Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszym ładowaniu telefon pracował jakieś 33h - mam nadzieję, że z pomocą julce defendera 2 dni będą standardowym wynikiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

To mój pierwszy post na tym forum. Niestety krytyczny.

Od miesiąca posiadam LG P920. Do wczoraj byłem równie zachwycony co wszyscy nowi użytkownicy tego smartfona. Niestety, wczoraj Jego Wysokość LG Swift 3D strzelił focha i nie chce się włączyć. Proces uruchomienia trwa do momentu, gdy powinno pokazać się żądanie PINu. W tym momencie tel się resetuje i zaczyna włączać od nowa. Mocno się grzeje. Zapętlenie trwa do czasu wyłączenia poprzez długie przytrzymanie przycisku "POWER". W sofcie nic nie grzebałem, nic nie zmieniałem, bo po pierwsze nie znam się na tym, po drugie nie mam na to czasu i chęci.

I tak flagowy okręt floty LG płynie dziś do stoczni remontowej (czyt. serwisu). To nie najlepszy początek mojej współpracy z LG i Androidem.

P.S. Zastanawia mnie fakt, że nikt nie zwrócił uwagi na to, że wbrew informacjom podawanym przez producenta LG P920 nie ma radia FM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi radio jest niepotrzebne.

Po drugie jak wyjdzie cyanogen to będzie radio.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mi radio jest niepotrzebne.

Po drugie jak wyjdzie cyanogen to będzie radio.

Ja nie prowadzę ankiety na temat kto potrzebuje radia, a kto nie ;)

Zwracam tylko uwagę na niezgodność ze specyfikacją.

Oczywiście informacja, że radio będzie dostępne w przyszłości jest cenna i napawa nadzieją. Dziękuję.

Zatem z niecierpliwością czekam, bo już miałem kupować słuchawki MW600 od SE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    budrou

Jak myslicie czy warto instalowac jakis program do zarzadzania energia w tel? jesli tak to ktory z darmowych polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam!

To mój pierwszy post na tym forum. Niestety krytyczny.

Od miesiąca posiadam LG P920. Do wczoraj byłem równie zachwycony co wszyscy nowi użytkownicy tego smartfona. Niestety, wczoraj Jego Wysokość LG Swift 3D strzelił focha i nie chce się włączyć. Proces uruchomienia trwa do momentu, gdy powinno pokazać się żądanie PINu. W tym momencie tel się resetuje i zaczyna włączać od nowa. Mocno się grzeje. Zapętlenie trwa do czasu wyłączenia poprzez długie przytrzymanie przycisku "POWER". W sofcie nic nie grzebałem, nic nie zmieniałem, bo po pierwsze nie znam się na tym, po drugie nie mam na to czasu i chęci.

I tak flagowy okręt floty LG płynie dziś do stoczni remontowej (czyt. serwisu). To nie najlepszy początek mojej współpracy z LG i Androidem.

P.S. Zastanawia mnie fakt, że nikt nie zwrócił uwagi na to, że wbrew informacjom podawanym przez producenta LG P920 nie ma radia FM.

A nie prościej było zrobić wipe? Jeśli by nie pomogło to wtedy do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@marti701: być może byłoby prościej. Ale do menu telefonu nie mogłem się dostać, a do recovery mode nie umiałem. Według porad na wiki.android.com.pl trzeba użyć cyt."odpowiedniej kombinacji klawiszy". Jako początkujący użytkownik Andka nie znam "tajnych kodów" i powstrzymuję się przed grzebaniem w sofcie sprzętu objętego gwarancją. Pewnie kiedyś mi to przejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    @marti701: być może byłoby prościej. Ale do menu telefonu nie mogłem się dostać, a do recovery mode nie umiałem. Według porad na wiki.android.com.pl trzeba użyć cyt."odpowiedniej kombinacji klawiszy". Jako początkujący użytkownik Andka nie znam "tajnych kodów" i powstrzymuję się przed grzebaniem w sofcie sprzętu objętego gwarancją. Pewnie kiedyś mi to przejdzie :)

Ta tajna kombinacja to uruchamiasz telefon za pomocą vol down+power. W momencie pojawienia się logo LG puszczasz je.

Tym sposobem wchodzisz do recovery w którym masz opcje wipe. Nie ma to żadnego wpływu na gwarancje.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aaaa... ja próbowałem vol up+power i się wq(...)rwiałem, że nie działa. Musiałem z tych nerwów źle gdzieś przeczytać.

Dzięki. Teraz będę wiedział. Szkoda, że konsultant z infolinii nie podpowiedział, tylko kazał pakować tel i słać do Mławy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi