Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

P920 ma Micro HDMI typ D.

Telefon bez problemu odtwarza przez HDMI, filmy FullHD, w formacie mkv, bez jakichkolwiek problemów na stockowym playerze, więc 720p to dla niego pikuś. :)

HDMI tak samo działa jak w 2X, tzw. mirror.

---------- Post dołączono o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Ktoś pytał o efekty 3D. Już pisałem że wygląda to jak na TV 3D, wychodzą z ekranu, ma się ochote je złapać :)

Edytowane przez marti701

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie instaluje się bez najmniejszego problemu na kartę SD dodam, że nic nie robiłem poza umieszczeniem karty w slocie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a masz mozliwosc wyboru miejsca instalacji czy samo sie automatycznie instaluje na karcie pamieci?

P.s. bateria laduje sie juz trzecia godzine,masakra

w nokii n82 gdzie pojemnosc baterii jest 1050 mAh bateria ladowala sie 50 minut

Edytowane przez x7nofate3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hm... nie część aplikacji instaluje się na karcie od razu a część przenosię z poziomu Ustawienia/Aplikacje/Zarządzaj aplikacjami. Dodaje, że nic nie zmieniałem w telefonie jest w nim fabryczny Antek.

Co do baterii to też dziwne, u mnie ładuje około 1:20 do 1:40 od prawie pełnego rozładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    P920 ma Micro HDMI typ D.

Telefon bez problemu odtwarza przez HDMI, filmy FullHD, w formacie mkv, bez jakichkolwiek problemów na stockowym playerze, więc 720p to dla niego pikuś. :)

HDMI tak samo działa jak w 2X, tzw. mirror.

---------- Post dołączono o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Ktoś pytał o efekty 3D. Już pisałem że wygląda to jak na TV 3D, wychodzą z ekranu, ma się ochote je złapać :)

Wielkie dzięki, może jutro dojdzie telefon, a kabel też kupie więc się będę bawił niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy ktos probowal odtworzyc skonwertowany caly film w 3d (side-by-side)? jak skonvertuje maly plik filmu powiedzmy 2 minuty to wszystko jest ok ale jak skonwertuje caly film na takich samych opcjach konfiguracji to juz telefon nie moze odtworzyc filmu, widzi plik pokazany jest czas 0:00 i przy próbie odtworzenia wyskakuje komunikat ze nie moze odtworzyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

przy fat32 na microsd plik nie moze byc wiekszy niz 4GB

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

piki nie sa nawet wieksze niz 2GB,

teraz zauważyłem ze jak jeszcze dzisiaj w nocy krotki kawalek (3 minuty)filmu dzialal 9 godzin temu bez problemu to teraz telefon tego samego pliku nie moze odtworzyc, wyskakuje ten sam komunikat co wczesniej ze nie moze odtworzyc pliku. Z tym krotkim video nic nie robilem tak jakos sam z siebie przestal dzialac

EDIT: skonwertowalem 12 minutowy fragment filmu i telfon nie chce tego odtworzyc, tak jakby mial jakies ograniczenia czy co

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany kupnem tegoz LG, ale niestety na stronie plusa nie ma podanych cen w ofercie promocyjnej tego telefonu. Orientowal sie ktos ile on kosztuje w abonamencie 59.90zl/mies?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

teraz zorientowalem sie ze nie tylko sprawa z filmami w 3d tak wyglada, skonwertowalem 5 minutowy film w 2d i tez nie chce go odczytac, taragedia. a filmy ktore wczesniej dzialaly te krotkie po 2,3 minuty po paru minutach tez nie mozna ich odtworzyc.

czy ktos z posiadaczy O3D moze sciagnac te

http://www.filesonic.com/file/1443762234

http://www.filesonic.com/file/1443709574

http://www.filesonic.com/file/1443848764

http://www.filesonic.com/file/1443865464

filmy skopiowac na lg optimus 3d i sprawdzic czy dzialaja, po czy sprobowac odtworzyc je ponownie po jakims czasie

P.s. skopiowalem niekonwertowany film "source code" w oryginalnej rozdzielczosci 720x400 i tez nie moge odtworzyc filmu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi