolejne 3 poprawki...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

@@raf1943
    Piwko za news :-)
    PS. Ciekawe jak będzie z tym lizakiem na naszym wypasionym G3s, a dokładnie chodzi mi o tak podstawowe sprawy jak root'owanie, wywalanie syfu, który podjada baterie, zatrzymywanie procesów systemowych, po prostu taka pełna funkcjonalność jako mamy teraz z KK. Bardzo dużo czytam negatywnych opinii o nowym lizaku, nawet już w wersji zaktualizowanej do v5.1 Szybko zachwyt minął po błędach wykrytych przez użytkowników i olewaniu tego przez Google.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tel wzięty z play ( :D )ale siec plus i weszlam dzis z ciekawosci w aktualizacje i jak mialam wersje oprogramowania v10b tak zaaktualizowalo do v10c..

szkoda ze lolipop dopiero pod koniec maja, ale lepsze to niz nie miec :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aser44

Pod koniec maja bedzie soft z brandem P4 wiec logiczne, ze czysty soft pojawi sie o wiele wczesniej. Dla modelu D724 juz dzisiaj pojawil sie lollipop v20a:

http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naaxs

Czyli lada dzień powinniśmy dostać lizaka:D Mam nadzieję, że wraz z lizakiem pojawią się custom romy jakieś, bo na tą chwilę wsparcie jest kiepskie ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aser44

Nie nastawiajmy sie, ze lada dzien bo po weekendzie nie bedzie i juz ludzie zaczna marudzic. Zapewne bedzie predzej niz koniec maja ale nie nastawiajmy sie nie wiadomo na co. Samo pojawienie sie lollipopa nie zmienia nic w kwestii custom romow itp. LG musi udostepnie kod zrodlowy czy cos w tym stylu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naaxs

Lada dzień w sensie w ciągu miesiąca :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TeriMan

To czekamy...czekamy :-) oj będziemy go testować od deski do deski, ja będą go "hejtował" za błędy, które znajdę (jeśli takie znajdę) :emo_im_winking:

Na pierwszy rzut idą do sprawdzenia (problemy z innych LG po aktualizacji do lizaka): że dioda powiadomień działa kiedy chcę, problemy z przełączaniem między wi-fi a siecią komórkową, Auto Mapa nie działa a jak już zadziała to wali błędami, brak całkowitego wyciszenia dzwonka i wibracji przy włączonym dźwięku alarmu. To sprawdzę na dzień dobry. Koledzy plusy, a ja będę wyszukiwał minusy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi