Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

teraz zorientowalem sie ze nie tylko sprawa z filmami w 3d tak wyglada, skonwertowalem 5 minutowy film w 2d i tez nie chce go odczytac, taragedia. a filmy ktore wczesniej dzialaly te krotkie po 2,3 minuty po paru minutach tez nie mozna ich odtworzyc.

czy ktos z posiadaczy O3D moze sciagnac te

Download Residen6_Ev.m4v for free on Filesonic.com

Download Residen5_Ev.m4v for free on Filesonic.com

Download The.Fast.and.The.Furious.m4v for free on Filesonic.com

Download The.FasiTE-1.m4v for free on Filesonic.com

filmy skopiowac na lg optimus 3d i sprawdzic czy dzialaja, po czy sprobowac odtworzyc je ponownie po jakims czasie

P.s. skopiowalem niekonwertowany film "source code" w oryginalnej rozdzielczosci 720x400 i tez nie moge odtworzyc filmu

A do jakiego formatu ty konwertujesz?

m4v to kontener Appla, spróbuj zmienić rozszerzenie na .mp4, jeśli nie pomoże, to sprawdź w programie do konwersji, jaki masz ustawiony kodek wyjściowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam. Jestem zainteresowany kupnem tegoz LG, ale niestety na stronie plusa nie ma podanych cen w ofercie promocyjnej tego telefonu. Orientowal sie ktos ile on kosztuje w abonamencie 59.90zl/mies?

Nie wiem jak szukałeś, ale chyba niedokładnie, lub wcale, ale nie ważne.

Plus telefony

---------- Post dołączono o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

teraz zorientowalem sie ze nie tylko sprawa z filmami w 3d tak wyglada, skonwertowalem 5 minutowy film w 2d i tez nie chce go odczytac, taragedia. a filmy ktore wczesniej dzialaly te krotkie po 2,3 minuty po paru minutach tez nie mozna ich odtworzyc.

czy ktos z posiadaczy O3D moze sciagnac te

Download Residen6_Ev.m4v for free on Filesonic.com

Download Residen5_Ev.m4v for free on Filesonic.com

Download The.Fast.and.The.Furious.m4v for free on Filesonic.com

Download The.FasiTE-1.m4v for free on Filesonic.com

filmy skopiowac na lg optimus 3d i sprawdzic czy dzialaja, po czy sprobowac odtworzyc je ponownie po jakims czasie

Ściągnąłem pierwszy plik, otwarłem, zamknąłem, otwarłem zamknąłem, otwarłem zamknąłem i

Działa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem jak szukałeś, ale chyba niedokładnie, lub wcale, ale nie ważne.

Plus telefony

---------- Post dołączono o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Ściągnąłem pierwszy plik, otwarłem, zamknąłem, otwarłem zamknąłem, otwarłem zamknąłem i

Działa :P

czyli u mnie jest cos nie tak, bede musial skladac reklamacje

A do jakiego formatu ty konwertujesz?

m4v to kontener Appla, spróbuj zmienić rozszerzenie na .mp4, jeśli nie pomoże, to sprawdź w programie do konwersji, jaki masz ustawiony kodek wyjściowy.

format pliku jest dobry probowalem rowniez do mp4 i mkv i nic nie,wciaz to samo,tragedia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

x7nofate3: przywróć w telefonie ustawienia fabryczne i spróbuj jeszcze raz odtworzyć te filmy

Edytowane przez rusek23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ustawieni fabryczne przywracalem juz 3 razy i nic to nie dalo, probowalem roznymi odtwarzaczmi video i wciaz to samo, nie ma znaczenia czy jest to film 2d czy 3d.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ustawieni fabryczne przywracalem juz 3 razy i nic to nie dalo, probowalem roznymi odtwarzaczmi video i wciaz to samo, nie ma znaczenia czy jest to film 2d czy 3d.

Jeśli przywracanie nie pomaga, to wgraj ponownie rom. Zrobisz to w LGMobile update, przez opcje wsparcie techniczne/awaryjne odzyskiwanie oprogramowania.

Jaki masz rom? Najnowsza wersja to V10b.

Edytowane przez marti701

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

marti701: korzystałeś z iphone 4G, gdybyś miał porównać Swifta 3D i iPhone 4G, jakie są zalety i wady jednego i drugiego, który Twoim zdaniem w tej chwili lepszym urządzeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zainstalowalem lg mobile support tool ale nie wykrywa on telefonu, wczesniej oczywiscie zainstalowalem sterownik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lokmen

Witam.

Mój pierwszy post :)

Po lekture tego tematu kupiłem LG P920- i nie żałuję,

Do tej pory posiadałem iPhona 3GS.

Różnica pomiędzy telefonami jest ogromna. Na plus LG przemawia: slot na kartę pamięci, wyższa transmisja danych, przednia kamerka np. do rozmów w skype (chociaż na razie mi to nie działa), wtyk na kabel HDMI, 3D to zarąbisty bajer (ktoś tu wcześniej pisał że zbędny- proponuję mu, żeby sobie kupił nokię 6310i będzie miał telefon bez zbędnych bajerów...) dodatkowo dużą zaletą jak dla mnie jest funkcja tethering którą ma LG (udostępnianie łącza 3g do np. laptopa za pomocą USB lub Wifi.

Z minusów jakie na chwilę obecną zauważyłem to głośnik dzwonka z tyłu obudowy- kiedy telefon leży na czymś miękkim np. koc dźwięk dzwonka jest mocno przytłumiony.

2 może mało istotny minus ale jednak minus- na dole telefonu są 4 podświetlane dotykowo przyciski- kiedy zgasną i jest ciemno nie widać ich. Wciśniecie któregoś od razu uruchamia jego funkcję. Moim zdaniem powinno być tak że dotknięcie któregoś włączy podświetlenie dopiero drugie przyciśnięcie już właściwego uruchamia jego zadanie.

Niestety największą bolączką będzie brak aplikacji Nike+ oraz IP używałem w samochodzie bo radio Alpine ma dedykowane łącze- niestety tylko di iPhonów czy iPodów.

Samo działanie telefonu w porównaniu do iphona- wygląd menu w iphonie jest stworzony z myślą o prostocie działania i rzeczywiście jest prosty jak cep. Tu w LG jestem trochę zamotany- ale to z czasem minie. Działanie przeglądarek: wydaje mi się jak na razie, że w iPhonie lepiej działa.

Bateria- zarówno w LG jak i w iPhonie widzę to samo: kabel do ładowania mieć pod ręką. Ale do tego przywykłem. Nie ma co się oszukiwać 4,3 cala wyświetlacz i procek 2 rdzeniowy musi żreć prąd. Ogólnie nie jest źle wczoraj po pierwszym ładowaniu wytrzymał do 18 kiedy padł a trochę się bawiłem.

zauważyłem jak narazie brak aplikacji do odczytywania maili co w iphonie jest od razu- chyba że jeszcze nie znalazłem.

Pozdrawiam i naprawdę polecam ten telefon.

P.S. sprzedam iphona 3GS :)

EDIT

Ktoś pytał po ile ten telefon:

przy abonamencie 99,90 + 20,00 kosztował 99 zł (400 minut + 100 minut + 100 minut = 600 minut do wszystkich + 2GB net)

przy abonamencie 79 kosztował ponad 1000 zł :(

Edytowane przez lokmen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeśli przywracanie nie pomaga, to wgraj ponownie rom. Zrobisz to w LGMobile update, przez opcje wsparcie techniczne/awaryjne odzyskiwanie oprogramowania.

Jaki masz rom? Najnowsza wersja to V10b.

mam wersje V10b

Udalo mi sie polaczyc telefon i jak kliknalem na "aktualizuje telefon wyskoczyl komunikat: ""Prosze odlacz telefon od kabla usb, wyjmij i wloz ponownie baterię.

Podłącz telefon do kabla usb, wybierz tryb awaryjny przy uruchomieniu aplikacji".

Jak wybrac jakis tryb awaryjny? wyjalem i wlozylem ponownie baterie, a telefon uruchomil sie normalnie;/ i dalej ten sam komunikat wykakuje

udalo mi sie jakos uminac ten komunikat po czym wyskoczyl komunikat ze telefon nie potrzebuje aktualizacji bo najnowsze oprogramowanie, >>> ttp://imageshack.us/photo/my-images/714/beztytuunfse.jpg/

P.s. to ja dodam swoja recenzje.

Niestety bedzie ona bardzo zla. Pomijac kwestie ze trafim mi sie wadliwy egzemplarz ( nie moge odczytac jakichkolwiek filmow), telefon ma sporo wad.

- ekran dotykowy jest malo czuly, IP4 to chyba wciaz jeden z najlepszych dotykow, wystarczy musniecie a tu w lg trzeba mocno sie napracowac,

-wielokrotnie trzeba czesto dana ikonke kilknac wiecej niz jeden raz o to przyklad tego o czym pisze>>>> ttp://www.youtube.com/watch?v=1G6oemo900A&feature=player_embedded#at=307 ( od 4m:52s)

- tak jak wczesniej bylo wspomniane to te 4 dotykowe, podświetlane przyciski, w nocy jest tragedia, w ogole nie przemyslana sprawa.

- co do szybkosci dzialania telefonu to jest ok aczkolwiek wielokrotnie jest tak ze telefon ma lagi na 2sekundy w odtwieraniu roznych programow.

- bardzo ciezki jak na telefon

- co do 3d do fajny bajer ale troche jeszcze nie dopracowany, glowa z czasem boli od tego i wcale nie trzeba dlugo na to czekac, a filmy w 3d sa bardzo ciemne, szczegolnie kiebsko to wyglada w dzien.

- przegladarka bardzo czesto laguje, nieraz trzeba duzo razy powtarzac te same gesty, z czasem az reka boli, a niektore filmy ogladane przez przegladarke sie przycinaja

szczerze powiedziawszy mialem obaway do lg ale myslalem ze z takimi podzespolami to bedzie rakieta ale jak juz wczesniej bylo wspomniane producenci powinni wiecej pracy przykladac do optymalizacji a nie mocy obliczeniowej. Byl to moj pierwszy telefon lg i zarazem ostatni

w benchmarku Quadrant otrzymalem bardzo slaby wynik, tylko: 2446

Edytowane przez x7nofate3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi