Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

adnet

Mam go od wczoraj i kilka szybkich obserwacji:

- telefon na standardowym launcher'e laguje, drobne przycinki, ale są, na LP jest już OK

- jak chcemy wstawić widget, to po wybraniu tej opcji telefon myśli czasem i z 2sek zanim wyskoczy lista zainstalowanych widgetów

- po starcie systemu strasznie mało wolnego Ram, u mnie ok 170MB

- kamera w nocy w pomieszczeniu strasznie słaba, nawet flesh nie bardzo pomaga - w starym K750 xenon jest o klasę lepszy (ale pewnie, że to xenon a nie LED)

Na razie testuje, ale dziś chyba idzie do żyda i zamieniam na GS II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W K750i była dioda/ diody, ale ogólnie stare SE z rodziny CyberShot miały genialną optykę jak na telefony. Jeżeli chodzi o P920... zaczekam. Najwyżej zamienię za SGS2 bo widzę, że Samsung powoli wyhamowuje cenowo a LG spada ostro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki jakosc w 3d torchę gorsza , kolory trochę slabsze ale efekt 3d fajny trawka wychodzi przed ekran,

czy na ekranie telefonu tez mozna dostrzec efekt 3d przed ekranem czy tylko w środku ala akwarium ?

---------- Post dołączono o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

A ja dalej szukam drugiej baterii. Czy pasuje jakas z innego LG?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

juz są 2x baterie plus zew ładowarka

Q590 2X Battery+USB/AC Charger FOR LG P920 Optimus 3D | eBay

2X BATTERY + C F LG P999,G2X,P920,Optimus 3D LG FL-53HN | eBay

BATTERY FOR LG P999,G2X,P920,Optimus 3D LG FL-53HN | eBay

Q590 2X Battery+USB/AC Charger FOR LG P920 Optimus 3D | eBay

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnet

Z mojej strony, to muszę powiedzieć, że 3D to bardziej bajer niż jakaś wielka zaleta - działa TYLKO jak patrzymy niemal idealnie pod kątem 90st. inaczej nie działa, ale to pewnie cena za brak okularów.

Odnośnie wydajności, to tu mam mieszane uczucia. W grach tel. za******a, aż miło, ale nakładka UI od LG jest strasznie mało zoptymalizowana - mi delikatnie przycina przy przewijaniu pulpitów, a to jak na tę klasę urządzenia nie powinno mieć miejsca. Dodatkowo 512 Ram może się okazać z czasem za mało, bo po starcie zostaje około 180MB. Wkurza mnie też, że menu dodawania widgetów pojawia się po 2sek.

Ponadto przycisk POWER jest za bardzo "do tyłu" i nie jest dobrze wyczuwalny, bo jest praktycznie idealnie wpasowany w obudowę, co niestety powoduje, że źle się go wciska. I jak już pisano telefon waży swoje i to się niestety czuje - niestety bo taki Galaxy SII jest pod tym względem lepiej zrobiony.

Ale żeby nie było, że tylko narzekam. Telefon jest mimo swoich rozmiarów całkiem kompaktowy, dobrze leży w dłoni, wykonanie i spasowanie bardzo dobre, nic nie skrzypi, nie ugina się. Gumowana tylna klapka nie rysuje się (ciekawe jak "hump" w GS II) i zapewnia dobry uchwyt. Jakość rozmów bardzo dobra, ponadto mamy wyjście HDMI. Również programy od LG są przyzwoite, a parę z nich naprawdę niezłe jak choćby kalendarz, budzik, email no i dołączone nowe gry Gameloftu - Asfalt 6, NOVA, Golf.

Jak LG wyda dobrą wersje Androida 2.3.x i poprawi parę błędów, to będzie to na pewno fajny telefon.

PS. Co do baterii, to na razie poczekam parę dni, żeby uzyskać pełną funkcjonalność akumulatora, ale widzę, że będzie z tym problem i do wieczora bateria padnie (standardowo WIFI, Data ON + synchro poczty i kalendarza).

Edytowane przez adnet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dodatkowo 512 Ram może się okazać z czasem za mało, bo po starcie zostaje około 180MB.

zeby mnie ktos zle nie zrozumial ze bronie tu lg, bo rowniez uwazam ze jak by bylo wiecej ramu to napewno bylo by to na +. ale to ze w niektorych telefonach jest 1GB ramu nie oznacza ze jest lepiej. bo np. w takim HTC EVO 3D (1gb ramu) dla uzytkwnika jest mniej wiecej tyle samo ramu, a niekiedy nawet mniej co w lg optimus 3d. zapewne przez htc sense ktory jest ramozerne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adnet
    Ale Sense można się pozbyć i masz wtedy te 400 ramu więcej niż na LG...

Jak wyjdą custom Romy do LG, to ilość wolnego Ram też podskoczy, ale fakt jest że koreańce poskąpili pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Te wejście HDMI to jest mini HDMI i czy można oglądać z telefonu film HD 720 na telewizorze z HD ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak w 3D, ale w 2x jest micro hdmi.

Ogólnie mirroring działa świetnie, można zagrać sobie w angry birds na 40" lub przeglądać internet. Film też powinien pójść bez problemów, nawet w Full HD, pamiętaj tylko o odpowiednim playerze/formacie video.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli to mini HDMI ma średnice coś ok 0.5cm to swift 3D ma bo widziałem na filmiku na yt, a format wystarczy taki jaki odczyta telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj kurier dostarczyl mi LG Optimus 3D, jest na nim jak kazdy wie froyo 2.2. na ktorym moza zekomo wybierac miejsce instalacji aplikacji. z tym ze u mnie nie ma takiej mozliwosci wsyzstko laduje sie w pamiec telefonu. czy u innych uzytkownikow jest to samo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi