Skocz do zawartości
Diwad

Zmiana ikon w paczkach pod Launcher Pro

Rekomendowane odpowiedzi

Diwad
    Napisano (edytowane)

Witam wszystkich. Od paru dni uzywam androida po przesiadce z iphone'a i mam maly problem.

Zainstalowalem sobie Launchera Pro i paczke ikon suave HD (pamietane z iphone'a:P). Niektore aplikacje nie zmieniaja swojej ikony.

W iphonie wystarczylo wejsc dofolderu z ikonami i zmienic nazwe pliku .png, bo najczesciej to bylo problemem.

Z tego co wyczytalem na xda to w androidzie odbywa sie to troche inaczej. Wiem, ze trzeba rozpakowac .apk z paczka ikon i jak sie domyslam tam zmienic nazwe i spakowac ponownie do .apk. Ale kiedy juz rozpakowuje ta paczke, znajduje odpowiednia ikone to nie wiem na jaka nazwe mam zmienic plik:/ Szukalem w /data/apps chyba i tam sa nazwy plikow, ale nie mam pojecia ktora uzyc. Poprobowalem troche z nazwami z "soundplayer" i "musicplayer".

Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam jesli jest to jakis banalny problem, ale nie moglem znalesc na niego odpowiedzi.

Zip z ikonami: com.hund.suave-1.zip

Edytowane przez ZduneX25

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Ok, juz znalazlem jak mozna latwo wyciagnac nazwe pliku ktorego ikone chcemy zmienic.

Na homescreenie dodaj - skrot - activities i pod nazwa danego programu rozwijamy liste. Nazwa to pierwszy wpis od gory, Temat do zamkniecia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x