Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Od wczoraj wieczór jestem posiadaczem, wiec za wiele nie napisze.

Pierwsze wrazenie po wyjeciu z pudełka, duży, masywny i ciężki.:D Wygląd i kształt nawet przypadl mi do gustu, dzieki zaokrągleniom. Telefon przypomina telefon, a nie jak w przypadku SGS2, miałem wrażenie, że trzymam cyfrową ramke do zdjęć. Mam zastrzeżenia co do przycisków funkcyjnych pod wyświetlaczem.

Przy wylaczonym podświetleniu ikonki są ledwo widoczne, natomiast w momencie gdy sie podświetlą, potrafia nawet w dzień nieźle oślepiać, tak intensywne jest to światło. Chyba zastosowali jakieś super jasne LEDy.

Teraz troszke o wyswietlaczu. Multitouch dziala bardzo dobrze, choc miałem dwa momenty gdy lekko zwariowal. Będe ta sprawe badać i jak coś opisze doglębniej.

Przed zakupem tego telefonu miałem pewne obawy. Skoro uzyskano efekt 3D bez okularów, to prawdopodobnie na ekranie zastosowano filtry polaryzacyjne i czy one przy obrazie 2D nie będą wprowadzać jakichkolwiek zniekształceń. Okazuje sie że obraz 2D jest na wysokim poziomie, brak jakichkolwiek duszków, zniekształceń, itp. problemów. Teraz troszke o 3D. Jest ten efekt, powiem więcej, efekty 3D wyglądają tak ja na telewizorach 3D LG. Jedyny problem taki, że jest bardzo malutki kąt widzenia. Zapomnijcie, że będziecie oglądać w kilka osób. Osoba która trzyma telefon wystarczy, że przechyli go nawet delikatnie w prawo/lewo, natychmiast traci efekt 3D i widzi podwójny niewyraźny obraz.

Te wypociny to tak na biegu, w miare użytkowania, będe pisać o wadach i zaletach tego telefonu.

Edytowane przez marti701

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może lekko OT ale czy ktoś wie gdzie w Krakowie mają te telefony o jakie są naprawdę ceny dla osób prywatnych?

A poza tym czy możesz sądzić jakość zdjęć i filmów w 3D?

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na temat jakości wideo i zdjęć w 3d jest ciężko dyskutować. Wszelkie niedoskonałosci są maskowane przez efekt 3D.

Natomiast efekty typowe dla 3D np. glebia, wychodząca butelka piwa z ekranu telefonu :D itp sa bardzo fajne i tak jak pisalem wyglądają jak w TV LG 3D.

Dla zdjęc 2D - max rozdzielczość 5Mpix

3D - max 3Mpix

Wideo 2D - max 1920x1080

3D - max 1280x720

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super, a możesz przybliżyć jakie są warunki nabycia go w Plusie, czy kupiłeś gdzie indziej?

---------- Post dołączono o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

OK już wiem :) teraz tylko gdzie można go w Krakowie kupić od ręki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mialem okazje sie przez kilka dni pobawic.Niesamowita szybkosc dzialania(na codzien uzywam Milestone:) ) to in plus,3D...to fajny bajer,ale tak naprawde nic poza tym,w gry jest ciezko pograc nie tracac efektu 3D bo jak wiadomo wystarczy lekko przechylic ekran w ktoras strone.Sam ekran jest bardzo dobry,ladnie reaguje na dotyk,lekko przejaskrawione kolory(podobnie jak w Samsungach).Troszke kiepsko umiejscowiony przycisk blokady ekranu(moim zdaniem za daleko przesuniety do tylu wzgledem przedniej krawedzi ekranu)...beznadziejna bateria...kilka godzin zabawy telefonem(80% gry,reszta aparat i net) i trzeba bylo szukac gniazdka.Moim zdaniem zle umiejscowione wyjscie audio,po podlaczeniu sluchawek bardzo niewygodnie sie gra.Moj egzemplarz mial jeszcze Froyo,ciekaw jestem kiedy LG przygotuje GB.

Sent from my Milestone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym polega magia 3d bez okularów, ze jest mały kąt widzenia.

Dlatego jest dobra tylko w przypadku telefonu.

A jezeli chodzi o filmy i zdjecia 3D, są super jakości.

Mam telewizor Panasonic Viera 3D i szukalem wlasnie kamery 3d.

Jestem zadowolony.

Cena bez abonamentu to ok 2300 zl w RTV Euro AGD

Ale w plusie zaplacilem 450 zl w abonamencie 99 zl.

Wiec w sumie spoko.

Efekt 3d można regulować.

Narazie nawalam w Nova xD

Zmniejszylem efekt 3d do 1/3 i jest naprawde za*ebiscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może ktoś posiadający ten telefon wrzuci jakieś próbki wideo, foto, by pokazać możliwości telefonu (planuję kupić telefon i zastanawiam się nad 2x lub poczekać na Swift'a 3D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@kochadam

Masz branding telefonu ? Czy jest simlock ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Może ktoś posiadający ten telefon wrzuci jakieś próbki wideo, foto, by pokazać możliwości telefonu (planuję kupić telefon i zastanawiam się nad 2x lub poczekać na Swift'a 3D)

Jutro zrobie na dworzu i wrzuce. Przy słabym oswietleniu fullHD straszna kiszka, także wstyd pokazywac :E

Panowie, ale GPS poprostu malina. Najlepszy moduł GPS jaki miałem w telefonach, a było ich wiele.

Na tą chwile, nie mam sie jak do niego przyczepic. Ale nie będe się poddawać :E

Edytowane przez marti701

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Filmik fullHD 1920x1080

Kliknąć prawym klawiszem myszy i wybrać " zapisz link jako" :E

Wg. mnie rewelacji nie ma.

Za to moge pochwalić HDMI. Dziś zakupilem kabelek i działa jako Mirror. Czyli to co jest wyswietlane na telefonie, to widzimy na ekranie TV, pulpit, gry, programy itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi