Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

na co dzien nie uzywam sgs2 ale mam co dzien z nim stycznosc. Wiadomo ze jest szybszy ma lepszy ekran etc. ale nie wydaje mi sie zeby byl wart doplacania +500zł. Lg wg mnie tylko i wylacznie muli przez system a jak wiadomo to kwestia czasu....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej ja miałem wybór 3 dni temu sgs 2 a lg 3d. Bawiłem się nimi ale jakoś sgs mnie niczym nie powalił. Ot

kolejna zabawka od samsunga. Mam obecnie sgs, dhd i o3d. Ja nie wiem jak można mówić, że telefon jest wolny ale każdy ma swój gust. Ok rzeczywiście trzeba czekać na widget albo zmianę tapety ale czy wy to robicie co 5minut? Tak samo bateria. Ja mam wszystko włączone i dodatkowo skype cały czas I jeszcze parę zdjęcia dziennie + endomondo 1 godzina. Nie mówi już o przeglądaniu neta. I jakoś bateria trzyma 24h, a mam go od soboty więc pełni mocy bateria nie osiągnęła.

Jak tak sobie przypomnę moje ostatnie 2 samsungi (sgs i omnia hd) to nie byłem aż tak zadowolony z tych smartphonów. Z tego jestem bardzo zadowolony i nie wybrał bym sgs 2 z powodu na wygląd zabawki i z powodu, że tak naprawdę nie ma nic lepszego do zaoferowania niż lg.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi nic nie muli jak uzywam launchera pro i task killera a tak jak pisalem wczesniej reakcja na dotyk nie moze byc wada tego telefonu ze wzgledu na uzyta w nim technologie. Mysle ze lg wezmie do siebie wszystko co pisza na forum i z androidem 2.3 ten telefon na prawde pokaze pazury :) (a jak nie to najwyzej sie sprzeda i zmieni na sgs2 :P:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tak killera nie używam, bo on właśnie może spowalniać telefon.

syberka: Z baterią to na serio bajki piszesz, bo u mnie przez noc spada maksymalnie 2%.

Jeśli chodzi o mulenie mogę wam nagrać filmik tylko powiedzcie mi ci ma na nim być, tzn. w jakich sytuacjach wam muli. Czy mam nagrać filmik, ot takie łażenie po menu jakaś gierka itd. ? Tylko mówię filmik będzie dopiero na początku września, gdyż szkoda mi limitu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy chyba mają jakieś inne rewizje tego Optimusa 3D, albo kupili może na targu swoje telefony?

Robiłem właśnie test "muśnięcia" palcem i raz na kilkanaście razy może mi się udaje tak lekko przyłożyć palec, żeby dotyk nie zadziałał (ogólnie czułość jak w innych telefonach tej klasy - idealna). Nie ma również problemów z jego dokładnością - jest idealna. Nic mi nie muli, a nie wgrywałem nawet żadnych performance packów. Przesiadłem się z SGS i telefon jest po prostu szybszy. Oczywiście znajdą się pewne wady (na przykład dla mnie waga, szczerze mówiąc z każdym telefonem obchodzę się jak z jajkiem, więc wole delikatny plastikowy lekki telefon), ale każde urządzenie jakieś ma.

Kolejna sprawa ekran - niektórzy pisali (nie wiem czy w tym temacie), że Optimus 3D nie ma matrycy IPS. To ja powiem tyle, że nie widziałem zwykłego LCD, w którym się kolory nie "odwracają" pod dużym kątem (a tutaj tak właśnie jest), więc jak najbardziej telefon musi mieć jakąś lepszą matrycę, a nie zwykłą TN.

Jak mi się coś jeszcze przypomni, to napiszę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB

Z czułością ekranu to różnie bywa, ja na najnowszym stockowym romie bez żadnego wgrywania jakichś performance packów również czasami mam lekki problem, zdarzy mu się nie załapać, aczkolwiek wydaje mi się, że dałoby się to jakoś softowo zniwelować, skoro np. za chwilę klikam w to samo miejsce i już dotyk działa idealnie. Moim zdaniem LG skopało ten element softu i tyle.

Przesiadłem się z SGS i telefon jest po prostu szybszy.

No od SGS1 to na pewno ;)

na przykład dla mnie waga, szczerze mówiąc z każdym telefonem obchodzę się jak z jajkiem, więc wole delikatny plastikowy lekki telefon

A ja bym wolał właśnie cięższy sprzęt aniżeli lekki, mam też SGS2 i Sensation, no i SGS2 najgorzej wypada pod tym względem. Nie jestem kobietą o mały dłoniach i muszę mieć kawałek sprzętu w dłoniach, a SGS2 jest bardzo cienki i lekki, jak dla mnie to za lekki i za cienki jeśli miałbym go używać bez pokrowca.

telefon musi mieć jakąś lepszą matrycę, a nie zwykłą TN

Zwykłej TN to nie ma na bank, aczkolwiek IPS też nie. W oficjalnej specyfikacji podany jest LCD, a nie IPS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z czułością nie mam żadnych problemów, więc nie wiem o co chodzi szczerze mówiąc.

Co do wydajności, nie wiem czego miałbym się przyczepić.

A co do matrycy, nie ma czegoś takiego jak TN z takimi kątami widzenia jak są w Optimusie 3D, więc nie widzę innej opcji, niż taka, że to IPS albo VA. Owszem kolory bladną pod kątami, ale z tego co wiem to kwestia filtrów do 3D w telefonie, a zauważ, że negatyw w żadną stronę się nie robi.

A co do specyfikacji - IPS to rodzaj matrycy LCD, więc napisanie LCD nie wyklucza IPS :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vBB
    A co do specyfikacji - IPS to rodzaj matrycy LCD, więc napisanie LCD nie wyklucza IPS

Zgadza się, aczkolwiek jak LG wsadziło IPS do LG Optimus 2X to wspomniało o tym w oficjalnej specyfikacji, natomiast w przypadku 3D już nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to wiem, ale powiedzcie mi w takim razie, czemu się nie odwracają kolory w żadnym kierunku. Naprawdę nie widziałem takiej matrycy TN nigdy... Zresztą czy to takie ważne, najważniejsze, że obraz jest naprawdę fajny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aż się zdzwiłem teraz, że ma takie dobre kąty :) Mam sgsa obok i dhd i w lg wypada najlepiej. Nie no jak ktoś się zastanawia nad telefonem to niech bierze. Według mnie jeden z najbardziej udanych smartphonów. I rzeczywiście czasem jak czytam innych komentarze to mam wrażenie, że mówimy o innych telefonach. Ja nie mam performance packa i śmiga pięknie. Tak samo nie rozumiem dlaczego ktoś ma problemy z dotykiem. Mi jeszcze ani razu nie sprawił zawodu.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi