Skocz do zawartości
marti701

LG P920 (Swift 3D) - Opinie posiadaczy/Mini recenzje

Rekomendowane odpowiedzi

W tryb awaryjny wchodzimy vol up +power i trzymamy 10 sekund. Oczywiście kabel USB musi być podłączony.

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Singel
    No z bateria jest jednak kicha. Ja korzystam duzo z netu i gadam i kolo 16 musze juz ja dokarmiac ;)

Sa dostepne gdzies baterie z zewnetrzna ladowarka?

Chciałbym wiedzieć ile trzyma przy normalnej eksploatacji,czyli na czuwaniu,rozmawianiu,smsowaniu.No i może coś tam przez godzinkę zabawy.Zaden telefon nie wytrzyma ciągłego katowania grami,filmami itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mam wersje V10b

Udalo mi sie polaczyc telefon i jak kliknalem na "aktualizuje telefon wyskoczyl komunikat: ""Prosze odlacz telefon od kabla usb, wyjmij i wloz ponownie baterię.

Podłącz telefon do kabla usb, wybierz tryb awaryjny przy uruchomieniu aplikacji".

Jak wybrac jakis tryb awaryjny? wyjalem i wlozylem ponownie baterie, a telefon uruchomil sie normalnie;/ i dalej ten sam komunikat wykakuje

udalo mi sie jakos uminac ten komunikat po czym wyskoczyl komunikat ze telefon nie potrzebuje aktualizacji bo najnowsze oprogramowanie, >>> ttp://imageshack.us/photo/my-images/714/beztytuunfse.jpg/

P.s. to ja dodam swoja recenzje.

Niestety bedzie ona bardzo zla. Pomijac kwestie ze trafim mi sie wadliwy egzemplarz ( nie moge odczytac jakichkolwiek filmow), telefon ma sporo wad.

- ekran dotykowy jest malo czuly, IP4 to chyba wciaz jeden z najlepszych dotykow, wystarczy musniecie a tu w lg trzeba mocno sie napracowac,

-wielokrotnie trzeba czesto dana ikonke kilknac wiecej niz jeden raz o to przyklad tego o czym pisze>>>> ttp://www.youtube.com/watch?v=1G6oemo900A&feature=player_embedded#at=307 ( od 4m:52s)

- tak jak wczesniej bylo wspomniane to te 4 dotykowe, podświetlane przyciski, w nocy jest tragedia, w ogole nie przemyslana sprawa.

- co do szybkosci dzialania telefonu to jest ok aczkolwiek wielokrotnie jest tak ze telefon ma lagi na 2sekundy w odtwieraniu roznych programow.

- bardzo ciezki jak na telefon

- co do 3d do fajny bajer ale troche jeszcze nie dopracowany, glowa z czasem boli od tego i wcale nie trzeba dlugo na to czekac, a filmy w 3d sa bardzo ciemne, szczegolnie kiebsko to wyglada w dzien.

- przegladarka bardzo czesto laguje, nieraz trzeba duzo razy powtarzac te same gesty, z czasem az reka boli, a niektore filmy ogladane przez przegladarke sie przycinaja

szczerze powiedziawszy mialem obaway do lg ale myslalem ze z takimi podzespolami to bedzie rakieta ale jak juz wczesniej bylo wspomniane producenci powinni wiecej pracy przykladac do optymalizacji a nie mocy obliczeniowej. Byl to moj pierwszy telefon lg i zarazem ostatni

w benchmarku Quadrant otrzymalem bardzo slaby wynik, tylko: 2446

No to jednak masz wadliwy egzemplarz. Ja nie mam tych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możecie mi powiedzieć jak wygląda sprawa filmików we flashu? Czy przy zmniejszaniu i zwiększaniu przerywa? Ogólnie mnie najbardziej interesuje przeglądarka jak działa bo telefonem się bawiłem ale wifi nie było.

Sent from my Desire HD using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Możecie mi powiedzieć jak wygląda sprawa filmików we flashu? Czy przy zmniejszaniu i zwiększaniu przerywa?

Sent from my Desire HD using Tapatalk

wielokrotnie to zaobserwowalem przycinanie i nierowne odtwarzanie filmow we flashu podczas zmniejszania czy zwiekszania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wielokrotnie to zaobserwowalem przycinanie i nierowne odtwarzanie filmow we flashu podczas zmniejszania czy zwiekszania

Czy przypadkiem nie zaktualizowałeś do wersji 10.3?

Ja po 30 minutach wywaliłem aktualizacje bo też przycinał. Na stockowym flashu z romu 10Vb działa bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale tylko Flashowe przycina?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaobserwowalem to przycinanie na stockowym flashu z romu v. 10b

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lokmen

witam, a wiec po tygodniu uzywania tego telefonu w dalszym ciagu nie zmieniam swojego pozytywnego zdania. ktos pytsl jak bateria podczas zwyklego uzytkowania?- uzywajac do dzwonienia sms troche internet czasem fotka to 3 dni ale to max. co do wieszania i przycinania nie zauwazylem jak na razie. okran dotykowy dziala bardzo dobrze i z dobra czuloscia. Jedno do czego bym sie przyczepil to dokladnosc trafiania palcem- iPhone tsk jakos bardziej wylspywal punkt w ktory sie trafialo. reszta jest git. pozdrawiam i dalej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam już telefon jest świetny

Edytowane przez spider95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi