Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tez nie mam performance packa i tez chodzi ;) Grzecznie czekam na gingerbreada i zobaczymy jak bedzie ;)

Mały OT(nie chce tworzyc nowego tematu):

myslicie ze warto w ogole nakladac jakas folie na wyswietlacz ? Boje sie reakcji na dotyk mimo ze kazdy na aukcjach zapewnia ze nie ma roznicy a ekran sie nie rysuje...

np ta

http://allegro.pl/folia-ochronna-gllaser-max-clear-lg-p920-swift-3d-i1735423201.html

Edytowane przez migot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak kupujesz samochód to też zakładasz folie na szybę? Dla mnie te folie są zbędne. Zwłaszcza, że wcale taki słaby ten wyświetlacz nie jest.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam tę folię i dotyk dalej jest bardzo czuły ... jedynie co to twierdzę, że sama folia nie powala jakością (na rogach się nie dokleja, a 1 z 2 sztuk była trochę zabrudzona od strony przylegającej do ekranu) ale co tam ... druga trzymie się dobrze i nie mam zamiaru jej ściągać. Telefonu nie planuję sprzedawać, ale jak mi najdzie ochota za np. rok to stan wyświetlacza to duży plus. A o przypadkową rysę łatwo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanko, jak oceniacie ten telefon pomijając funkcję 3d. Planuje zakup tego telefonu i 3d chce potraktować tylko jako dodatek. Zależy mi na dobrych zdjeciach i filmikach oraz oczywiście na sprawnym dzialaniu sobie phona z androidem. Teraz posiadam N95 i takie zdjęcia które ona wykonuje w zupełności mi wystarczają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem posiadaczem LG Swift 3D od tygodnia (poprzednio miałem przez rok czasu Galaxy S). 3D to naprawdę bardzo fajnie zrobiony bajer. Wiadomo, że to tylko dodatek, a nie funkcja bez której nie da się żyć (z drugiej strony co dziś nie jest taką funkcją prócz telefonu?). Pomijając efekt 3D aparat robi zdjęcia o przyzwoitej jakości (naprawdę nie ma się czego doczepić w porównaniu do SGS). Filmiki również są na zadowalającym poziomie. Wiadomo, że nie jest to aparat cyfrowy, ale spokojnie może go zastąpić w warunkach dobrego oświetlenia. Mam Androida w wersji 2.2.2 i nie zauważam znaczących róznic w porównaniu do 2.3.4 z SGS' a. Na pewno Swift jest szybki dzięki swojemu dwurdzeniowemu procesorowi, ale tak naprawdę mało gdzie go można wykorzystać. Jest szybszy podczas przeglądania internetu od SGS' a, nie zauważyłem również żadnych (nie)sławnych lagów. Miałem w rękach dla porównania SGS 2 i subiektywnie odczuwałem, że Samsung troszkę szybciej reaguje na polecenia. Jednak brakuje mu tego czegoś co ma LG. LG to nie jest zabawkowy telefon. To tak spasowany i zrobiony aparat, że można nim wbić cztery gwoździe a potem zadzwonić jeszcze z niego po pizze. Dla mnie strzał w dziesiątkę bo oferuje coś o krok dalej niż SGS 2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mnie zaskoczylo w tym telefonie przeda wszystkim wykonanie. Jako byly posiadacz sgs i sgs2 musze stwierdzic ze ten jest w tej kwestii najlepszy. Jest przyjemnie ciezki, wszystko idealnie spasowane. LG mnie pozytywnie zaskoczylo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laki

Porównujecie LG Swift 3D do SGS i SGS II, a jak LG ma się do HTC EVO 3D?

Miał może ktoś z Was oba te telefony w rękach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bruges

Również mam pytanie do posiadaczy Swifta. Jak wygląda sprawa z ramem czy jest to wystarczająca ilość, że przykładowo mamy otwartych max okien i nie wczytuje ich ponownie, gdyż brak pamięci ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chodzi o sam efekt 3d to Swift bije na głowę HTC głównie ze względu na jakość wyswietlanego obrazu trojwymiarowego. Także z tego powodu Htc odstawiam na boczny tor. Jeśli chodzi o RAM to po ubiciu wszystkich procesów i usunięciu kilku śmieci od Lg to oscyluje w granicach 260 mb. Czyli więcej niż np Sgs. Nigdy nie zdarzyło mi się aby cos się musiało zamknąć przez niedostateczna ilość pamięci ram. Może za rok będzie to ilość za mała ale teraz? Niczego nie zabraknie.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bruges

Hmm... Bardziej chodziło mi ot, gdyby ktoś mógłby sprawdzić, że uruchomi np. 6 okien w przeglądarce i czy po wczytaniu ostatniego okna i następnym przejściu do pierwszego te nie będzie się wczytywać ponownie. Jest to dla mnie dość ważne gdyż mocno mnie to irytowało w iPhonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi