Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

x7nofate3: Może zrestartuj tel ;p

Dla mnie on chodzi b. szybko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sanryu

Panowie mozecie powiedziec jak sie sprawuje bateria? Ten dzien chyba przetrzyma? Wiadomo, ze pierwsze dni bede "katowal" telefon. Chodzi mi raczej o normalne korzystanie przez czlowieka, ktory raczej rzadko dzwoni(to ja). W sumie to chyba bedzie "domena" dwurdzeniowcow(codzienne ladowanie).

I ostatnie pytanie dotyczy sprawowania sie telefonu po podlaczeniu do lcd/plazmy przez HDMI. Testowal ktos? To, ze obsluguje jakis format nie znaczy, ze nie robi tego z "czkawka". Najbardziej interesuje mnie X.264 jezeli tak sie pisze :P czyli filmy HD 720p(najbardziej). Jest jakis player, ktory obsluzy napisy do filmu czy raczej bedzie trzeba je wklejac w film?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gabree

Mam pytanie odnosnie lg swift 3d. Czy w przegladarce internetowej tego telefonu jest ktos w stanie sprawdzic taka rzecz, czy mozna wejsc na strone Zagraj.pl - najlepsze gry online. Zagraj z nami!. , zarejstrowac sie, zalogowac sie nastepnie, wejsc na podmenu scrabble, otworzyc nowy stol i zagrac partyjke on-line w scrabble na tym telefonie w przegladarce? Czy przegladarka tego telefonu obejmuje tego typu rzeczy? Bede wdzieczny za odpowiedz. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Kolego wyżej, nie zagrasz niestety bo nie przeglądarka w Androidzie nie obsługuje technologii Java.

Na żadnym z telefonów z mojego profilu się niestety nie da...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dzisiaj w nocy wrzuce nakrecony film przedstawiajacy prace tego tel.. ten telefon to istna tragedia, a jezeli tak jest ze wszystkimi androidami to nie wiem czym ludzie sie zachwycaja.Nawet 5GHz w 10 rdzeniach nie pomoze.Narzekalem na nokie mowie oczywiscie tu o tych najnowszych i najmocniejsztch nokiach (N8,E7) ze nie daja rady, ze sa lagi, a tu najszybszy tel na swiecie i z dnia na dzien jak przybywa aplikacji jest co raz gorzej. Symbiam kicha, android rowniez jeszcze czyba musze przetestowac osobiscie Iphona bo ludzia to nie ma co wierzyc.

A ile ramu masz po restarcie?

Czy przed zainstalowaniem Go Launcher EX , w LG Home wywaliłeś wszelkiego rodzaju widgety, skróty, ikony z pulpitów?

---------- Post dołączono o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:29 ----------

Zrobiłem próbe.

Bez usuwania z pulpitów LG Home widgetów, ikon itp. zainstalowałem Go Launcher.

Po restarcie telefonu miałem dostępnych 150MB ramu. W system panel sprawdziłem, że widgety które miałem uruchomione na LG Home pracuja, mimo iż korzystam z Go launchera.

Przełączyłem się na LG Home, wywaliłem wszystko z pulpitów (widgety, ikony itd) i po ponownym restarcie mam dostepnych 209MB ramu.

Czyli z tego wniosek: jeśli instalujecie jakikolwiek inny launcher, to usuwajcie wszystko z pulpitów LG Home.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja mialem 4 launchery i na kazdym byly jakies widgety, teraz jest tylko ten od lg i go launcher ex. potestuje moze bedzie troche lepiej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Launcher od LG jest masakrycznie słabiutki, polecam wgrać od razu Go Launcher EX albo Launcher Pro Plus, wtedy widać, że telefon daje radę całkiem nieźle. Szkoda takiego HW, skoro soft jest średni, bo co raz bardziej sprzęt mi się podoba, aczkolwiek dotyk nie jest tak dokładny jak na SGS2. 3D w tym telefonie to tylko bajer, jak dla mnie zbędny całkowicie, wolałbym za to więcej ramu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cinekw

Może któryś z posiadaczy tego telefonu się wypowiedziec o jakości dźwięku na słuchawkach? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może któryś z posiadaczy tego telefonu się wypowiedziec o jakości dźwięku na słuchawkach?

Powiem tak ... mam słuchawki bluetooth Nokia BH-503 i co zauważyłem. Na oryginalnym odtwarzaczu LG dźwięk mi charczał. Zainstalowałem (narazie triala) PowerAMP i jakość jest bardzo dobra, charczenia nie ma, odpowiednia głośność (da się zagłuszyć świat w zupełności. Mając nokię e75 nigdy nie grały tak głośno). Jako osoba słuchająca sporo muzyki uważam, że telefon spełnia swoją rolę - tyle że trzeba jakiś dobry odtwarzacz wybrać (mi spasował PowerAMP ale oczywiście nie mówię że to jedyny mądry wybór :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To fakt stockowy odtwarzacz jestctaki sobie ja mam winampa ale kazdy lubi.co innego.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi