Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

Również mam pytanie do posiadaczy Swifta. Jak wygląda sprawa z ramem czy jest to wystarczająca ilość, że przykładowo mamy otwartych max okien i nie wczytuje ich ponownie, gdyż brak pamięci ?
    Jeśli chodzi o RAM to po ubiciu wszystkich procesów i usunięciu kilku śmieci od Lg to oscyluje w granicach 260 mb. Czyli więcej niż np Sgs. Nigdy nie zdarzyło mi się aby cos się musiało zamknąć przez niedostateczna ilość pamięci ram. Może za rok będzie to ilość za mała ale teraz? Niczego nie zabraknie.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

to malo cos wykorzystujecie ten tel, chyba tylko to wysylania smsow. Łącznie wszystkich aplikacji mam 191, gdzie nie ma czesc systemowych aplikacji ze względu na custom rom i ten tel to jenda wielka zamula, tylko 50 MB wolnego ramu, wiecznie wolny, restarty tel itp.

Edytowane przez x7nofate3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja znowu mam 216 aplikacji zainstalowanych i wiecznie ponad 100mb wolnego RAM'u

Skoro Ci się restartuje itd. możesz go oddać na gwarę i może dadzą Ci normalny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Hmm... Bardziej chodziło mi ot, gdyby ktoś mógłby sprawdzić, że uruchomi np. 6 okien w przeglądarce i czy po wczytaniu ostatniego okna i następnym przejściu do pierwszego te nie będzie się wczytywać ponownie. Jest to dla mnie dość ważne gdyż mocno mnie to irytowało w iPhonie.

Wszystkie strony są juz w pamięci i żadna się nie doladowuje. Sprawdzane na przegladarce Dolphin HD. A co do zamulania tego telefonu to jeszcze nigdy tego nie uswiadczylem. Co prawda nie mam miliona aplikacji lecz wszystko to co wykorzystuje. Przegladarka, odtwarzacz muzyczny jakąś gra w tle i jakoś telefon nie muli ... albo rzeczywiście mamy dwie różne rewizje tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kaiser

Ja posiadam telefon od dwóch dni. Moje zdanie na jego temat jest więcej niż pozytywne. Miałem dylemat pomiędzy SGS II i LG Swift 3D i gdybym miał drugi raz wybierać to znów padło by na LG. Wykonanie telefonu sprawia wrażenie naprawdę porządnego smartphone'a. Nic nie trzeszczy i nie odstaje, idealnie przylega, nie to co w moim wcześniejszym SGS. Obraz wyświetlany na ekranie jest naprawdę przyjemny dla oka tak w 2D jak i 3D o czym zaraz napiszę. Telefon chodzi naprawdę szybko, żadnych zawieszek ani nawet przycinek ale to zasługa procesora zapewne i pamięci operacyjnie w trybie dwu kanałowym. Gdzieś czytałem że telefon ma słabą jakość dźwięku na słuchawkach. Bzdura !! Na dołączonych przez producenta i domyślnym odtwarzaczu muzyka jest miodna.

Filmy - cudo, dla mnie to taki mały TV :D. Co do 3D to to jest naprawdę krok do przodu. Zdjęcia mimo że w niskiej rozdzielczości w 3D czyli w 3 MP, to jednak wyglądają bosko. Z kolei znowu zdjęcia w 2D i standardowej rozdzielczości czyli 5 MP wyglądaj bardzo ładnie, pokusiłbym się nawet o opinie że robi lepsze zdjęcia od starszego SGS przy tej samej rozdzielczości. Filmy to już szkoda mówić. Obłęd. Jak go w pracy pokazałem to zaraz grono zwolenników miałem. Hmm, odnośnie baterii to też jestem pozytywnie zaskoczony. Miałem 100% o godzinie 6 rano, bawiłem się nim praktycznie w każdej wolniej chwili, oglądałem te filmy wbudowane, napstrykałem fotek, internet i trochę w nova 3D pociorałem. Takim sposobem telefon utrzymał się do godziny 1 rano następnego dnia i gdy go podłączyłem miał 18 % baterii. Myślę że to dobry wynik. Podejrzewam że przy stosunkowo małym czasie użytkowania wytrzymałby 2,5 dnia spokojnie. Musimy również wziąć pod uwagę to że telefon pracuje na android froyo 2.2. Gdy otrzyma aktualizację do android 2.3 gingerbread to dopiero pokaże pazurki. Proszę jednak zauważyć że to co napisałem to tylko moja własna ocena LG 3D, jedni mogą się z nią zgadzać, drudzy mogą ją potępić. Szanuję jednych i drugich i oczekuję tego samego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    TomSy

Ja jednak chyba wrócę do LG3D(poprzedni sprzedałem)wróciłem na chwilę do SGS2 i autorytatywnie stwierdzam,iż jest to b.dobry telefon ale brakuje mu tego czegoś czyli 3D.Poważnie zastanawiam się też nad HTC evo 3D,dziś się nim troszkę bawiłem.Zaskakuje mnie w nim marny efekt 3D wyświetlacza.Każde przesunięcie od pionu obraz przeskakuje i to na razie powstrzymało mnie przed zakupem-fakt lepszy procek,więcej ram,lepsza rozdzielczość wyświetlacza.LG nie jest aż tak wrażliwy na kąty oglądania.Cóż trudny wybór!Nigdzie nie mogę znależć miarodajnych opinii na temat HTC i LG.W poprzednim LG 3D nie miałem zainstalowanych multum aplikacji,tylko te niezbędne-a jednak telefon muliło,zaliczał zwiechy w myśleniu.Może faktycznie GB 2.3.4 coś poprawi,może trafiają się różne egzemplarze tego samego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    laki
    Jeśli chodzi o sam efekt 3d to Swift bije na głowę HTC głównie ze względu na jakość wyswietlanego obrazu trojwymiarowego. Także z tego powodu Htc odstawiam na boczny tor. Jeśli chodzi o RAM to po ubiciu wszystkich procesów i usunięciu kilku śmieci od Lg to oscyluje w granicach 260 mb. Czyli więcej niż np Sgs. Nigdy nie zdarzyło mi się aby cos się musiało zamknąć przez niedostateczna ilość pamięci ram. Może za rok będzie to ilość za mała ale teraz? Niczego nie zabraknie.

Czy faktycznie jest aż taka różnica 3D, na czym polega?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

syberka: akurat evo 3d czy sensation są sporo mniej wydajne od lg 3d, bo są oparte na starszej architekturze i mają mniej wydajne GPU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    syberka: akurat evo 3d czy sensation są sporo mniej wydajne od lg 3d, bo są oparte na starszej architekturze i mają mniej wydajne GPU

Ale glupoty opowiadasz. Mialem LG i doskonale wiem jak jest z wydajnoscia. Po prostu LG jest u operatorow i jest dostepne dla wiekszej ilosci lidzi, EVO i Sensation tylko w dystrybucji.

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedz mi jaki sens ma Twój post. Sensation i evo 3d przegrywają z lg 3d, 2x i sgs2 we wszystkich możliwych benchmarkach, a to musi o czymś świadczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie, czwórkę gdzie po zamknięciu wszystkiego miałem więcej niż 300 wolnego a i tak okna od nowa się wczytywały.

to co to byly za strony jak 300MB im nie starcza ?

sprawdzalem przed chwila uruchomilem 8 duzych stron z ♥♥♥♥♥♥♥

i zadnego ponownego wczytywania,

dopiero jak aplikacje w tle zajma cala pamiec zaczyna safari od nowa wczytywac kazda zakladke

---

I am here: http://maps.google.com/maps?ll=54.577783,18.386280

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi