Skocz do zawartości
WKD622

[Tutorial] Mój telefon nie wstaje po flashu, wgraniu kernela, moda itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem chciałem się pobawić starszym telefonem i zmienić mu stocka, ale w odinie ani zielonego paska, ani postępu jak stanęło na "odin mode... check plcatform verification." tak stoi.Próbowałem na różnych stockach, z różnymi wersjami odina na różnych kablach usb i w różnych portach na windows 10 preview na windows 8.1 a teraz na xp przy dwóch pierwszych nawet nie złapał a na xp złapał port wszystko pięknie ale nie ma postępu.. wie ktoś co może być problemem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwykły bootloop po przejściu z custom systemu. Wykonaj Wipe data & cache w recovery jak radzi Georgi84 i telefon powinien śmigać na nowo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, po próbie instalacji bieltv.3 #6 kernel przez CWM, mój ACE się wyłączył i nie ma ochoty się ze mną komunikować. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość, aby to w jakiś sposób naprawić, czy pozostaje zakup nowego telefonu? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, po próbie instalacji bieltv.3 #6 kernel przez CWM, mój ACE się wyłączył i nie ma ochoty się ze mną komunikować. Moje pytanie brzmi, czy jest możliwość, aby to w jakiś sposób naprawić, czy pozostaje zakup nowego telefonu? Pozdrawiam

Edytowane przez Htc_hack_Htc
    poprawiłem temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi457

Witam. Mam taki problem, że gdy próbowałem wgrać nowy kernel przez cwm, wszystko dobrze poszło, zainstalowało się, ale gdy nacisnąłem reboot system now telefon już się nie uruchomił. Dodam że telefon nie reaguje gdy się go podłączy do ładowarki lub komputera, jednak bateria robi się ciepła. Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki kernel wgrałeś? Pewnie użyłeś kernela dla innego modelu telefonu. Wg mnie masz piękny przycisk do papieru. W domu nic z tym nie zrobisz jeśli nie działa tryb download lub inny. Wtyczka unbrick też tu nie pomoże. Zgłoś się do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wgrałeś kernel przeznaczony dla S5830i a masz model S5830 to ucegliłeś sprzęt. Możesz go oddać do serwisu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi457

Ok, dzięki możliwe, że wgrałem zły kernel, ale nie pamiętam jaki bo to już dawno było. A możliwe, że po zmianie kernela padła płyta główna?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie, mam mały problem, gdy zacząłem coś kombinować i nie chce mi się teraz włączyć telefon.

Staje tylko na logo "Galaxy ACE" i nic więcej...

Więc może pomożecie, jak wgrać wszystko od podstaw, całe oprogramowanie :) Proszę o coś sensownego, co pomoże a nie pisanie wgl zbędnych postów. Jeżeli chodzi o to, czy już próbowałem coś wgrać, to tak.. Root i rom. Ale telefon nie rusza. POMOCY!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko masz na forum. Trzeba tylko poszukać. Wgraj soft wg tego poradnika http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=66047 (softy znajdziesz na forum w dziale Romy i Modyfikacje lub na sammobile - polecam 2.3.6 kpp lub kt6) później przejdź do recovery i wykonaj wipe factory reset. Telefon powinien ruszyć. Dodatkowo poczytaj ten temat: http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=79584

Zanim zaczniesz działać sprawdź dokładnie jaki masz model telefonu. Wszystko na tym forum dotyczy tel Ace S5830. Jeżeli masz odmianę Ace np S5830i lub S5839i i wgrałeś soft, modyfikację przeznaczoną dla zwykłego Ace to mogłeś trwale uszkodzić telefon.

Edytowane przez mora17a2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi