Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

A'propos akcesoriów to jak tylko dostałem swojego P920 wyruszyłem na poszukiwania folii, pokrowców, backcoverów etc. Pierwsze na cel poszły sklepy "nie dla idiotów" i im podobne. Ku mojemu zaskoczeniu nie udało mi się znaleźć niczego... dosłownie. Od obsługi usłyszałem, że za nowy model etc. W skupach, komisach i na giełdzie we Wro też nic sensownego nie było ;/ Uchwyty uniwersalne włączają 'Przestrzeń 3D albo wyciszają telefon, dedykowanych jak na lekarstwo. Folie też ewentualnie tylko do docięcia we własnym zakresie... yhh... Ciężkie życie posiadacza nowinek :P

Obecnie przekopuję chińskie stronki z elektroniką ale poza "ślicznym" błękitno-przezroczystym backcoverem nie znalałem nic.

Może ktoś z was wie gdzie we Wro (i okolicach) można coś takiego dostać? Ew. jakieś linki do allegro bo albo tego nie ma albo ja nie umiem szukać O_o

@colin: jeśli chodzi o ładowarkę to z doświadczenia powiem: nie kupuj dwuczęściowych (wtyk + kabel) bo nie działają. Nie wiem dlaczego, może po prostu trafiłem 3 walnięte sztuki (różni producenci) ale nie telefon nie ładował się z żadnego takiego zestawu. Działa za to oryginalna ładowarka samochodowa do Motoroli Flip-Out.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktos jest zaonteresowany posiadam ladowarke samochodowa (zamiennik) lub tez produkcji HTC (pasuja idealnie ze wszystkimi parametrami) oraz zamiennik baterii z zew. ladowarka dziala super bo sam uzywam nie grzeje sie i jest ok. Szczegoly na priv :)

Ps. Pytsjcie o akcesoria bo mam sporo - folie org bede mial 1 sierpnia.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @tribute

Dzięki za podpowiedź, rzeczywiście, tutaj jest lista wszystkich dostępnych akcesoriów i trzeba po prostu zgadywać co do czego :\

Prawdopodobnie jutro ruszam na poszukiwanie ładowarki do samochodu, uchwytu do samochodu (najlepiej w otwór od nawiewu), backplate i folię na patelnię - zapewne skończy się "zamiennikami" jeżeli chodzi o ładowarkę.

jesli chodzi o uchwyty do nawiewu polecam poszukac akcesoriow firmy "Brodit"

Może mi ktoś powiedzieć jak wypada aparat z Lg 3D w stosunku do Lg 2x?

porownac to nie jestem wstanie bo nie mam 2x ale moge powiedziec ze w 3D flash to jest katastrofa, jedyne jego zastosowanie to jako latarka.

Ps. Pytsjcie o akcesoria bo mam sporo - folie org bede mial 1 sierpnia.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

szukam takiego czegosc >>> ttp://cgi.ebay.com/New-Gym-Armband-Skin-Case-iPod-Touch-2G-3G-4G-/230650008948?pt=Other_MP3_Player_Accessories&hash=item35b3cfd574 tylko ze pod lg optimus 3d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Singel
    czyli u mnie jest cos nie tak, bede musial skladac reklamacje

format pliku jest dobry probowalem rowniez do mp4 i mkv i nic nie,wciaz to samo,tragedia

Na pewno coś namieszałeś.Telefon jest ok.Podejrzewam,że wystarczy przywrócić ustawienia fabryczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajla

Z akcesoriów ja kupowalem pokrowiec w punkcie z telefonami w Pasażu Grunwaldzkim we Wro i nawet pasuje - kosztowal 20 zl. Ladowarka do samochodu po prostu z wyjsciem usb w saturnie kosztowala rowniez zawrotne dwie dychy i narazie sie spisuje ;-)

Wysłano z LG-P920 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    colin
    Z akcesoriów ja kupowalem pokrowiec w punkcie z telefonami w Pasażu Grunwaldzkim we Wro i nawet pasuje - kosztowal 20 zl. Ladowarka do samochodu po prostu z wyjsciem usb w saturnie kosztowala rowniez zawrotne dwie dychy i narazie sie spisuje ;-)

Wysłano z LG-P920 z użyciem Tapatalk

Zrobilem podobnie. Na pokrowiec i folię mimo wszystko zaczekam jeszcze chwilę. Ładowarka 19,90 + uchwyt 29,90 + SDHC 16GB Sandisk (cl.4) za 159 - wszystko w Saturnie. Jak na razie jestem zadowolony - na najbliższy wyjazd wystarczy, jak się rozpadnie uchwyt to pomyślę o brandowanym - może nawet ze sklepu lg - ale to pewnie nie za szybko :-)

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lokmen

Wcześniej ktoś pytał jak sprawa z aparatem- przyznam się, że aparat to najsłabsze ogniwo tego aparatu. W porównaniu do iPhona 3GS to kicha jak nic. Zdjęcia są dobre jak się fotografuje przedmioty w odl. ok 3 m natomiast to co dalej jest bardzo niewyraźne. Mowa o zdjęciach 2D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ludzie, a kto wybiera telefon dla aparatu ... to zazwyczaj najmniej wazne ogniwo. Mi wystarcza, a zdecydowanie jest lepszy niż te hucznie reklamowane Carl Zeissy w Nokiach (miałem 5800 - zdjęcia masakryczne, lekko się ściemniło to już nic nie było widać :/)

Sądze, że jak ktoś chciałby dobry aparat to wybrałby SE, albo Samsunga Pixeona (czy jak się tam ten model z wbudowanym aparatem nazywa)

Panowie (i Panie :P ) mam problem .... gdzieś tu niedawno ktoś wsadził link do Instrukcji obługi (pełnej) tego modelu. Nie umiem tego odnaleźć. Jeśli ktoś pamięta to prosiłbym na PW link, byłbym wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj w nocy wrzuce nakrecony film przedstawiajacy prace tego tel.. ten telefon to istna tragedia, a jezeli tak jest ze wszystkimi androidami to nie wiem czym ludzie sie zachwycaja.Nawet 5GHz w 10 rdzeniach nie pomoze.Narzekalem na nokie mowie oczywiscie tu o tych najnowszych i najmocniejsztch nokiach (N8,E7) ze nie daja rady, ze sa lagi, a tu najszybszy tel na swiecie i z dnia na dzien jak przybywa aplikacji jest co raz gorzej. Symbiam kicha, android rowniez jeszcze czyba musze przetestowac osobiscie Iphona bo ludzia to nie ma co wierzyc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ten telefon to istna tragedia

a mnie się wydaje, że spisałeś go na straty zanim tak naprawdę go poznałeś.

Dla mnie jedynym problemem to opanowanie androida po dwóch latach z symbianem. Ale widzę i wiem, że ten telefon może wiele i jestem bardzo zadowolony. Nawet od siebie dodam, że bateria nie jest tragiczna tak jak to ludzie opisują (chociaż to zależy od tego kto ile bawi się telefonem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi