Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbys mogl cos dluzszego nagrac byloby milo.

Ogladalem na kompie z okularami nvidi calkiem porzadnie nagrywa tylko film ma 640x720 w pionie troche malo caly czas byla mowa 1280x720 a to dwie polowki tyle maja razem

A jak sam telefon zadnych problemow z dzwonieniem, 3g , wifi , przyciec , zawiech itd ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jakbys mogl cos dluzszego nagrac byloby milo.

Ogladalem na kompie z okularami nvidi calkiem porzadnie nagrywa tylko film ma 640x720 w pionie troche malo caly czas byla mowa 1280x720 a to dwie polowki tyle maja razem

A jak sam telefon zadnych problemow z dzwonieniem, 3g , wifi , przyciec , zawiech itd ?

Nagram coś jutro. Niestety 1280x720 jest liczone jako całość, wiec rzeczywista rozdzielczośc filmu w 3d wynosi 640x720.

Co do problemów z dzwonieniem, 3g, wifi, na tą chwile nie zauważyłem, dzialaja poprawnie.

Co do przycięć itp. menu dziala bardzo szybko, to samo przeglądarka internetowa. Jeszcze szybciej zasuwa Opera Mobile. Poprostu zapie.....a. Jedyne zastrzeżenia mam gdy telefon jest w uchwycie samochodowym, lub poprostu nie jest trzymany w dłoni. Słabnie wtedy czułość przycisków funkcyjnych i wydaje mi się, że i lekko multitouch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jakbyś mógł to to samo miejsce w 3d i 2d 1280x720 żeby zobaczyć różnice w jakości i tak z 60sek

a ta słaba czułość przycisków i multituch nie jest czasem w momencie podłączenia ładowarki ? bywa tak ze ładowarki szczególnie nie orginalne coś mieszają , wątpię żeby to miało związek z nie trzymaniem w dłoni.

a jak z batrią wystarcza na 24h ? ile mniej wiecej schodzi % po godzinie siedzenia w operze ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No z bateria jest jednak kicha. Ja korzystam duzo z netu i gadam i kolo 16 musze juz ja dokarmiac ;)

Sa dostepne gdzies baterie z zewnetrzna ladowarka?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupilem kiedys baterie do omnihd w zalaczniku byla za darmo przystawka do jej ladowania i chyba o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi dokladnie o wewnetrzna baterie standatdowa ale z lsdowarka taks bym ja ladowal poza telefonem. Takie cos do chinskich telefonow daja :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

bylem ciety na ten telefon ale 512 mb ram dyskwalifikuje go na starcie . Ogolnie posiadam sgs 2 i zastanawialem sie nad lg optimus 3d ... jesli ma strasznie slaby kat widzenia , 512 mb ram oraz strasznie slaba baterie .. no i tylko 5 mega pixela aparat... szkoda bo zapowiadal sie wyjatkowo dobrze. ciekawy jestem czy gry w 3d beda mialy wieksze wymagania i co za tym idzie biedniejsza grafike.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    fopman

Przepraszam za off top, ale mogłby mi ktoś wskazać dlaczego przy probie aktualizacji oprogramowania pojawia sie: połączenie nie powiodło się bład uwierzytelniania. ?

---------- Post dołączono o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:11 ----------

bylem ciety na ten telefon ale 512 mb ram dyskwalifikuje go na starcie . Ogolnie posiadam sgs 2 i zastanawialem sie nad lg optimus 3d ... jesli ma strasznie slaby kat widzenia , 512 mb ram oraz strasznie slaba baterie .. no i tylko 5 mega pixela aparat... szkoda bo zapowiadal sie wyjatkowo dobrze. ciekawy jestem czy gry w 3d beda mialy wieksze wymagania i co za tym idzie biedniejsza grafike.

Gry chodzą płynnie, nie ma różnić w grafice, natomiast samo 3D jest ok. Ja mam zawsze conanjmniej polowe ramu wolną, a jak już udowodniono o czym nie chce pisać nie ilość megap. decyduje o jakości zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego LG 3D to obecnie jeden z najlepszych telefonow na rynku. Batera dosc skaba to fakt ale kazdy telefon z mocnym prockiem i duzym ekranem musi jesc baterie. Aparat slaby? I co jakby napisali ze jest 10mega to bys sie cieszyl ze tyle jest a matryca w aparacie jest wielkosci szpilki.

Podziwiam ludzi ktorzy chca miec wszystko i najlepiej zeby kawe jeszcze robil.

Edytowane przez mikekrk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi