Skocz do zawartości
yaris

Uwaga Odklejajace sie szklo

Rekomendowane odpowiedzi

yaris

Uwaga na odklejająca się tafle Gorillaz-glas

W moim LG optimus X2 zaczyna się odklejać tafla nad słuchawka

wcześniej widziałem tylko jeden punkt odklejenia myślałem ze to po prostu malutka wada

dziś już cały brzeg pod głośnikiem słuchawki

Ten telefon zaczyn się rozpadać już nie tylko od strony oprogramowania a i od strony fizycznej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Mam ten smartphone od początku premiery w PL i jakoś niczego takiego nie zauważyłem.

Nie upadł może Tobie kiedyś?

Jeśli nie to po prostu reklamuj, piszesz tak jakby wszystkie egzemplarze były obarczone taką skazą, a ja się wcześniej z czymś takim nie spotkałem.

Ja tam nie mam żadnych problemów z softem, wyrzuciłem launchera, blokadę od LG antywira i teraz już nawet nie mam błędu z wi-fi.

Mnie się nic ani odnośnie sprzętu, czy oprogramowania nie rozpada,a wręcz przeciwnie, jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wyrzuciłem launchera, blokadę od LG antywira i teraz już nawet nie mam błędu z wi-fi.

Mnie się nic ani odnośnie sprzętu, czy oprogramowania nie rozpada

Ja Też nie mam żadnych problemów, ale chętnie też bym wyrzucił blokadę i antywira, ale na razie nie chcę go root ować. Możesz napisać, czy aby wywalić tą beznadziejną pionową blokadę muszę zmieniać lunchera i czy musi być root ? Zastanawiałem się, czy jest to powiązane z LG Home czy może jest to oddzielna aplikacja. Napisz jaką masz blokadę ?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde
    Ja Też nie mam żadnych problemów, ale chętnie też bym wyrzucił blokadę i antywira, ale na razie nie chcę go root ować. Możesz napisać, czy aby wywalić tą beznadziejną pionową blokadę muszę zmieniać lunchera i czy musi być root ? Zastanawiałem się, czy jest to powiązane z LG Home czy może jest to oddzielna aplikacja. Napisz jaką masz blokadę ?

Pozdrawiam.

Odnośnie launchera i blokady nie musi być root.

Potrzebny jest, żeby wywalić systemowe rzeczy od LG, np ja usunąłem LG Dom, bo mimo, że nie używałem to proces pojawiał się od czasu do czasu.

O ile się nie mylę to root jest potrzebny też, żeby wyłączyć blokadę LG.

Ja używam Go Launcher Ex i Widget Locker.

Nie znalazłem nic lepszego odnośnie blokady.

Możesz używać równolegle dwie blokady, ta od LG będzie niewidoczna jedynie przy uruchamianiu systemu się pojawi.

Można też używać z LG Dom, niezależnie od launchera.

Do wyłączenia systemowej blokady jest aplikacja zdaje się No Lock albo sam Widget Locker ma taką opcję, jest po polsku :)

Usunięcie systemowej blokady wiąże się z kolejnymi problemami jak brak suwaków przy odbieraniu rozmowy, ale to w innych wątkach poruszane a i tak solidne OT się zrobiło :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Również mam telefon od początku premiery czyli od 4 maja

jutro mija dwa miesiące odkąd go mam

i zastanawiam się nad reklamacja choć z drugiej strony powstrzymuje mnie to ze

wszystko co mam będzie do odczytania a i wątpię żeby mi pomogli w czym kolwiek jeszcze bardziej spaprają

telefon nigdy nie spadł

to chyba mam pecha ze mój telefon skrzypi klapka, zacina się(czyli przycina ), zawiesza, blokuje wifi i 3G, bateria trzyma około 6h bez jakiś większych zabaw, wyświetlacz odstaje od obudowy już o tym pisałem i jeszcze w dodatku to czyli szybka się odkleja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie jak koledzy wyżej - po zrootowaniu fona i wywaleniu car home i fsecure od dwóch tygodni zero zawieszeń, zamrażania ekranu blokady 3g i wifi. Wszystko działa cacy. Używam też Go lunchera EX. Jak używałem HTC Desire miałem zainstalowaną wersję 6 miesięczną fsecure i cały czas miałem jazdę z nie włączajacym sie wifi czy 3g. Po wywaleniu wszystkow wróciło do normy. Jeżeli chodzi o odklejajaca się szybkę to zaraz po wejsciu na rynek Samsunga Wave z super amoledem miałem taką sytuację, nazywają to chorobą wieku dziecęcego. Po reklamacji u Samsunga w ciagu 4 dni wymienili mi telefon na nowy. Więc próbuj może wymienią ci fona na bardziej sczęśliwego. Aha i bateria trzym spokojnie dwa dni (trochę rozmów , sms, odbiór emaili trochę neta i muzyki i zabawy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    exine

Tak jak wyżej, reklamuj. To wada produkcyjna twojej serii.

Wysłano z Optimus 2X z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

może przy takiej baterii trzymał by dłużej :)

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=y5YI3lAH-2I]YouTube - ‪Mugen Power extended batteries for Nexus S, DROID, MiFi, Optimus 2X‬‏[/ame]

---------- Post dołączono o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Wracając do reklamacji to wątpię żeby wymienili na nowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie wymienią telefonu na nowy to zapewne wstawią nową szybkę. A przynajmniej ja z Twojego opisu wywnioskowałem, ze szybki się już raczej nie doklei?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Poczekam jeszcze miesiąc co się dalej będzie działo

nową szybkę hmm... a jak by miało wyglądać wymiana szybki,

jedynie nowa obudowa przednia na wymianę

jeśli by dali nowy telefon to najprawdopodobniej bym go sprzedał :orany:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi